Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
39
Favori
299.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu arabanın ( classic 3 hb essentia comfort) 2012 modelleri hala satışta gözüküyo sıfırları. 2013le fark varmıdır? fiyat olarak 3 4bin daha ucuz.
  • 2012 yılında ithal edilmiş ve yaklaşik bir yıldır yatan araçlar bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerinal

2012 yılında ithal edilmiş ve yaklaşik bir yıldır yatan araçlar bunlar.

yani alinmaz mi? basimiza dert olur mu alirsak mekanik yada elektronik aksam? pek anlamiyorumda acikcasi

• Her ürünün bir ömrü vardir. Malesef kullanilmasada bu araçlar bekledikleri için bu ömrün bir kısmını zaten tüketmiş durumdalar.

Kısacası bu araçlara bence sıfır araç gözüyle değil az kullanılmış temiz ikinci el araç gözüyle bakmakta fayda var.

Bence ayni aracin ikinci el fiyatlarina bakip fiyatlar yakin ise düşünülebilir. Fark çok ise bence değmez.

• Anladım sağolun cevap için. bi araştırmak lazım 2. el başka marka model
  • quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

beyler bu arabanın ( classic 3 hb essentia comfort) 2012 modelleri hala satışta gözüküyo sıfırları. 2013le fark varmıdır? fiyat olarak 3 4bin daha ucuz.

Nerede var ve fiyatları ne kadar bende araştırıyorum fiyat uygunsa neden olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

quote:

beyler bu arabanın ( classic 3 hb essentia comfort) 2012 modelleri hala satışta gözüküyo sıfırları. 2013le fark varmıdır? fiyat olarak 3 4bin daha ucuz.

Nerede var ve fiyatları ne kadar bende araştırıyorum fiyat uygunsa neden olmasın.

bayi olarak bilmiyorumda model ozellikleri ve fiyat listesi opel tr sitesinde var bayilerdede sitedekine benzer fiyat vardir diye dusunuyorum.

• quote:

quote:

yani alinmaz mi? basimiza dert olur mu alirsak mekanik yada elektronik aksam? pek anlamiyorumda acikcasi

4 bin lira ucuzsa alınır neden alınmasın :) 4 bin az değil ama 4 bin fark olacağını sanmam en fazla bin lira oynar gibi. :)

kasa aynı tüm özellikler aynı neden o kadar farketsin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

Orijinalden alıntı: power003

Opel'i de ben anlamıyorum yeni bir model çıkarınca bir önceki modeli hala üretiyor opel astranın 2.jenerasyonunu 1998'de çıkarıp 2007 2008'e kadar sattı elinden gelse bugünde satacak

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR

Bu kasa bugün sıfır satılsın, alıcısı hazır

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

4 bin lira ucuzsa alınır neden alınmasın :) 4 bin az değil ama 4 bin fark olacağını sanmam en fazla bin lira oynar gibi. :)

2013 model dahi 1 ay öncesinin araçlarını satıyoruz diyor satıcı 2012 model yok yani ellerinde.opelin sitesinde sadece 2012 fiyat bilgisi var.

• Yakıt değerleri nedir acaba benzinde bu araçların.özellikle izmir.bir indirimin var konfor paketlisini 34 bin tl ye ala biliyorum.ama hâlâ kararsizim berlingo partner astra arasında.

• Arkadaşlar dizel astra classic için hangi bakımda nelerin değişeceğine dair bir liste bulamadım bir türlü, kitapçıkta da nelerin değişeceği belirsiz. Servise soruyorum her seferinde farklı şeyler söylüyorlar. Geçen gün bir tanesi 60 binde fren balataları, diskler değişecek filan dedi. Bir tanesi v kayışı değişecek diyor.
    45 bakımında ise ekstra hiçbir şey değişmedi, 30bin ve 15 bin bakımının aynısı yapıldı.
    Yok mudur internet ortamında hangi km'de nelerin değişmesi gerektiğine dair bir liste?
  • Merhabalar, 2013 yılı sonuna kadar Astra HB Classic III 1.6i 16V (115 HP) HB Essentia easytronic araç almayı düşünüyorum. (easytronic almamdaki amaç hanımın kullanacak olması) Arkadaşlar bu şanzumanın sürüş özellikleri olarak tam otomatik vitesli araçlardan farkı nedir? Ayrıca alacağım bu araç fiyatına (38000 fiyat verdiler dün 2 gün önce) tavsiye edebileceğiniz otomatik vites (sıfır) araç varmıdır? özellikle easytronic araç kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum. Tşk ederim.
  • quote:

Yakıt değerleri nedir acaba benzinde bu araçların.özellikle izmir.bir indirimin var konfor paketlisini 34 bin tl ye ala biliyorum.ama hâlâ kararsizim berlingo partner astra arasında.

bu araba 8,6 şehir içi yakıyor bundan aşşağısı hayal. ben trafiğe bile girmiyorum bundan aşşağıya düşmüyor. bu nedenle tüp taktırdım yakıt düştü.
  • quote:

quote:

Yakıt değerleri nedir acaba benzinde bu araçların.özellikle izmir.bir indirimin var konfor paketlisini 34 bin tl ye ala biliyorum.ama hâlâ kararsizim berlingo partner astra arasında.

bu araba 8,6 şehir içi yakıyor bundan aşşağısı hayal. ben trafiğe bile girmiyorum bundan aşşağıya düşmüyor. bu nedenle tüp taktırdım yakıt düştü.

Off çokmuş hocam ya.0.44 krş yapıyor ortalama tüptede sorun çıkıyor diyolar.subaplar eriyor deniliyor.

• quote:

quote:

Off çokmuş hocam ya.0.44 krş yapıyor ortalama tüptede sorun çıkıyor diyolar.subaplar eriyor deniliyor.
    Teşekkür ederim ilginiZe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 19 Ağustos 2013; 15:28:10 >
  • quote:

quote:

quote:

hocam zaten adanlar olmayan arabayi satiyolarmis peki yeni clio hb 0.9 motor mu yoksa astra classic 3 hb mi alinir? yakit tuketimi cok mu aracin sehirici?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam zaten adanlar olmayan arabayi satiyolarmis peki yeni clio hb 0.9 motor mu yoksa astra classic 3 hb mi alinir? yakit tuketimi cok mu aracin sehirici?

valla astra astradır

arada sınıf farkı var.

22kr yakıyor

• o konuya bende katılıyorum sonuçta astra ama yeni düzenlemeler vergi konusunda belimizi büker mi acaba co2 salınımı falan derken. 1.6 115 hp benzinli mi bu? yoksa lpg mi? 22 kuruş şehir içi çok iyi.
  • quote:

o konuya bende katılıyorum sonuçta astra ama yeni düzenlemeler vergi konusunda belimizi büker mi acaba co2 salınımı falan derken. 1.6 115 hp benzinli mi bu? yoksa lpg mi? 22 kuruş şehir içi çok iyi.

lpg li
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.