Şimdi Ara

2012 Passat Multimedia Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracim 2012 model Passat 1.4 Tsi Bluemotion Highline paket . Araci 2012 yilinda 6000km de aldim ve uzerinde Zenec ekran vardi .Yaklasik 1 ay once aracima hirsiz girdi ve ekran calindi . Araci aldigim Tamas Vw servisine teslim ettim calinan ekran yerine bana Vw Rcd310 modelinde ki comfortline passat ve jettalarda kullanilan dokunmatik olmayan bir ekran takmislar . Arastirdim Highline olupta dokunmatik ekran olmayan 1 tane bile passat bulamadim . Itiraz ettigim zaman sasi numaraniza gore bu ekran cikiyor diyorlar . Aracimda daha once Bluetooth Navigasyon vb bir cok ozellik bulunuyordu suanda hicbirini kullanamiyorum . (Aracta mikrofon ve kadranlar arasinda ki digital ekranda navigasyon yonlendirmesi vardi )
    Bu konu hakkinda bilgisi olan kisiler yardimci olursa cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle geçmiş olsun.
    Araç bilgi etiketinde fabrika çıkışında üzerinde olan radyo ve diğer opsiyonel donanımlar kayıtlıdır. Servis bu kayda göre hareket etmiş olmalı.

Google görsellerde "vw araç bilgi etiketi" diye aradığınızda hangi etiket olduğunu görürsünüz.
    Bu etiketten bir adeti stepne havuzunun içinde, diğeri bakım kitapçığının içinde yapıştırılmış olarak bulunur.
    Etiketin alt bölümündeki 3 haneli kodlardan biri radyoyu gösterir. Kodların karşılıklarını
    http://vag-codes.info/vag-option-codes linkinden bulabilirsiniz.
    Büyük ihtimalle 8'le başlayan kodlardan biri radyodur.

Normalde hem comfortline hem de highline RCD510 ile gelirdi. Sizinkinde RCD310 olması enteresan, ya da bir karışıklık var.
    Gerçi RCD510 da olsa navigasyon olmayacak, bluetooth için de ayrıca modül taktırmanız gerekecek. Bu ikisi sizin için elzemse yine bir Zenec veya muadiline bakmak daha akıllıca olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.