Şimdi Ara

2012 Toyota Avensis (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
6
Favori
56.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kasa avensis bana hep C sınıfı gelmiştir.
  • Donanım olarak değişiklik var mı acaba?
  • toyota latitüd
  • Ömründen feragat ile aynı hacim motordan yüksek beygir almak mümkündür.

10 yıl öncesine kadar BMW motorları Mercedes ve Toyota motorları ile kıyaslandığında maalesef uzun ömürlü olmamakla birlikte sorunsuzda değillerdi. Güncel modellerin motorlarını bilmiyorum ancak fazla birşey değişmeyeceğini düşünüyorum.

Sanırım Toyota uzun ömür ve sorunsuzluk adına dizel motorlarında fazla zorlayıcı atraksiyonlara girmiyor. Sonuçta bir metal parçasından dayanabileceği zorlamaların sınırlarında randıman almaya kalktığınızda mutlaka uzun ömür ve sorunsuzluktan feragat etmeniz gerekecektir.
  • Siyahı çok çok sağlam duruyor.1.6 lt dizel yapıp Türkiye'ye de getirseler tadından yenmeyecek valla
  • Biraz makyaj yapmışlar kimilerine göre güzel, kimilerine göre değil. Galiba led gündüz farı yoktu avensiste şimdi koymuşlar hoş görünüyor. Ancak ızgara küçülmüş basitleşmiş gibi geldi bana. Bir aracın heybetini göstermekte ön ızgaranın rolü büyük bence. Bir de toyota gibi bir dev firma nasıl 1.6 dizel motor koymaz araçlarına anlamış değilim. Varda ülkemizde mevcut değilse oda ayrı bir sorun
  • Değişik bir tasarım olmuş ama gerçeğini görmeden karar vermemek gerekir..
  • Toyota'ya karşı bir zaafım var nedense her modeli çok güzel görünüyor gözüme.
  • Harika olmuş özellikle farlar çok güzel duruyor
  • Bence gayet güzel bir makyaj olmuş. Ben beğendim.
  • siyah resimdeki donanım da kullanılan jantlar güzel durmuyor, makyajsız jant daha iyiydi..haricinde gayet güzel..
  • Makyajlı kasa bizde ne zaman satılmaya başlar acaba?
    Teşekkürler
  • Bu arada benim aracin begenmedigim tarafi arkadan goruntusu idi. Onden goruntusunu zaten begeniyordum. Makyajda arka tasarim ayni one agirlik verilmis. Acaba 2012 yi beklesemiydim diyordum da kendi kendime iyiki beklememisim. OTV yuzunden makyajli kasa icin +10K anlamsiz.
  • Şu ledlerde abartıldı.
  • Arka stopları kesinlikle bir öncekine göre daha kötü. Ama ön taraf daha bi güzelleşmiş. Toyota'nın en iyi modeli tartışmasız Avensis'tir. Sınıfındaki diğer araçlarla rekabet edemiyordu. Şimdi ledli gündüz farı ve nihayet konulan sunrof'uyla bir adım önde. İç mekanı zaten çok şık. Teknik ve donanım olarak değişen başka şeyler var mı makyajlısında??
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

gri daha şık duruyor sanki

2012 Toyota Avensis

Aynen tampon wv benziyo biraz sanki

Bence ön tampon Yeni Focus'a daha çok benziyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Bu arada benim aracin begenmedigim tarafi arkadan goruntusu idi. Onden goruntusunu zaten begeniyordum. Makyajda arka tasarim ayni one agirlik verilmis. Acaba 2012 yi beklesemiydim diyordum da kendi kendime iyiki beklememisim. OTV yuzunden makyajli kasa icin +10K anlamsiz.

Yakın zamanda Avensis almış olmalısınız. Hangi motor seçeneğini tercih ettiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quattroporte'S

quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Bu arada benim aracin begenmedigim tarafi arkadan goruntusu idi. Onden goruntusunu zaten begeniyordum. Makyajda arka tasarim ayni one agirlik verilmis. Acaba 2012 yi beklesemiydim diyordum da kendi kendime iyiki beklememisim. OTV yuzunden makyajli kasa icin +10K anlamsiz.

Yakın zamanda Avensis almış olmalısınız. Hangi motor seçeneğini tercih ettiniz??

1.8 Multidrive'i tercih ettim. Fiyat performans olarak en mantiklisi gelmisti. Avensis almadan once abartisiz 1 yil boyunca VW ve Opel bayilerinde cirit atmistim.Insignia 2.0 CDTI ve Passat 1.4 DSG Comfortline diger seceneklerimdi.

Sorunsuzluk,marka imaji,yakit tuketimi,fiyat vs bir suru kriterden Avensis galip cikmisti.
  • Toyota tasarım özürlü de bu da mı ofsayt ya..

Valla ilk önce bu sonra da Yeni Yaris gayet şık tasarımlar..
  • Auris modelinde multi mode fonksiyonunun tasarım yada yazılım hatası olup sorun çıkardığını hatta toyota'nın açılan bazı davaları kaybettiğini duymuştum. Avensis'in multimode şanzımanı nasıldır kullanan arkadaşlar varsa bilgi vermelerini rica ederim. selamlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.