Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.283
Cevap
14
Favori
161.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zorta

merhaba arkadaşlar öncelikle bu arabayı alacak arkadaşalara tafsiyem uzak durun araba güzel ama satarken çok zorlanıyorsunuz.bende aveo ltz 2012 vardı araba çok temizdi 60 000 km 31 zor verdik 3 ayda zor sattık .birde arıyorlar 26 bin tl olurmu diye arayanlar oldu.biz bu arabayı 39 bine almıştık.ikinci eli düşünmüyorsanız kesinlikle alın güzel bir araç.zaman geçtikçe ikinci elinde zarar etmeniz garanti .

aracı aldığımda 23.000 km de idi. üzerinde 70.000 km yaptım. bir kere sol ampül patlaması hariç hiçbir zaman sıkıntı çıkarmadı sağolsun. km de ortalama şehir içinde 20 kuruşa gezdirdi. vergisi az, az yakan, bakım masrafları uygun olan 10 numara araba. satmaktan vazgeçtim, çünki alınacak daha mantıklı bir araç yok. bende ltz mylink paket var. keyif arabası, satmıyorum. 2. eli umurumda değil. aynı konforu ve özellikleri istediğim arabalara 80.000 tl den aşağı sahip olamıyorum şu anda. yemişim 2. elini. keyifle chevrolet kullanıyorum.

• Hocam, bakımları aracın kitapçığına göre yaptirmayali çok oldu. 100 000 bakıma gittigimde ustam ne dediyse onu değiştirdim. Ama ekstra hiçbirşey değişmedi, yani ne disk, ne arka balatalar, ne triger, ne hidrolik yağı, ne de başka birşey. Yalnızca, geçen ay aracın muayenesi vardı, sol tekerlekte rulman boşluğu varmış, ağır kusur yedim, sanayiye gittim onu yaptırdım 250 tl aldılar. Birde yazın silecek mekanizması kirecten şişmiş, silecek motorunda birşey olmamasına rağmen, silecek hareket etmiyordu, mekanizma iyice kaynamıştı onu degistirdim. Ama ne degistirmek bir silecek 700 liraya geldi baskada hep aynı, filtreler , yağ vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1.3 d lt yakit tuketimleriniz nasil?

• doktorx10 D kullanıcısına yanıt
    uzun yol cc 80km ile 3,1lt
    90km ile 3,6lt
    benim bir önceki depo karma 4,6lt idi.
  • Benim yol bilgisayari ile depo olcumu tutmuyor. Depo yuzde 10 15 daha fazla yakiyor. Sizde de durum ayni mi

• MerhaBa

2011 1.4 lt 27.000 de

Nasil arac acaba

Fiorino 2011 85.000 de arasinda kararsız kaldim

2side ayni fiyat

Hangisi doğru bir karar olduğunu söylermisinizz

Tskler
  • 2011 aveolar benim bildiğim eski kasa aveolar. Yani yeni kasa aveo kullanıcılarının hiç birinin eski aveoya kefil olacağını sanmam. Bizim kasalar 2012 olarak geldi diye biliyorum. Eğer eski kasa ise tavsiye etmem, nedeni de o aracın güvenlik testi sonucu 1,5 yıldızdı. Bizim araçlar 2012 de 5 yıldız ve rekor puan almışlardı. Ne seneydi be, buralar hep dudluktu. Dolara baktim şimdi , 31 ocakta 1,76 tl ymiş saka gibi.....
    Neyse konuya dönelim. Araç yeni kasa ise kaçırma eski kasa ise ben tavsiye etmiyorum ama alana da hayırlı olsun derim

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: H7K7N

MerhaBa

2011 1.4 lt 27.000 de

Nasil arac acaba

Fiorino 2011 85.000 de arasinda kararsız kaldim

2side ayni fiyat

Hangisi doğru bir karar olduğunu söylermisinizz

Tskler

Aveo eski kasa ve benzinli.
    Bunları alacağına 30 bin civarına 2012 model dizel alırsın , manuel sorun olmayacaksa.
  • H7K7N kullanıcısına yanıt
    2011 yeni kasa da var eski kasada var ancak yeni kasa da olsa benzinli ise aveo almayın alabliyorsanız dizel alın.hatta bulabiliyorsanız borç bulun almayıp bekleyin ama yinede dizel alın.yakıt ve vergi farkından çok kısa sürede size onu geri ödeyecektir.ayrıca dizel olduğu için çok daha kolay satarsınız.
  • Merhaba arkadaşlar,

2012 Aveo 1.4 opel ecotec otomatik (T300) model arabaya sahibim. LPG de mevcut. Araba 70 binde. LPG takalı 10bin km oldu. Motor çalışırken gayet güzel çalışıyor. Ancak motor 98 derecelere gelene kadar 6. Viteste düz yolda 2bin devirde ileelerken motor tekliyor. Benzinde daha az hissediyorum. LPG de motor arıza ışığı yanıyor.

Arıza kodu olarak "p0303 Cylinder 3 misfire detected" vermekte.

Sonra yavaş yavaş hata düzeliyor. Motor ısınınca gidiyor. Soğuduktan sonra devam ediyor.

Buji değişimi 15 bin oldu.

Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • Bobin degisimi oldu mu ? Cruze de benzer problem olmustu bobin ve bujileri degistirdim benzinde duzeldi.lpg de sorun devam etti landirenzo idi markasi bayisi bi suru masraf cikardi sonra sanayide lpg ci ecu degistirdi sorun cozuldu.
  • Bu 2012 aveo lt ile ltz arasındaki farki soyleyebilecek var mi ? 1.4 benzin sedan otomatik olan... Yeni kasa.

Birde bunlar ilk cikdigi zamanlar 30-35bin tl arasiymis su an ikinci elleri o para cok hayret ediyorum

• Herkese iyi geceler. 2012 Aveo sedan 1.3 Lt ile aranıza katıldım. Bir haftalık deneyimim oldukça hoşuma gitti araç. Güvenlik donanımı ve bagaj hacmi seçimde oldukça ikna edici oldu benim için.

Yeni yeni aracı tanıdığım için bir kaç sorum olacak sizlere. Teyp ışıkları sürekli yanıyor yeni farkettim, araç evin önünde. Kontak kapalı olduğu halde mavi ekran tarih kısmı açık duruyor. Acaba normal bir durum mu? Karşılaşan var mı aranızda, akü bitmesin.

• Hocam aracınız hayırlı olsun, aracı stop edip anahtarı kontaktan çıkarıp şoför kapısını açtığınız and tüm elektrik kesilir. Yani teyp, far vs. Ekrandaki tarih çıktıktan belirli bir süre sonra sönüyorsa sıkıntı yok, hatta şunu deneyin, kısa farları açını, bahsettiğim gibi anahtarı kontaktan çıkarın, teypte açık olsun, kontağı kapatınca far da kapanıyor ve kontaktan anahtarı çıkarıp sürücü kapısını açınca çalan teyp çalmayı kesiyorsa rahat olun, sıkıntı yoktur.

• Abi nolur biri cevap versin pazar sabahinda kafamdan dumanlar cikiyor 2ikide 1bir soguk dus aliyorum aralik sogugunda
    acele soyleyin chevrolet alacam ama satislari durmus 2014te alirsam son kullanicimi olurum araba cok guzel ama cok begendim fiyatina gore hem amerikadaki arabanin aynisi
    acele cevap yazin
  • Chevrolet Aveo Otomatik Vites kullananlar memnun mu araçtan ?
  • aracı satılık olan var mı acaba?
    1.3 D manuel sedan, donanım seviyesi farketmez.
  • Sedan kasa 2012 1.3 dizel lt yada ltz paket almayi dusunuyorum. Kullanan arkadaslarin yorumlarini beklerim

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 17:5:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

,
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Aracın kısaca anlık yakıt tüketimi, dinamikleri ve hissettirdiklerini paylaşırmısınız.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.