Şimdi Ara

2012 Yılı Ocak Ay'ı Yeni Ylın İlk Ayı Nasıl Geçti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çevremdeki Tüm Komşularım HASTA , Alt komşum vefat etti, Arkadaşımın Babaannesi vefat etti , Arkadaşımlarım Çogu işi bozuk gitti ve kimi işten çıktı kimi mekanını kapattı Ocak ay'ı benim için bu kadar kötü geçti.

• Berbat'ın ötesi , her şey ters gidiyor ama her şey.
  • oha lan sadece bende oluyor sanıyordum. hayatımın en berbat ayıydı
  • benimde her zamanki gibi ne iyi ne kötü normal. birde yeni yılı girdikten sonra yakınımız öldü ardından ünlülerden birkaç gitti. valla daha önümüzde 11 ay var nasıl geçecek bilmiyorum valla...
  • Yok hocam yok 2012'ye girdiğimizden beri hatta 2011'den beri hayatımda böyle kötü seneler geçirdiğimi hatırlamıyorum . Hep bad trip.
  • Sıkıntılarla geçti.
  • Hayatımdaki en kötü ilk 3 e girer. Yeminle ilk 3 yani.. Bu kadar berbat bir ay geçirdiğimi hatırlamıyorum. Allah bir daha yaşatmasın
  • Burdakilerin aksine benim iyi gitti ocak ayı bütün dersleri geçtim,evdekilerle aram biraz limoniydi onu düzelttim fena değil yani

Yanlız şubat kötü başladı umarım böyle devam etmez.
  • Karne aldığımız İçin babama çok mahcup oldum öle böle değil yalakalık bile işe yaramadı
  • Berbat.
  • Yatıştayım .
    Hazırlığı geçtim 2. dönemden izinli sayılabilmek için dilekçe verdim . Anlayacağınız 2012'nin tek hoş yanı bu .
    Ama genel bakacak olursak ailenin kredi borcu,hastalık filan yakamızı bırakmıyor gerçi Allah'a şükür ciddi bir sağlık problemi olmasada yinede insan bi kötü oluyor .
  • Ara tatil dolayısıyla 1 ay dana gibi yattım. gündüz 3 te kalkıp kahvaltı yaptım, televizyon karşısına geçip bütün spor programlarını izledim. Akşamları maç izledim, gece tekrarlarını yine izledim. Sabaha karşı NBA izledim sonra yattım. Ertesi gün yine 3 te kalktım falan filan aynı geçti. Halada devam ediyor bi 10 gün daha böyle geçecek sanırsam.
  • Ilk defa sömestir geçemicem...
  • İş başvurularımada cevap gelmedi
  • Yeni yila kotu girdim ama oyle gitmedi. Iyi bir ay gecirdim diyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.