Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi lpg bittiğinde zaten çok güzel bir dıt dıt dıt sesi geliyor bu sese dayanamıyacağın için zaten kapatıyorsun

benzinde kullanmak istiyorsan lpgyi kapatman gerek
  • herkese gunaydin...
    Attila'ya ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold08

quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

Arkadaşlar sarı yanan gündüz farlarını beyaz led ile değiştirmek istiyorum. Daha öncede sormuştum sayın @gelendostlu Yutdışından birde yurtiçinden link vermişti. Aşağıdaki ürünü alıp kullanan var mı ?

http://www.aksoytuning.com/mtec-t20-ampul-drl-cift-flament-120-1210-smd-mt-282-urun11962.html

Yoksa paraya kıyıp aşağıdaki ürünü mü alayım ? Linkteki tek ürün fiyatı yani $45 x 2 90$ yaklaşık 200 tl ye mal olacak.

http://www.amazon.com/Putco-360-Degree-Intensity-Premium-Replacement/dp/B0042G1IK4/ref=sr_1_6?s=automotive&ie=UTF8&qid=1388739902&sr=1-6&keywords=putco+7443

arkadaşım bu yapıcağın değişim muaynede sıkıntı çıkarmayacakmı bidaha sök tak yapmayasın sonra

Forumda yaptıran bir sürü arkadaş var. Bir sorun olacağını sanmıyorum sonuçta xenon değil sadece sarı yerine beyaz ışık yanacak. Ama sıkıntı olursada mecbur sök tak yapıcam.

quote:

Orijinalden alıntı: avansis

paketler hazır yarın gecerken kargoya verecegim bundan sonrası sizin takibinize kalmış.

hayırlı ugurlu olsun

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

İşte bu çok güzel haber, zahmet edip uğraştığın için sağolasın Allah razı olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

http://www.ebay.com/itm/121199384704?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Hocam link için çok teşekkürler, panjur gerçekten çok güzel ama yurtdışından sipariş ver, verigisini öde, montaj yaptır biraz sıkıntılı bi süreç hayırlısı diyelim :)

• Günaydın forum

• Gunaydin arkadaslar, siyah boya uzerindeki kilcal cizikleri cila ile yok etme şansımız varmı acaba. Arkadasimda polisaj makinasi var kaliteli bir cila markasi ile halledebilirmiyim bu kötü görüntüyü.

• quote:

Yeni rekor.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

hocam imrenerek bakıyoruz bu litrelere. bu kadar dolu depo güvenli midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclk

Gunaydin arkadaslar, siyah boya uzerindeki kilcal cizikleri cila ile yok etme şansımız varmı acaba. Arkadasimda polisaj makinasi var kaliteli bir cila markasi ile halledebilirmiyim bu kötü görüntüyü.

===============o0o===============

Meguiars hare gidericisi var. Bundan 200 gram ve bir adet silmek için ped ayrıca mikro fiber havlu al. Bunları meguiars satan yerler var, oradan temin edebilirsin.

Nasıl yapacağını da anlatırlar. Kolay gelsin.

===============o0o===============
  • lahosmania kullanıcısına yanıt
    Arabaya ilk bindimizde yapmamız gereken emniyet kemerini takmak.

Kaç kişi takıyorki.lpg li araç kapali otoparka giremez diyorlar ısrarla sokmaya çalışıyoruz.

Ocagın tüpü bitiyor sallıyoruzki daha dibindeki gaz çıkıp iyice bitsin diye.

Tüpteki kaçagı çakmakla kontrol eden bir milletken bukadar doldurmuşum kime ne zararı olur

• Hüseyin abi kablo oldu. Bu arada farkettim ki kamera kolçaktaki USB ile de çalışıyor. Oraya kadar uzanmadı malesef.
    Güç kaynağı gelince USB ile ister çakmaktan ister güç kaynağından çalıştıracağım. 24 saat kayıt...

Not: foto yüklenmiyor mobilden

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

Orijinalden alıntı: Hondaocy

quote:

Orijinalden alıntı: yhdogan06

ilçede olduğum için merkezde bildiğim bir yer yok ankaraya gidince yaptırayım diyorum yapabilecek bir tornacı bulabilirsem

Ankara'da neresi var bunu yapacak bende götüreyim

Ostim sanayii sitesi veya bildiginiz bir sanayii sitesine gidin tornaciya soyleyin. Kupmas yada v.b sey ile olcusunu alir ve yapar.

1987 yilinda 6 aylik tornaci cirakligi yapmistim. Oldukca basit bir islem onlar icin.
    Onemli olan benzin kapaginin karsilamamasi.
    Karsilarsa onada care bulurlar. Bugun insallah bizde yaptiracagiz bakalim.

Gunaydin ve hayirli haftasonlari,

Teşekkürler ilk firsatta gideyim. Tak çıkar ugrasmayalim..

• Mersinde sanayi sitesine gittim 20-Tl yaptılar. 10-15 dk surdu.. Gayette iyi oldu hocam..
  • LPG li aracı olan arkadaşlar kapalı otopark sorununu nasıl çözüyosunuz? AVM'lere giriyormusunuz araçla? Güvenlikler bagajı açıp bakıyorlar burada, stepne olmasa nereden anlayacak? güvenliğin olduğu AVM ya da kapalı otoparklara sokmaya çalışan oldumu hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

Hüseyin abi kablo oldu. Bu arada farkettim ki kamera kolçaktaki USB ile de çalışıyor. Oraya kadar uzanmadı malesef.
    Güç kaynağı gelince USB ile ister çakmaktan ister güç kaynağından çalıştıracağım. 24 saat kayıt...

Not: foto yüklenmiyor mobilden

Teşekkürler bilgi için.

2013.10 Haritası yayınlandı. Müsait olduğunda güncelleme yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antikcocuk

LPG li aracı olan arkadaşlar kapalı otopark sorununu nasıl çözüyosunuz? AVM'lere giriyormusunuz araçla? Güvenlikler bagajı açıp bakıyorlar burada, stepne olmasa nereden anlayacak? güvenliğin olduğu AVM ya da kapalı otoparklara sokmaya çalışan oldumu hiç ?

Eskiden avm otopark girişlerinde kontrol olurdu artık hiç görmüyorum. Belki bazı avmlerde kontrol devam ediyordur. Ama dün 2 ayrı avm ye girdim kontrol yoktu kimse de bişey demedi. Uyaran bi görevli olsaydı otoparka girmezdim. Bide aşağdaki gibi bi haber var en son durum nedir bilmiyorum.

http://ekonomi.haberturk.com/otomobil/haber/835905-arac-sahiplerine-mujde

• quote:

kısmetse yaza 1 haftalına gidicem baba ocagına..

ozaman duymadım bayadır foruma gırmedim yok ben arabayı sattım olmasın heeee

Tamamdır hocam, kaçış yok :)
    Belki aparatı sardıgım ambalaj kagıdındaki arabamla karsılarım sizi :)))))))))
    sizden ricam aynı kagıtla sarıp yollarsanız sevinirim, benim için coook degerli de :)
  • quote:

Arabaya ilk bindimizde yapmamız gereken emniyet kemerini takmak.

Kaç kişi takıyorki.lpg li araç kapali otoparka giremez diyorlar ısrarla sokmaya çalışıyoruz.

Ocagın tüpü bitiyor sallıyoruzki daha dibindeki gaz çıkıp iyice bitsin diye.

Tüpteki kaçagı çakmakla kontrol eden bir milletken bukadar doldurmuşum kime ne zararı olur

Ilginc bir bakış açısı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: antikcocuk

LPG li aracı olan arkadaşlar kapalı otopark sorununu nasıl çözüyosunuz? AVM'lere giriyormusunuz araçla? Güvenlikler bagajı açıp bakıyorlar burada, stepne olmasa nereden anlayacak? güvenliğin olduğu AVM ya da kapalı otoparklara sokmaya çalışan oldumu hiç ?

Erzurum da bir tane AVM var onda da kontrol etmiyorlar. Yazın da açık oto parkı kullanıyorum. Yazın gerek yok zaten kapalısina

Abi bence yazin daha cok lazim kapali otopark disarda kavruluyor araba

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbabali34

Abi bence yazin daha cok lazim kapali otopark disarda kavruluyor araba

Yazın bizim tatil dönemine denk geliyor. Memleket de küçük bir ilçe . Yazın AVM ye pek gitmiyorum. Daha çok denizde geçiyor vakit

Ooh iyi tatiller dileyelim abi o zaman

• 
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.