Şimdi Ara

2012 work and travel -ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
32
Favori
16.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eh aklıma gelmişken bişey daha sorayım.orda buyuk ihitmalle fastfood hamburger pizza tüketiyorsunuzdur,domuz eti olayını nasıl hallediyorsunuz genel olarak dana eti mi kullanılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

eh aklıma gelmişken bişey daha sorayım.orda buyuk ihitmalle fastfood hamburger pizza tüketiyorsunuzdur,domuz eti olayını nasıl hallediyorsunuz genel olarak dana eti mi kullanılıyor

Araştırmalarıma göre isteğine göre.
  • Arkadaşlar pasaport rengi yeşil mi olacak yoksa bordo mu?

EDIT: Lacivert/Bordo imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 28 Aralık 2011; 19:01:26 >
  • arkadaşlar ben de bir kaç gün içinde kayıt yaptırmayı düşünüyorum.Icep firmasıyla görüşeceğim ben.Daha önce bu firmayı kullanan bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

İş fuarlarına katılcakmısınız son 3 arkadas ? genelde danısmanınız size iş alanı sunar siz tercıh edersınız ve calıscagınız bölgeyı söyler. Bır danısmanınızla konusun derim , virginia beach taraflarını dusunenler bana haber versın , ya da ıstersenız danısmanınıza söyleyin virginia beach ıstıyorum dıye. dh aılesı olarak bir eve cıkarız orda

Ben 28 29 mayıs cıvarı gıtmeyı dusunuyorum , o sıralarda gıtmeyı dusunen varsa haberleselım aynı ucakta gıderız daha rahat olur aktarmada falan kaybolma riski olmaz.

6 sene önce meksikaya gıtmıstım az daha paris aktarmasında ucagı kacırıyodum o kadar buyuk bır havalanı ki içinde otobuslerle gezılıyor

iş fuarına katılmıyıcam ben. danışmanıma istediğim işi söyledim. bir arkadaşın geçen senelerde gittiği bir iş bende onu istiyorum dedim o da iş daha gelmedi ama gelince haber veririz sana dedi. bende bekliyorum işte şu an işin gelmesini. bende muhtemelen ya mayısın sonu yada 1 haziranda falan gidicem ama istediğim iş ohio da.

• 2 senelik pazarlama okuyorum gidebilir miyim ?
  • hikayeleri yazsanız
  • Bende gideceğim bakalım hayırlısıyla
  • Bende gitmeyi düşünüyorum Ankara'da konustum 2 şirketler ikiside 31 ocağa kadar 1575 dolar
  • Gidicek olanlar neden virginia beach e gidiyor özel bir sebebi var mı, mesela california'da bir yere gitsek fazla bişey kazanmasakta zarar etmeden dönemez miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg 

Gidicek olanlar neden virginia beach e gidiyor özel bir sebebi var mı, mesela california'da bir yere gitsek fazla bişey kazanmasakta zarar etmeden dönemez miyiz?

California pahalı biryer. Virginia Beach gibi yerlerde de WaT programlarınada genelde Türkler gidiyor. Six Flags işlerinde falanda Türkler çok fazla olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Gidicek olanlar neden virginia beach e gidiyor özel bir sebebi var mı, mesela california'da bir yere gitsek fazla bişey kazanmasakta zarar etmeden dönemez miyiz?

California pahalı biryer. Virginia Beach gibi yerlerde de WaT programlarınada genelde Türkler gidiyor. Six Flags işlerinde falanda Türkler çok fazla olur.

Evet california pahalı ama amaç sadece zarar yapmadan gezmek görmek olsa yapamaz mıyız orda acaba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Evet california pahalı ama amaç sadece zarar yapmadan gezmek görmek olsa yapamaz mıyız orda acaba.

İş imkanlarını görün kalacağınız yere ne kadar vereceğinizi hesaplayın tabloya bakın. İşi görmeden kalmak için ayda ne vereceğinizi bilmeden yorum yapamam.

• Arkadaslar bu yaz gitmeyi düşünenlerden Ankara'da olan varsa pm bekliyorum
  • Şehirlerımızın aynı olmasına bıle gerek yok , gıtcegımız eyalet aynıysa ıletısım ıcınde olalım hepimiz.
  • benım soruma cevap veren yokmu
  • yabancu ülkeye gitmek içi n para veriyorsunuz birde o ülkede çalışıyorsunuz cok komik aboww
  • ben de global vizyon ile gidiyorum new jersey de ice cream truck driver olarak calisacagim.
  • takip takip, guzel konu takip. Hayalim Taylanda gitmek bu sene giderim buyuk ihtimal ama baska alternatiflerede bakmak da fayda var.
  • banada lazım olacak bu konu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.