Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
39
Favori
299.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: alaattin(bjk)

Değil sert plastik var sadece.

Calmislar zaman icinde malzemeden demekki

Muhtemelen.Bakıma girdiğimde saoralım bakalım hallolur muymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoni

Bende bugün Antalya'dan siyah classic astra hb 40500 tl ye aldım(manuel) ve aranıza katılmış bulunuyorum

Hayırlı olsun kardeş.
  • Arkadaslar Ankara Reis den 2012 astra easytronic confort paketli arabayi 40250 tl ye almis bulunuyorum.Pazartesi benlik isleri hallettim ama hala arabami alamadim heyecanliyim ilk arabam olacak.arabayi alirken nelere dikkat etmek gerekiyor.Yani extra birseyler veriyorlar mi?Hani alirken sorulmasi gereken seyler nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroran -- 1 Mart 2012; 22:01:00 >
  • Hayırlı olsun arkadaşım ve diğer tüm arkadaşlara cümleten..

Bizde bugün 2011 1.6 easytronic essentia konfor paket teknik gri araca kapora verdik, 37.500 e anlaştık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3NGiZkH4N

quote:

Orijinalden alıntı: demir2008

arabayı ılk satın aldıgımda hemen benzıncıye gıtım 185 tl ye depoyu fulledım suan sık yandı yapılan km 565 nıe boyle bır terslık mı var anlamadım

Normaldir ilk km lerde araba çok yakacak ama daha sonra bu yakıt tüketimi düşecektir.Merak etmeyin problem yok şöyle 2000 3000 km olsun iyice düşmeye başlar. Hepimiz bunu yaşadık panik yok

bende 1.3 easytronic var daha 1000 km olmadı 100 tl mazot ile 450 km gittim bitti şimdi gene 100 tl aldım (opet kampanyası için 100 alıyorum) yani sizin araç çok yakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeroran

Arkadaslar Ankara Reis den 2012 astra easytronic confort paketli arabayi 40250 tl ye almis bulunuyorum.Pazartesi benlik isleri hallettim ama hala arabami alamadim heyecanliyim ilk arabam olacak.arabayi alirken nelere dikkat etmek gerekiyor.Yani extra birseyler veriyorlar mi?Hani alirken sorulmasi gereken seyler nelerdir?

Hayırlısı olsun. Aracı çok uygun fiyata almışsınız araç dizel-benzinli yazılmamış ama dizel diye tahmin yürütüyorum. Aracı alırken nelere dikkat ederim konusu forum içinde eski konularda mevcut. Kısa bilgi olması açısından şöyle anlatayım. Karter koruma verdiler mi? Kışlık paspas-ilk yardım çantası ve stepne bunlar standart olarak gelecek. Bunların haricinde boya koruma araç altı ziftlenmesi ve yalıtım, cam filmi gibi konuları bayi ile görüşebilirsiniz. Ben ajandaya kadar istedim fakat senenin son günlerinde aldığım için aracı kalmadı dediler. Aracı akşam aldım ama yine de her yönden kabaca göz gezdirdim sağına soluna. İstersen boya ölçümü yaptırabilirsin. Servise sokarak genel bir inceleme isteyebilirsin belkide.

Onun dışında çok fazla takılma, aracının keyfini çıkar...

Hayırlısı olsun tekrar...

• Araba benzinli.Ama umarım yine de fiyatı uygundur.Karter koruma ve standart şeyleri vereceklerini söylediler.Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim çok faydalı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeroran

Arkadaslar Ankara Reis den 2012 astra easytronic confort paketli arabayi 40250 tl ye almis bulunuyorum.Pazartesi benlik isleri hallettim ama hala arabami alamadim heyecanliyim ilk arabam olacak.arabayi alirken nelere dikkat etmek gerekiyor.Yani extra birseyler veriyorlar mi?Hani alirken sorulmasi gereken seyler nelerdir?

hayırlı olsun.
  • Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Aldıktan sonra aracı uygun fazla diye fiyata bakmadan binmek en güzeli.
  • Eyvallah hepimiz için kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkularda

Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Aldıktan sonra aracı uygun fazla diye fiyata bakmadan binmek en güzeli.

tutkularda hocam size bişey soracam bu 1.3 dizel sizin arabalar euro kaç normunda hani euro 4 euro5 diyorlar ya?
    ileride emisyonla mtv alınacak diye bir söylenti var.
    bu olursa benzinli araçlardan fazla verecek dizeller.
    euro 5 olursa belki daha az vergi dilimine girebilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

quote:

Orijinalden alıntı: tutkularda

Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Aldıktan sonra aracı uygun fazla diye fiyata bakmadan binmek en güzeli.

tutkularda hocam size bişey soracam bu 1.3 dizel sizin arabalar euro kaç normunda hani euro 4 euro5 diyorlar ya?
    ileride emisyonla mtv alınacak diye bir söylenti var.
    bu olursa benzinli araçlardan fazla verecek dizeller.
    euro 5 olursa belki daha az vergi dilimine girebilir diye düşünüyorum.

Sanırım euro 4 olması lazım. Zaten bu kasaların satıştan kaldırılmasının da bir nedeni bu bahsettiğin olay. Bayi bu şekilde bir açıklama getirdi. Devlet nereden vergi keseceğini şaşırmış zaten. Zaten kirletilmiş, her türlü mahvedilmiş havayı dizeller kirletiyor diye daha çok vergi keserlerse de hiç şaşırmam.

Öyle bir vergi uygulamasına gitmeleri de zor aslına bakarsan. Piyasa da araba kalmaz. Elektrikli arabayı yaygınlaştırıp, ucuzlatsınlar sonra görüşelim. Kaldı ki Türk yapımı araç üretecekler. Bu dediğin euro 5 olayını sanmıyorum orada kullansınlar ama bekleyip göreceğiz...

• şimdi anlaşıldı yeni kasa da 1.3 de neden otomatik yok.

malum fiat araçlarında da euro5 95 bg 1.3 lerde otomatik imkanı yok.
    mevcut otomatik eskilerde var. bu adamlar neden 95liklere otomatik koyamıyorlar ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaneda

arkadaşlar merhaba. 4 ocak'da düzce kervan otomotivden opel astra classic 3 manuel araç aldım. ocak'da aldığım için aracın mtv si kervan otomotive ait olacaktı. yani öyle anlaşmıştık. ama internet vergi dairesine girdiğimde aracı sorguluyorum ama vergisi halen yatmamış. yaklaşık 5 kez kervan otomotivi aradım en kısa zamanda yatacağını söylediler. ama nafile. bende bölge müdürlüğüne (izmir-torbalı) şikayet maili yolladım. (2 kez). Ancak onlardan da ses yok. benle aynı durumda olan var mı acaba? gerçekten beni opel den soğuttular. arabadan memnunum ama yinede kimseye önermiyorum. soğudum artık kervan oto dan da opelden de...

selamlar öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah...
    efendim bendenizde şikayetçi olduğunuz bayiiden 42250- TL fiyatla 2 ocak faturalı easy 1.3 cdti almıştım piyasaya göre güzel fiyat verdiler eksik olmasınlar:)
    bahsettiğiniz mtv vergisinin kendilerine ait olduğu tarafımada söylenmişti ancak sizin mesajınızdan hareketle kontrol ettim benimki de yatırılmamış! dahası 3 günlük gecikme faizi işlemeye başlamış :D
    kervandan ertuğrul bey'le görüştüm telefonla az önce ertuğrul bey kibar bir abimizdir
    ödeme ile faizinin kendilerine ait olduğunu ilettiler ben derhal yatırılmasını talep ettim bugün kredi kartlarıyla sizi de ilgilendiren birkaç vergi borcu kaldığını hepsini ödemeyi denediklerini/deneceklerini ancak bağlantı sorunu olduğunu söylediler...
    pazartesi olmadı nakit yatırılacağını iletti bana ertuğrul bey! benim bir endişem yok bu konuda
    opele gelince şahsen 7 yıldır opel aracı kullanıyorum 2005 corsa 1.3 cdti enjoy şimdi de astra easy cdti ikisinden de memnunum ama astra daha bir başkaymış:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zt -- 3 Mart 2012; 15:31:25 >

• merhabalar. kervan oto mtv yi sonunda yatırdı. araçtan bende çok memnunum. saygılar... opele devam
  • Bizde bugün 2011 sıfır km astra classic 3 hb 1.6 essentia konfor easytronic almış bulunuyoruz, elhamdülillah..
  • hayırlı olsun astranız....
  • Hayırlısı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Bizde bugün 2011 sıfır km astra classic 3 hb 1.6 essentia konfor easytronic almış bulunuyoruz, elhamdülillah..

hayırı olsun aracınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Bizde bugün 2011 sıfır km astra classic 3 hb 1.6 essentia konfor easytronic almış bulunuyoruz, elhamdülillah..

alemdar kardeş,hayırlı olsun 2011 mi 2012 mi ne kadar fiyat verdiniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.