Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40984099410041014102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın inşallah ve hoşgeldiniz aramıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: tewfikk08

güzel kardeşim ben fiyatına göre segmentlerindeki en ii arabayı aldığımı düşünüyorum dediğim gibi beraber çalıştığım arkadaşta aynısı olduğundan hiç düşünmedim bile aynaların fonksiyonunu ben bilsem zaten faydalanmak için foruma girmezdim herhalde yazı tura atılarak araba alınmıyor tabiki ama yinede saol..

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
  • tewfikk08 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba aracınız hayırlı olsun,

Aracınız hayırlı olsun. Aracı ne kadar aldınız ve Navigasyon var mıdır ?

Bu sayfada bulunan bilgilere göre kampanyadan yararlanabildiniz mi ?

http://forum.donanimhaber.com/m_112246318/f_//tm.htm#112246318

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buklamania -- 30 Kasım 2015; 16:10:06 >
  • Herkese cok teşekkür ediyorum 72 ye aldim elegance lpgli navigasyonsuz 2 lira navigasyona vermek istemedim cok sey mi kaçırdım bilmiyorum tabi koltuk kilifi almayacagim ama koruyucu düşünüyorum ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı araçtan aldım bu ay başında. linkini verdiğim konuda Navigasyon kampanyasında yaptıkları aldatmacayı yazdım.

Aracı bu ay içinde aldığınız için Navigasyonu ücretsiz vermeleri gerekirdi. Ya da 1.400 TL gibi bir rakam vermeleri gerekirdi. Fotoğrafta eklediğim kampanya sadece Honda Türkiye sayfasında var.

Detaylı bilgileri dediğim gibi aşağıdaki linkte verdiğim başlıkta var. Sizi de aldatmışlar gibi gözüküyor. Yani size kampanyalı araç var, alırsanız Naigasyon fiyatı 1.400 TL olur demedilerse eksik bilgi vermişler. Bilemiyorum bayiler belki Navigasyon verildi gösterip sonra ek ücretle satıyordur.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Navi aracı şekil olarak tamamen değiştiriyor. Islevi tartışılır ama görüntü süper. Bana söylenen LPG li araçlarda konsol boş geldiği ve 1000 farkla Navi takıldığıydi.
    Aracınız hayırlı olsun.

• sguler16 kullanıcısına yanıt
    Zaten benim aradığım bir özellik değil Navigasyon. Ben ipad yada telefon kullanıyorum. Mesele kampanya varsa dürüstçe bunu söylemeleri gerekir. Kampanya varken, daha ucuza alınabilecekken neden daha fazla ücret söyleniyor ??

Bayi bu kampanya bilgisinin 14 Kasım'da geldiğini söylüyor. Honda Türkiye Pazarlama Departmanı bir hata yapmış, özür dileyip düzeltmeye çalışacaklarına sıvıyorlar. Ben kaporayı 31 Ekim akşamı bıraktım diye beni geçiştirdiler diyelim diğer müşteriler ne olacak.

Honda bölge müdürünün üstünü örtmeye çalıştığını zaten bayi müdüründen öğrendim. Bayi kadar dürüst olamadılar.

Ben kapora bırakırken arkadaş bana işlemleri başlatamayız, Pazartesi başlar dedi zaten. Haadi onu geçtim ben Pazartesi de parayı ödediğim Salı günü de sordum, neden söylemediler ÇÜNKÜ bayi de bu kampanyayı bilmiyordu. Dua etsinler ellerinde akşam vakti doldurdukları sipariş formu var yoksa mahkemeye verir neticeyi de heryerde ifşa ederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tewfikk08

Herkese cok teşekkür ediyorum 72 ye aldim elegance lpgli navigasyonsuz 2 lira navigasyona vermek istemedim cok sey mi kaçırdım bilmiyorum tabi koltuk kilifi almayacagim ama koruyucu düşünüyorum ne dersiniz

ben koltukları komple kılıf kaplattım..

Bende de 2 çocuk var, 9 ve 5 yaşlarında..
    aracı alalı 5 ay oldu ve kılıfın şu anki halini gördüğümde "iyi ki kılıf yaptırmışım" diyorum..

Çocuklu olunca şart!
  • Buklamania öncelikle hayirli olsun ben internetteki kredilerini kullanmak istediğimi Söyledimde o kampanyalarin orada yazan liste fiyatlarda oldugunu 30 bin 0.92 falan idi dedigi fiyattan aldığında 1.30 dan kredi jullandirabilexegini falan söyledi muhtemelen navigasyonuda yine ordaki liste fiyata sokuyorlar oyledir die düşünüyorum degilse ewet benide kandirmislardir ama takmiyorum yeni bir araba almisim heyacanliyim tanimaya calisiyorum ve zevkini cikarmaya calisiyorum bence sizde takmayin ama aslinda sizin gibi davranmak lazim pesine dusmek te lazim bu bayiler cidden tehlikeli araci konyaya sordurdugumda 75 en son dediler epey bi fark olunca hemen aldim ben açıkçası
    Ya lutfen bide şu koltuk koruyucular Hakkında bisey dermisiniz

• Mavibenim acaba nerede yaptiriniz bide fiyati nasil gule gule kullanin tesekkürler

• Acil Stop kullanıcısına yanıt

Tam olarak 2012'nin kasım ayından önce olanlarda var bu özellikler.

Ben BOD koltuk kılıfı aldım orjinal döşemesi ile aynı renk ve neredeyse aynı kumaştan yapılmış oldukça güzel ve koltukları ÷100 oranında kaplıyor. Ufak kızım ayağını koltuğumun arkasına dayıyor kılıf leş gibi oldu ama benim umrumda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Aracım 2012 Aralık çıkışlı ve elektrikli katlanır ayna var. 2013 yılının başına kadar bu araçlar satıldı.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim saolasin

• SEYİR HALİNDE İKEN ARKA KAMERAYI NASIL AÇIYORDUK.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Aracım 2012 Aralık çıkışlı ve elektrikli katlanır ayna var. 2013 yılının başına kadar bu araçlar satıldı.

Benimkide aralık, katlanır ayna yoktu...
  • Daha öncede belirttiğim gibi Navigasyon aradığım bir özellik değil. Benim beklentim dürüst olunması. Az para ödemiyoruz, karşılığında bir beklentimiz olması normal. Hakkım olan bir şey verilmediyse alamasam bile başkaları da aynı hataya düşmesin diye paylaşırım.

Benim bana Navigasyon versinler beklentim yok, açıkça durumu izah etsinler. Haklı yanları da olabilir ya da olmayabilir.

Tüketici olarak elimizdeki en büyük güç satıcının bilgilerini birbirimiz ile paylaşmaktır. Bu o kadar önemlidir ki bir çok firma sadece bu yöntemle yani kişiden kişiye pazarlama yöntemi ile işlerini yapıyor.

Honda Türkiye Genel Müdürlerinden birine kişisel kanallar yoluyla mesaj attım, neticesini bekliyorum.
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Hocam senin arac degerinden asağıya satılmamisti diye hatırlıyorum başka bir konuda mevzusu gecmisti gördün mü onu senide c/c yapmistim da
  • quote:

Orijinalden alıntı: buklamania

Daha öncede belirttiğim gibi Navigasyon aradığım bir özellik değil. Benim beklentim dürüst olunması. Az para ödemiyoruz, karşılığında bir beklentimiz olması normal. Hakkım olan bir şey verilmediyse alamasam bile başkaları da aynı hataya düşmesin diye paylaşırım.

Benim bana Navigasyon versinler beklentim yok, açıkça durumu izah etsinler. Haklı yanları da olabilir ya da olmayabilir.

Tüketici olarak elimizdeki en büyük güç satıcının bilgilerini birbirimiz ile paylaşmaktır. Bu o kadar önemlidir ki bir çok firma sadece bu yöntemle yani kişiden kişiye pazarlama yöntemi ile işlerini yapıyor.

Honda Türkiye Genel Müdürlerinden birine kişisel kanallar yoluyla mesaj attım, neticesini bekliyorum.

Neticeden bizleride haberdar et umarım güzel haber gelir takipteyiz

• Aracı aldığım ilk gün çocuğum koltuk arkalarını ayakkabılarıyla batırınca içim gitti ama evlat sevgisi daha ağır bastı kızamadım.

Neticede çocuk, onlar için bizim önlem almamız gerek.

Ben ön koltuklara atlet kılıf aldım, koltuk arkası cepli tozluklar vardı eskiden yine onları taktım.

Arkalara almadım ama çocuk büyümeye başladı önlem almak gerek. Eğer bu fiyata ve koltuklara tam oluyorsa ve kullanıcı memnun ise alınır.

Sizin kılıflar linkteki kılıflardan mı ??

http://www.otoaksesuarci.com/oto-kilif/bod-honda-civic-sedan-kilif-gri-2012-2015-p6787_d209

-------------------------------------------------------

Yakın zamanda makul bir cevap alamazsam Honda Türkiye müdürlerinin bir çoğuna mesaj atacağım.
    Şimdi onlar düşünsün

• 
Sayfa: önceki 40984099410041014102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.