Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (1678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Melil in siteyi bu modifiyede çok oldu diye Redhack kapatmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelendostlu

Melil in siteyi bu modifiyede çok oldu diye Redhack kapatmış

Uğraşın bakalım benle siz :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinbirinci

Yarın ikinci japonu garajıma koymak için Aydına gidiyorum.Eğer uygun olursa ve beğenirsem 1992 model mazda 626 alacağım.Gönül garaj için 90-93 honda accord istiyordu ama nasip olmadı.Temizini bulamadım.

Birtanesine bakmaya gidecektin hocam ne oldu o?

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

Abi sinirin geçince benim DRL den al. Nasıl olsa test edilmiş onaylanmıştır tarafımdan.

O kadar uğraştan sonra insanın morali bozuluyor haklısın abi.

sağolasın. sn. melil ve sn. gelendostluya da teşekkürler.

senin putco ampülden alırdım ama biraz geç. o kadar para verdik,
    eBay UK'den ampül aldık. yazıktır. kullanacağız ki para boşa gitmesin.

ebay dan aldiysaniz uzulmeye gerek yok. 45 gunu gecmediyse dispute acin. paranizi geri alin.
    hepsi bu kadar.
  • Sağol melil kardeşim.Yarın ayrıntılı baktıracağım.İnşallah aklıma yatar.Aydın Adnan Menderes Ziraat fakültesinde bir arkadaşımın eski hocasına ait.Güzelce topladığını söylüyor aracı.Aracın km si bu sahibi almadan önce 20000km düşürülmüş.Arac orjinal olarak yaklaşık 200.000km de.Sıkıntılı her yerini elden geçirdiğini söyledi.Motor otomatik şanzuman vs...Bakalım kimse malım kötü demez.

Sonuçta 92 model araç.Ufak tefek sıkıntıları olacak.Çözülebilecek sorun olsun yeter.Zamanında Alfa Romeo 156 ile az uğraşmamıştım.Her ay ayrı bir sıkıntı ile bana nazlanırdı.Varyatör sorunu,yağ yakan motor tipi,elektrik arızaları vs vs uzar gider.

Bir elime geçsin bizim hatundan düştükçe ufak tefek aracı oynamaya başlarım zaten.Benim içinde proje arabası niteliğinde olacak.Gece hayatı alkol yok işten eve evden işe monoton bi hayatım var civic i kurcalayamıyorum bari bunu kurcalayayım.Bir yandan da civici kurtardık hanımdan

@temizyürek hocam japona döndüm.12000tl'ye klimasız malum marka polo yaka araçlarda vardı.yanından bile geçmedim.Honda accord için Ödemişte bir tandığa baktırdım.Ne yazık ki araç umduğumdan fazla dağılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinbirinci -- 21 Mayıs 2013; 21:44:29 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halted__

quote:

Orijinalden alıntı: melil

Halted hocama "Teşekkürler" ...

rica ederim.

sayin halted__,

rica etsem sizin arka far grubunda monte ettiginiz turuncu led ampullerine ilave
    olan 50 watt direnclerin fotosunu gonderebilir misiniz? direncleri nereye monte
    ettiniz? far grubunun etrafinda metal sac var. kasaya matkapla delik mi actiniz?

tesekkurler. saygilar.
    sk67a

hocam buyur,
    yeni cektim resimleri.

6.8 ohm 50W direncler
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

kablo ek aparati

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinbirinci

Sağol melil kardeşim.Yarın ayrıntılı baktıracağım.İnşallah aklıma yatar.Aydın Adnan Menderes Ziraat fakültesinde bir arkadaşımın eski hocasına ait.Güzelce topladığını söylüyor aracı.Aracın km si bu sahibi almadan önce 20000km düşürülmüş.Arac orjinal olarak yaklaşık 200.000km de.Sıkıntılı her yerini elden geçirdiğini söyledi.Motor otomatik şanzuman vs...Bakalım kimse malım kötü demez.

Sonuçta 92 model araç.Ufak tefek sıkıntıları olacak.Çözülebilecek sorun olsun yeter.Zamanında Alfa Romeo 156 ile az uğraşmamıştım.Her ay ayrı bir sıkıntı ile bana nazlanırdı.Varyatör sorunu,yağ yakan motor tipi,elektrik arızaları vs vs uzar gider.

Bir elime geçsin bizim hatundan düştükçe ufak tefek aracı oynamaya başlarım zaten.Benim içinde proje arabası niteliğinde olacak.Gece hayatı alkol yok işten eve evden işe monoton bi hayatım var civic i kurcalayamıyorum bari bunu kurcalayayım.Bir yandan da civici kurtardık hanımdan

@temizyürek hocam japona döndüm.12000tl'ye klimasız malum marka polo yaka araçlarda vardı.yanından bile geçmedim.Honda accord için Ödemişte bir tandığa baktırdım.Ne yazık ki araç umduğumdan fazla dağılmış.

quote:

Sağolasın fırsat bulursam bugün montaj yapacağım.

Son dakika haberi... Elini araç davulumbazına kaptıran bir vatandaş acil servise aracıyla birlikte geldi flash flash .

Aman sk67a mı ohaberlerdeki :)

onu bide ledleriz abi biz :D mıh gibi olur :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melil

Halted hocama "Teşekkürler" ...

rica ederim.

sayin halted__,

rica etsem sizin arka far grubunda monte ettiginiz turuncu led ampullerine ilave
    olan 50 watt direnclerin fotosunu gonderebilir misiniz? direncleri nereye monte
    ettiniz? far grubunun etrafinda metal sac var. kasaya matkapla delik mi actiniz?

tesekkurler. saygilar.
    sk67a

hocam buyur,
    yeni cektim resimleri.

6.8 ohm 50W direncler

kablo ek aparati

Alıntıları Göster
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:49:25 >

• quote:

mukerrer.

Alıntıları Göster

ooOooo, arşivlik kalitede bu fotolar. teşekkürler.

bir adet direnç vidayla kasaya tutturulmuş, diğerinde vida yok.
    diğerinde çift taraflı bant falan mı kullandınız?

saygılar,

hocam vida yerleri var ama kaportayi delmeyeyim dedim. 4 lu leri uzun sure yakmadiktan sonra asiri isinmiyorlar. ama sorun olursa atariz 2 vida olur biter.
    simdilik cift tarafli ile tutturdumm
  • quote:

ooOooo, arşivlik kalitede bu fotolar. teşekkürler.

bir adet direnç vidayla kasaya tutturulmuş, diğerinde vida yok.
    diğerinde çift taraflı bant falan mı kullandınız?

saygılar,

hocam vida yerleri var ama kaportayi delmeyeyim dedim. 4 lu leri uzun sure yakmadiktan sonra asiri isinmiyorlar. ama sorun olursa atariz 2 vida olur biter.

Alıntıları Göster
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:50:56 >
  • mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:53:10 >
  • arkadaşlar eco olmayan civicime lpg taktırsam hangi resmi işlemleri yaptırmam gerekiyor? kasko ve sigortayı yenilemem gerekiyor mu? bir de bildiğim kadarıyla sıfır araçlarda ilk üç yıl muayene yaptırılmıyordu, lpgli olunca her yıl muayene gerekiyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

Abi sinirin geçince benim DRL den al. Nasıl olsa test edilmiş onaylanmıştır tarafımdan.

ebay dan aldiysaniz uzulmeye gerek yok. 45 gunu gecmediyse dispute acin. paranizi geri alin.
    hepsi bu kadar.

Alıntıları Göster
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:49:19 >

• quote:

quote:

sinyal başına 2 adet direnç kullandınız.
    sadece 1 adet direnç kullanınca flaşör hızı yine çok yüksek hızda mıydı?

amazon'da direnç setleri çift halinda satılıyor. bir çift mi alsak, iki çift mi alsak?

sag tarafa tek direnc atip denedim sorun cozulmedi. ben de her sinyale 1 adet toplamda 4 adet direnc kullandim. ama 4 luleri yaktiginiz zaman direnc olmasa da yuksek akim cektigi icin ariza vermiyor.
    direncler icin yurtdisi ugrasmayin.
    daha once de yazdim, karakoy veya konya sokakta rahatlikla bulunuyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hepsi bu kadar.

eBay UK'deki satıcıya mesaj çaktım; "ne iş bu aga?" diye.
    bakalım ne cevap yazacak.

bana 7443 tipi 4 telli single filament ampül sattıysa bravo.
    başlasın "dispute process".

videosunu cekip mesaj atin, 2 gun icinde problem kalmaz. ya para iadesi yapar ya da yenisini gonderir.
    insallah feedback i yuksektir

• Yahu arkadaşlar, sizde ne modcu ruhu varmış vallahi....

yaşım 43 daha patlak 2 ampul dışında hiçbir aracıma ilişmedim.

el maharetimde yok hiç, birde o var tabii...

siz şu ledleri bir kesinleştirin hele sonra sıra bizimkilere takmaya gelecek ama ellerinizden öper takma işleri hiçbir yere kaçmaca yok ona göre...

bu arada şu rüzgarlık işini halletmeye çalışıyorum, stickerle beraber takarız artık. @melil

salim beyin söylediği yer ile görüşeceğim bugün - yarın, kromlu mu alsam yoksa kromsuz mu ona karar veremedim....

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-honda-civic-2012-yeni-kasa-cam-ruzgarligi-sunplex-crome-107069668/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-honda-civic-2012-2013-yeni-kasa-cam-ruzgarligi-107070159/detay/

• quote:

quote:

quote:

sinyal başına 2 adet direnç kullandınız.
    sadece 1 adet direnç kullanınca flaşör hızı yine çok yüksek hızda mıydı?

amazon'da direnç setleri çift halinda satılıyor. bir çift mi alsak, iki çift mi alsak?

sag tarafa tek direnc atip denedim sorun cozulmedi. ben de her sinyale 1 adet toplamda 4 adet direnc kullandim. ama 4 luleri yaktiginiz zaman direnc olmasa da yuksek akim cektigi icin ariza vermiyor.
    direncler icin yurtdisi ugrasmayin.
    daha once de yazdim, karakoy veya konya sokakta rahatlikla bulunuyor.

Alıntıları Göster
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:49:12 >

• quote:

Ali kardeşim, "bileklerim çizildi" diye yazdığında belki tam idrak edemedim,
    ama şimdi ne demek istediğini çoook iyi anlıyorum.

bu davlumbaz işi çok rezil bir iş. yuh yani. yuuuuh. honda'ya ayıp. yakıştıramadım.

2 adet klipsin üst kapaklarının yarısı kırıldı. ama iş görüyorlar. servise
    gittiğimde yedek klips alırım.

Ne Çektin be Sami Abi...

• maasallah forum cosmus, binip gitmemis kimse, yazip gondermis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

arkadaşlar eco olmayan civicime lpg taktırsam hangi resmi işlemleri yaptırmam gerekiyor? kasko ve sigortayı yenilemem gerekiyor mu? bir de bildiğim kadarıyla sıfır araçlarda ilk üç yıl muayene yaptırılmıyordu, lpgli olunca her yıl muayene gerekiyor mu?

yapacağınız işlemlerle ilgili daha önce yunusogru ve temizyurek bilgi vermişti.

tüp takıldıktan sonra, sızdırmazlık raporu alınacak 25 TL, EK-1 doldurulacak (0 -15TL arası), muayeneye girilecek 159TL, ruhsat yenilenecek 65TL. BENZİN + LPG'li aracınız trafiğe çıkmaya hazır. stepneyi koltuğa sabitlettirmeyi unutturmayın ayrıca kılıfını da isteyin
  • 
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.