Şimdi Ara

2012 F30 316i Aldım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
4.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: defiant82

Araç dizel mi benzinliyse az yakıyomuş pek inandırıcı gelnedi

Vw ve türevi olsaydı 5.5 litre şehiriçine inanırdınız değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Araç dizel mi benzinliyse az yakıyomuş pek inandırıcı gelnedi

Vw ve türevi olsaydı 5.5 litre şehiriçine inanırdınız değil mi ?

Ben japonlriarı severim vwden nefret ederim inanmam yani

• hayırlı olsun güzel araç, bi-xenon farda olsa daha keyifli olurdu.

• Kazasız belasız sürüşler dilerim. Çok güzel araç. Ben de 2 ay sonra bisiklet alacağım bu kadar tat vermez ama herkes kendi gücünün yettiğine :D
  • 100 bine ikinci el 136 hp arac almak sirf bmw oldugu icin gibi geliyor bana o fiyata sifir arac almak varken

Bmw alinacaksa en az 1.6 170 hp olmali bence ama hayirli olsun kazasiz belasiz surusler demekden baska birsey gelmez

• Çok güzel araç,hayırlı uğurlu olsun...Allah kaza bela göstermesin...
  • Güzel fiyata güzel araç hayırli olsun

• 3.16i alıp arka yazıdan utananlara hastayım
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Bunu BMW nin kendisinin yapması çok daha ilginç. Model Number Deleted diye opsiyon mu olur. Bide bunu almışlar :D Sökemeyi unuttum zaten. Heralde yapıştırma şeklinde vida deliği meliği yoktur inşallah altında.

Araçla ilgili bilmediğim birşey var. Sıcak olarak klimayı açıyorum. Ancak A/C ışığı yanıyor. A/C ne alaka ben anlayamadım. Soğutmak için açmaz mı A/C yi. Kapatma kısmınıda bulamadım A/C açık oluyor klimayı açtığımız anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 19 Şubat 2018; 13:38:57 >
  • Arkada 320i yazıyor hocam

Arabanız gerçekten çok güzel bir araba, uzun yolda çok keyifli viraj alırken yüzünüzü güldürür, direksiyonu dönderdiğiniz yere ok gibi gider ancak tek sıkıntısı yakıt malesef...

Yine aynı arabanın dizeliyle karşılaştırınca yakıt masrafı olarak çok açık bir fark var ancak dizelini almak isterseniz de +30 bin lira vermeniz lazımdı, o aradaki fark için de benzinlisi de mantıklı hale geliyor.

Kazasız belasız keyiflice kullanırsınız inşallah, çok güzel bir seçim yapmışsınız, 100 bin civarında alabileceğiniz en iyi arabalardan birini almışsınız :)
  • hayırlı olsun güzel araba, bende bu yıl arkayı toplarsam X1 düşünüyorum bakalım.

yanlız şu açık renk döşeme olayını hiç sevmiyorum, sürekli titizlikle temizlenmezse çok leş görünüyor.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    aracın fabrika verisi 7-7.5 arası şehir içinde.
    normal kullanımda 8-8.5 arası yakması normal.
    benzerinden bende de var. yakıt böyle
  • A/C ışığı kapalı olduğunda klima devresi çalışmıyor bildiğim kadarıyla.
    Soğutma ya da ısıtma yapılmadan dışarıdan gelen hava veriliyor.
  • ic3b3rg İ kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, o zaman yanması klima çalışıyor anlamına geliyor bi yerde . Ben A/C yi tuş gibi içine basmalı bişi yapınca sönüyor sandım dedim heralde bendeki sönmüyor. Ama klima devresi şeklindeyse zaten dediğiniz gibi olmalı. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.