Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
14
Favori
161.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Sedan kasa 2012 1.3 dizel lt yada ltz paket almayi dusunuyorum. Kullanan arkadaslarin yorumlarini beklerim
    Hocam yaklaşık 1.5 sene oldu aracı alalı. Siyah LT 2012 1.3 var bende 30.000 km kullandım.
    Yakıt 5.5-6.0 lt arası yakıyorum şehir içi, şehir dışında 4.0-4.5 arası.
    Bagaj inanılmaz büyük, önceki aracıma göre sedan farkını yaşıyorum.
    Vergi, 1.3 olması büyük avantaj 2012 model araca 6 aylık 168 tl ödüyorum.
    Donanım, bu fiyata 8 airbagli, hız sabitleyicili, bluetoothlu vs araç bulmak imkansız.
    Yol tutuşu, sürüş konforu çok başarılı.
    Ancak, 1.3 multijet dizel motor araç içine çok ses alıyor.
    Arka tarafta lastik sesi hafif var.
    Stepne yok. Geçen lastik yarıldı şehir içi olmasa durum kötüydü.
    Kaportası çok ince.
    Kronik bir arıza yaşamadım.
    Bakım masrafı çok değil.

• arkadaşlar merhaba konuyu hortlamış oluyorum biliyorum yalnız bir konuda fikri olan arkadaşlardan yardım istiyorum. aracım chevrolet aveo 1.4 2012 ltz mylink benzinli manuel yakıtı full depo benzin ile doldurduğum vakit yakıt göstergesi 335 km yazıyor bu değerin dizellerde 1000 km gösterdiğini söylüyorlar ve benzinde de aynı şekilde göstermesi lazım sorun olabilir diyen arkadaşlar var bu şekilde benzin kullanan arkadaşlar depoyu fullediğinizde kaç km gösteriyor yazarsanız sevinirim.

• Beyler selam, bende 2012 aveo lt 1.4 sahibiyim ilk defa bugun basima gelen bir sey var arabada benzin kalmadigi icin benzinciden benzini fulledim.. benzin dolduktan sonra marsa bastim araba calismadi.. tekrar calistirdim calismadi.. 3. Denemede calisti ancak yolda giderken titreme yapti ve her durdugumda kalkmakta zorlandi neden bu titremeleri yapar neden stop edecekmiş gibi olur inanin anlamadim.. yakin zamanda radyator peteği degisti, degistikten sonra gayet iyi gidiyordum sorun yoktu bugun basima geldi bu olay.. motor suyu koydugum yere baktim su berrak değil balçık gibi olmuş.. neden boyle olur bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.