Şimdi Ara

2012 Toyota Avensis (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
6
Favori
56.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BURHAN7773

japonlardan birtek MAZDA tasarım harikaları yaratıyor bunun dışında hepsi teneke tabi birde 1.6 litre dizel üretmemekde kararlı olmaları çok ilginç yada ülkemızemı gelmıyor ?

honda yı öldür hakkını yeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: comboteam

quote:

japonlardan birtek MAZDA tasarım harikaları yaratıyor bunun dışında hepsi teneke tabi birde 1.6 litre dizel üretmemekde kararlı olmaları çok ilginç yada ülkemızemı gelmıyor ?

bu son civic crz accord ları gördükten sonra hakkın h sini bile vermem :D
  • Düşük hacimli dizel şart........
  • quote:

quote:

quote:

eskicikleri unutmamak gerek

• Ne kadar makyajlanırsa makyajlansın bu motor gamıyla satışlar yine yüz güldürmez.
    Düşük hacim dizel yok.2 litre dizel sınıfında millet 218 beygire ulaştı(BMW) bunların hala 126 hp civarındalar.
    Benzinli dersen 1.8 ve 2.0 yine atmosferik olduğu için performans olarak iç açıcı değil.
    Elde kalan sadece 1.6 benzinli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant

Ne kadar makyajlanırsa makyajlansın bu motor gamıyla satışlar yine yüz güldürmez.
    Düşük hacim dizel yok.2 litre dizel sınıfında millet 218 beygire ulaştı(BMW) bunların hala 126 hp civarındalar.
    Benzinli dersen 1.8 ve 2.0 yine atmosferik olduğu için performans olarak iç açıcı değil.
    Elde kalan sadece 1.6 benzinli.

Kesinlikle katılıyorum. Renaultun yeni 1.6 dizeli bunların 2.0 dizelinden daha performansli ve az yakıyor.
  • tasarım bence çok güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Sn;BURHAN7773
    Kısmen katılıyorum.Honda ile Toyota radikal tasarımlar yapacağız diye heba ettiler modellerini. Subaru da öyle eskiden kendine has mistik havası vardı.Şimdi ise tasarımları çin arabalarından farksız basit ve sıradan.Honda Cr-z ve Cıvıc sedan dışında diğer modelleri jazz dahil berbat duruma getirdi. Accord zaten güzel arabaydı pek bozamadılarsa da ileriye de götüremediler.

Mitsubishi bir nebze daha iyi.Yine tasarım açısından konuşacak olursak Mazda Shinari,yeni Rx7 ve Rx9 konseptleriyle çok iyi işler çıkardı.Mazda Cx5 zaten üretime hazır model haline getirildi tanıtımı yapılıyor. Mazda 6 desen 3 desen ayrı dünya.Mazda 2 modeline özellikle içine bir türlü ısınamasam da tasarım bakımından Japonların yüz akı diyebiliriz.

• Honda Accord'a kötü diyenler var. Zevk-renk diyeceğim de, gerçekten bazıları zevksiz :)

Avensis eskisinden kat kat güzel olmuş. Eskisini beğenenler de varmış, bu vesileyle öğrendik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersin Özbükey -- 15 Eylül 2011; 0:26:12 >
  • Toyota şu arabaya 1.5-1.6 bir dizel koyda satsın bu araba bütün rakiplerinde var bir avensiste yok.Corolla'dan nefret etmeme rağmen avensisi seviyorum.Koy şuna bir 1.6 120-130 bg bir dizel motor bizde toyotacı olalım.Bak elin fransızı utanmasa e sınıfı yapıp ona da 1.5 dizel koyacak.
  • Eskisinden güzel olmuş
  • Ben eskisinin ön yüzünü ve farlarını daha çok beğeniyorum.
  • tipsizlikte sınır tanımıyor.
    tabi bu kendi görüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhakanuysal

Ben eskisinin ön yüzünü ve farlarını daha çok beğeniyorum.

+1 Ben de suanki kasanin onden gorunusunu daha cok begeniyorum.
  • Olmamış. Toyota her yeni kasada daha da çirkinleşiyor. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 19 Eylül 2011; 15:10:27 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_28854973/mpage_37/f_/key_//tm.htm#52875861

Önceki başlıkta Yeni Avensis ile ilgili daha fazla paylaşım bulabilirsiniz.

Ne de olsa makyaj; plastik aksamın dışında değişen bir şey yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAYRI -- 19 Eylül 2011; 15:31:08 >
  • Artık arabaların önünü arkasını, şeklini şemalini konuşmak yerine birazda motor ve şanzımanlarını konuşmak lazım. Teknolojinin geldiği noktada, özellikle Türkiyedeki bu akaryakıt fiyatlarından sonra herkesin konuşması gereken nokta farklı olmalı bence.

Araba üreticileri teknolojik gelişmeleriyle öne çıkıyor, neden BMW, Mercedes, Audi diyip duruyoruz, onların motor ve şanzıman özelliklerinde geldiği noktaya halen diğerleri gelebişmiş değil. BMW artık 8 ileri çift kavramalı şanzıman kullanıyor.

Avensis'deki 2.0 dizel motora bakın, nerdeyse Renault'un 1.5 dci motorunun performasına eşit... Şeklinden önce motorlarını düzeltsinler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spark73

Artık arabaların önünü arkasını, şeklini şemalini konuşmak yerine birazda motor ve şanzımanlarını konuşmak lazım. Teknolojinin geldiği noktada, özellikle Türkiyedeki bu akaryakıt fiyatlarından sonra herkesin konuşması gereken nokta farklı olmalı bence.

Araba üreticileri teknolojik gelişmeleriyle öne çıkıyor, neden BMW, Mercedes, Audi diyip duruyoruz, onların motor ve şanzıman özelliklerinde geldiği noktaya halen diğerleri gelebişmiş değil. BMW artık 8 ileri çift kavramalı şanzıman kullanıyor.

Avensis'deki 2.0 dizel motora bakın, nerdeyse Renault'un 1.5 dci motorunun performasına eşit... Şeklinden önce motorlarını düzeltsinler...

onu yapamayanlarda var bknz : opel
  • Bence önü çok daha estetik olmuş. Güncel modelin önü kaba.

Motor konusunda ise sizlere hak vermemek elde değil. BMW 2.0 dizelden 218 HP çıkartırken, Toyota'nın 126 HP çıkarması olacak iş değil. Japonlar bu dizeli çok boşladılar..
  • garip şişik tipsiz çin arabalarına benzettim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.