Şimdi Ara

2012 Resmi Bölüm Taban Sıralamaları ve Yığınsal Tablo Açıklandı. [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
26
Favori
36.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 66
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 13 saat 49 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 755
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 66
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • #Ramazan (26 mesaj) UPDOWN BX (22 mesaj) CamdanBardak (6 mesaj) wampaa (4 mesaj) Z for Zambrotta (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57 mesaj) Mobil (21 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> 2012 Resmi Bölüm Taban Sıralamaları ve Yığınsal Tablo Açıklandı. [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Buyrun;

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61020/h/bolum1lisans.pdf 2012 MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61032/h/bolum5puandag1.pdf 2012 ÖSYS VE AĞIRLIKLI ÖSYS PUANLARININ DAĞILIMI (YIĞINSAL)

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61026/h/bolum4ek.pdf EK YERLEŞTİRME İLE AÇILAN YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI, MESLEK YÜKSEKOKULLARI VE AÇIKÖĞRETİM ÖNLİSANS PROGRAMLARI

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61024/h/bolum3myo.pdf 2012 YGS SONUCUNA GÖRE ÖĞRENCİ ALAN MESLEK YÜKSEKOKULLARI İLE AÇIKÖĞRETİM ÖNLİSANS PROGRAMLARI

Açıklama: Tablolarda verilen puanları dikkate almamanızı öneririm. Çünkü bu yıl sınav geçen yıllara göre çok zordu, diploma notu hesaplama sistemi değişti ve ek olarak alan ayrımı kalktı bu yüzden tablolardaki puanlar sizi yanıltabilir. Dikkate alacağınız tek kriter başarı sırası olsun.

Not: Sıralamalar ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 22 Kasım 2012; 21:23:00 >

|
    |

• Yüzbaşı
    960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rmznts

Buyrun;

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61020/h/bolum1lisans.pdf 2012 MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-61032/h/bolum5puandag1.pdf 2012 ÖSYS VE AĞIRLIKLI ÖSYS PUANLARININ DAĞILIMI (YIĞINSAL)

Not: Sıralamalar ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1384 Mesaj
    gözüme çarptı da itü teksil mühendisliği 53.000 ile almış. 99 veya 2000 yılında ablamın derece yapmış iki arkadaşı bu bölümü yazmıştı, hatta tıp yazdı diye ablama salak gözüyle bakıyorlardı. nerden nereye vay be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skugga1 -- 21 Kasım 2012; 20:30:52 >
    quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

gözüme çarptı da itü teksil mühendisliği 53.000 ile almış. 99 veya 2000 yılında ablamın derece yapmış iki arkadaşı bu bölümü yazmıştı, hatta tıp yazdı diye ablama salak gözüyle bakıyorlardı. nerden nereye vay be.

Bu dediğin sadece bu bölüm için geçerli değil neredeyse bütün bölümler için geçerli. Çünkü aradan 10 yıl geçmiş Her yıl yeni kontenjanlar açılıyor. 10 yıl önce üniversite kazanmak daha zordu sende biliyorsun.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: skugga1

10 yıl önce tekstil çok revaçtaymış bi ara fırlamış o yüzden onun puanları şu anki popüler olmayan bazı mühendislikler gibi.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    vay be şundan 4 yıl önce 35 bininci olarak girdiğim bölüm şimdi 237 bininciyi alıyor..

Game Center: CaPAxA89
    PSN: Alper_Yegin
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Alllahhhhhhhhhhhh... Hemen Bakıyorummm... .Çok Saol Kardeşim
    |
    |

Orijinalden alıntı: hu[MM]el

Tam anlayamadim ama tobb uni bilgisayar tam burslu kac binle aliyor ? Biri yardim etse

Bilgisayar Mühendisligi (Tam Burslu) 10 MF-4 497,42170 (Taban Puan), 7.090 (Sıralama), 516,06644 (Tavan Puan)
    |
    |

Orijinalden alıntı: CaPAxA

vay be şundan 4 yıl önce 35 bininci olarak girdiğim bölüm şimdi 237 bininciyi alıyor..

Usta bi tobb bilgisayar muh tam burslu kac bin bakar misin ? Ben tam anlayamadim + mobilim yardim lutfen

|
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Hacettepe Üniversitesi Eczacılık 103 // MF-3 // 469,72613 // 16.900 // 499,81725

İlk 15 Bin Farz Oldu , Hayırlısı Bakalım . .
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    759 Mesaj
    yiginsal puanlama nedir?

|
    |

Orijinalden alıntı: hu[MM]el

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Usta bi tobb bilgisayar muh tam burslu kac bin bakar misin ? Ben tam anlayamadim + mobilim yardim lutfen

puan aralığı 497-516
    en küçük sıra 7090
    |
    |

Game Center: CaPAxA89
    PSN: Alper_Yegin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.