Şimdi Ara

2012 yılından beri paket-serviste çalışıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm arkadaşlar, 25 yaşındayım ve 2012 yılından beri motorsikletle paket servis işinde çalışıyorum. Ayrı zamanda uçak mühendisliği okuyorum, 1 sene uzadı okulum o yüzden devam etmekteyim mesleğe. Eğer başlamayı düşünen aklında sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışabilirim, iyi ve kötü yönleriyle birlikte.

• yapamayacağımı düşündüğüm mesleklerin başında gelir yer yön bilgisi adresler bilmem neler, nasıl oluyor hocam zorlanıyor musun? kazancın nedir
  • hatay usulu kaç para
  • Spacy mi kullanıyorsun
  • Uzun zaman sonra klasik motorcu hastalıkları oluşabilme riskine karşı yeterince önlem alıyor musun?
  • Şu an için 7 saat çalışıyorum haftada 1 gün izin 2600 tl kendi motorumla alıyorum. Yemek + benzin çalıştığım yerden. Artık nerde çalışırsanız çalışın adresler zor olmuyor navigasyonla her sokağı bulabiliyorsunuz. Kışın çok zor yapması mecburiyetten yapıyorum bende :)
  • Deboern-_- D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, kışın tabi yağmurda çamurda zor olur ama genel anlamda aşırı yorucu olmuyorsa, çalışma saati, imkanlar ve maaş gayet makul, kolay gelsin
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Pulsar ns200 kullanıyorum kardeşim kendi motorumla yapıyorum.
  • Kışın nasıl sürüyorsunuz karda yağmurda. Bende motor alayım diyorum herkes kışın süremezsin diyor e diyorum kuryeler sürüyor canavar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Kışın nasıl sürüyorsunuz karda yağmurda. Bende motor alayım diyorum herkes kışın süremezsin diyor e diyorum kuryeler sürüyor canavar gibi
    Ben normal sürücü olarak olaya el atayım Onu diyenin kullandığı motoru bilmem ama ben Vespa'da yağmur, kar demeden gidiyorum valla

Kullandığım ürünler;

-Diz örtüsü; Kullandığım en güzel şey çünkü motorun tüm sıcaklığı bacaklarım da Hem bel altını sıcak tutuyor hem de etrafı kapalı olduğu için bir şey sıçramıyor. Hem temiz hem de sıcak yolculuk oluyor.

-Kışlık Eldiven; Icon diye markanın bir eldivenini kullanıyorum ellerimi üşütmüyor ve kullanıp takması rahat.

-4 Mevsim mont; Güzel bir korumalı montum var ne yağmur ne de rüzgar geçiriyor ama yan etki olarak bazen terletebiliyor.

-Güzel bir boyunluk; Güzel bir boyunluğum var içi polarlı onu da montla kaskın arasını kapatıyorum böylelikte soğuklarda hasta olmuyorum.

-Pinlock; Kaskın buğu yapmasını önlüyor. Gerçi benimki bir süre sonra yapıp beni deli ediyor... ama konforu arttırıyor.

-En önemlisi ise düzgün lastik ve sakin kullanmak.

Bunlar olduktan sonra cayır cayır kullanırsın hocam. Sadece biraz giyinip soyunması oluyor o uyuz bir şey.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.