Şimdi Ara

2012 HONDA JAZZ (CVT'li) ANA KONU - 9 YILDIR DEĞİŞMEYEN ŞAMPİYON . . . (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.871
Cevap
30
Favori
277.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonder kullanıcısına yanıt
    klima için olan fan ,klima açıkken yapıyor bu sık devreye girip çıkma işlemini.
  • Mars51 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• dün bir hata yaptık..tecrübe olsun diye paylaşmak istiyorum...
    cenaze için eşim beni işyerimden aldı..yola çıktık o taziye ve yas yapılan yerde indi..ben cenaze ve cuma namazı için camiye devam ettim..ve anahtarın onun çantasında kaldığını fark etmem fazla uzun sürmedi...motoru durdurdum..arabadan inmeden motoru tekrar çalıştırdım..sıkıntı yok ...ama parkedip aracı kilitleseydim araca giremeyecektim..bu gibi durumlar için aracı ortak kullananların dikkatli olması lazım..D İ K K A T.....
  • Arkadaşlar iyi bakım ve kullanım ile,jazz otomatik araçların motorları ve şanzumanları kaç km de motor ister?
    İyi bayramlar
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar,

Bu forumdaki arkadaşların tavsiyesiyle 2012 yılında aldığım Jazz ımı bugün itibariyle satıyorum.İlan detayı aşağıdadır.İlgililerine duyurulur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-makyajli-full-honda-jazz-cvt-456385823/detay/

İlan no : 456385823
  • vlkngc V kullanıcısına yanıt
    Kaca almistiniz araci sormasi ayip?

Km ve yasi itibariyle yaslandikca deger kazanir oldu Jazz, bu rakama talep varmi merak ediyorum acikcasi.

• Oronra kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    40.250 TL ye almıştım 50.750 TL ye sattım.
    Ptesi günü de kısmetse volvo S60 T3 e geçiş yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun 50 banti daha mantikli bir rakam, ilk istediginiz rakam biraz yuksekti.

• Oronra kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Aslında 52.000 den aşağı satmayacaktım ama bagaj kapağımın sağ kısmında kocal boya çıktı:)4 sene önce yaptırmışım. Arabayı almaya gelen arkadaşa mahçup olduğum için fiyatı kırdık. İlanlara bakarsan fiyatlar uçuyor.

Bu kadar sorunuz geniş ve tam bir aile arabasının fiyatı 50.000 bandında olduğunu da kesinlikle düşünmüyorum.

• vlkngc V kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba, yirlisi olsun tekrar ama sunu soylemek isterim.

Otomobil piyasasi emlak piyasasi gibi, yonetenler galeriler malesef. Yazdigi fiyata satmasada referans olusturmak icin rakamlar cok ucuk.

Her hafta fiyat yukselmesi buna bagli, dolar dussed ciksada, sifir fiyatlari kampanyaya ugrasada ikinci el sacma sapan noktalara gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Tekrar merhaba, yirlisi olsun tekrar ama sunu soylemek isterim.

Otomobil piyasasi emlak piyasasi gibi, yonetenler galeriler malesef. Yazdigi fiyata satmasada referans olusturmak icin rakamlar cok ucuk.

Her hafta fiyat yukselmesi buna bagli, dolar dussed ciksada, sifir fiyatlari kampanyaya ugrasada ikinci el sacma sapan noktalara gitti.

Ayni fikirdeyim suan bence 55'ten fazla etmemeli iyi bir 2012 Jazz Fun. Sonucta bu araba 2011'de 38-43 bandindan satilmis. Ustune 60/70 bin km yapilmis.

• bu ayın başında 2009 2010 2011 ve 2012 jazz araçların sürücü hava yastığı şişiricilerinin hondanın sürekli kalite izleme faaliyetleri kapsamında ücretsiz degiştirlmesi için servise çagrıldık.

şehir dısında tatlil iş güç derken randevu aldım.

hondaa jazz aracını bu kapsamda servise götrürüp hava yastıgı şişiricisi degiştiren oldumu bilgisi olan varmı?tesekkürler.
  • e.altundag E kullanıcısına yanıt
    Evet bir çoğumuz bu güncellemeyi yaptırdık.

Önceki yıllarda yolcu hava yastığı şişiricisi güncellemesi de yaptırmıştım. Şimdi de sürücü hava yastığı şişiricisi güncellemesi yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insaat2121 -- 28 Temmuz 2017; 18:35:21 >
  • Selam arkadaşlar

2012 model fun tam otomatik

65000 km

4 parça boya 3000 tl tramer

Değişen parça yok

54000 tl

Alınır mı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 8 Ağustos 2017; 8:41:56 >
  • hidden track H kullanıcısına yanıt
    Piyasadaki bu fiyatlara göre alınabilir gibi gözüküyor.ama yine de güvendiğiniz bir yerde expertize sokun.
  • e.altundag E kullanıcısına yanıt
    Bende 2009 modeli var. Değişimden habersiz rutin bakım için gitmiştim. Hava yastığı şişiricisininde ücretsiz değiştirdiler.
  • hidden track H kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak çok yüksek değil, ideali 52-54 arasında ama boyalı parçaların yerleri önemli, öm çamurluklar, kaput veya tavanda boya yoksa 53.000 TL gibi bir fiyata anlaşabilirseniz güzel olur. Ben kısa süre önce boyasız değişensiz 58.000km deki aracımı belirttiğiniz fiyata aldım, siz biraz daha düşürtebilirseniz fiyatı sizin açınızdan da güzel olur.
  • beyler 2012 için kullanım kitapçığı var mı?
  • haluk 23 kullanıcısına yanıt
    Hocam adamın dibisin yeminle söylüyorum.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.