Şimdi Ara

2012 work and travel -ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
32
Favori
16.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Anladıgım kadarıyla vırgınıa beachde yazın konaklama bıraz tuzluymus gercı bana danısmanım 20 dolar haftalık dedı ama gıdenler genelde haftada 75 dolar ödemiş , forumdan vırgınıa beach e gıdecek olan cıkarsa 2 3 kısı ev tutalım

dostum hafta içi büyük ihtimalle united towers kayıt yaptırcaz 1575 dolar 300 dolar ön kayıt bizde oraları düşünüyoruz son 1 hafta da gezeriz diye düşünüyoruz kayıt yaptırırsak mesaj atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosi35

quote:

Anladıgım kadarıyla vırgınıa beachde yazın konaklama bıraz tuzluymus gercı bana danısmanım 20 dolar haftalık dedı ama gıdenler genelde haftada 75 dolar ödemiş , forumdan vırgınıa beach e gıdecek olan cıkarsa 2 3 kısı ev tutalım

dostum hafta içi büyük ihtimalle united towers kayıt yaptırcaz 1575 dolar 300 dolar ön kayıt bizde oraları düşünüyoruz son 1 hafta da gezeriz diye düşünüyoruz kayıt yaptırırsak mesaj atarım

şu an orda ıs ımkanı var yanı vırgınıa beach tercıh edersen gelırsın , haberleselım mutlaka

• gene türk kaynacak belliki virginia
  • not iicin 2nin üstünde olması gibi birşey yok ben 10 yere mail attım 1.10 1.20 ile giren cok adam var.benm 1.50lerde gelin goruselim dediler hikaye yani orda konurkenki rahatlıgın vs ön planda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

not iicin 2nin üstünde olması gibi birşey yok ben 10 yere mail attım 1.10 1.20 ile giren cok adam var.benm 1.50lerde gelin goruselim dediler hikaye yani orda konurkenki rahatlıgın vs ön planda

valla benım ortalama 2.10 oldugu ıcın sorun yok
  • bende arkadaşımla %55 gidiyorum . daha şirkete karar vermedik ama 5-6 şirketle görüştk haftaya kayıt olcaz bi tanesine bakalım
  • up var mı beyler son zamanlarda kayıt yaptıranlar ? cogu sırketın indirim dönemı 30 aralıkta bitiyor haberınız olsun.
  • bende ozman a kayıt oldum. istediğim işin gelmesini bekliyorum.
  • bende dün atlas a kayıt oldum.
  • bende bir arakdaıla dün academixe kayıt oldum.
    1350 dolar fiyatı
    bakalım umarım güzel bir yaz geçiririz
  • İş fuarlarına katılcakmısınız son 3 arkadas ? genelde danısmanınız size iş alanı sunar siz tercıh edersınız ve calıscagınız bölgeyı söyler. Bır danısmanınızla konusun derim , virginia beach taraflarını dusunenler bana haber versın , ya da ıstersenız danısmanınıza söyleyin virginia beach ıstıyorum dıye. dh aılesı olarak bir eve cıkarız orda

Ben 28 29 mayıs cıvarı gıtmeyı dusunuyorum , o sıralarda gıtmeyı dusunen varsa haberleselım aynı ucakta gıderız daha rahat olur aktarmada falan kaybolma riski olmaz.

6 sene önce meksikaya gıtmıstım az daha paris aktarmasında ucagı kacırıyodum o kadar buyuk bır havalanı ki içinde otobuslerle gezılıyor

• rezerve
  • ileriki yıllar için lazım olacak..
  • ben bir sorum olcak şimdi bizim burda içki içme yaşı alma yaşı 18 orda 21 ben üni 1.sınıfta gitsem içki işi ne olcak ?

şuan aklıma gelen en buyuk sorun bu şimdiden arıza falan çıkmasın belli olmaz gavurun ne yapacağı
  • Mesajım bulunsun benimde faydalanabileceğim bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

ben bir sorum olcak şimdi bizim burda içki içme yaşı alma yaşı 18 orda 21 ben üni 1.sınıfta gitsem içki işi ne olcak ?

şuan aklıma gelen en buyuk sorun bu şimdiden arıza falan çıkmasın belli olmaz gavurun ne yapacağı

orda yasalar cok ciddi dikkat ediceksin anca ev partilerinde içebilirsin
  • Mesajım bulunsun.
  • içki alma işi benım bıldıgım kadarıyla da 21. birsey olmaz bırcok arkadasın olur turk te olur onlara aldırırsın

ehlıyet ışindede araba kıralama 25 yas ve uzerıne genelde 50 dolar cıvarıyken 25 ve altına 75 dolar. yazın tam 24 olcam kurtarmıyor maalesef , ama her turlu 3.0 motor bır mustang kıralıycam 2 3 gun.
  • quote:

içki alma işi benım bıldıgım kadarıyla da 21. birsey olmaz bırcok arkadasın olur turk te olur onlara aldırırsın

ehlıyet ışindede araba kıralama 25 yas ve uzerıne genelde 50 dolar cıvarıyken 25 ve altına 75 dolar. yazın tam 24 olcam kurtarmıyor maalesef , ama her turlu 3.0 motor bır mustang kıralıycam 2 3 gun.

benim daha çok var ama her wat konu gordugumde atlıyorum bende var bı yurtdışı hevesi anlamadım gitti

not:lise3 deyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.