Şimdi Ara

2011 Seat İbiza Lpg Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 model 1.4 atmosferik motor seat ibiza aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum . Bu gün sanayide genel bir araştırma yaptım . Sanayideki bir çok usta akl taktır diyor. Acaba bu akl gerçekten çok kaliteli bir kitmi yoksa kar marjı yüksek olduğundan mı öneriliyor. Benim aklımda kalan 2 markadan birisi akl diğeri romano . Max bütcem 2.000 tl . Romano 1900 tl Akl 1300 tl . Konu ile ilgili ustaların yorumlarını bekliyorum

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayın garip_dj

Aracınıza tavsiyemiz Prins Technomax kiti dir .
    nakit 2250 tl
    9 taksit 2350 tl

Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Technomax, Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax'da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silindir çok noktalı enjeksiyon araçlara uyum sağlar. Technomax kit parçaları R67-01 belgesine ve kolay montaj sağlayan tasarıma sahiptir.

Technomax kiti, uzun ömürlü kullanımı ve yüksek performansı bir araya getirir. Technomax kitinin içerisinde; LPG regülatörü, enjektörü, enjektör raili, filtre ünitesi, yakıt seçici anahtar, elektronik kontrol ünitesi, elektrik tesisatı ve basıç-sıcaklık sensörü bulunmaktadır. Technomax kitinde kullanılan bilgisayar programı, diğer Prins kitlerinde olduğu gibi yüksek teknolojiye sahip Prins Diagnostic Programı'dır.

• prins hakkında bilgi :https://youtu.be/Yc5K0TJ4bhM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsekotogazankara -- 24 Nisan 2018; 12:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsekotogazankara

sayın garip_dj

Aracınıza tavsiyemiz Prins Technomax kiti dir .
    nakit 2250 tl
    9 taksit 2350 tl

Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Technomax, Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax'da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silindir çok noktalı enjeksiyon araçlara uyum sağlar. Technomax kit parçaları R67-01 belgesine ve kolay montaj sağlayan tasarıma sahiptir.

Technomax kiti, uzun ömürlü kullanımı ve yüksek performansı bir araya getirir. Technomax kitinin içerisinde; LPG regülatörü, enjektörü, enjektör raili, filtre ünitesi, yakıt seçici anahtar, elektronik kontrol ünitesi, elektrik tesisatı ve basıç-sıcaklık sensörü bulunmaktadır. Technomax kitinde kullanılan bilgisayar programı, diğer Prins kitlerinde olduğu gibi yüksek teknolojiye sahip Prins Diagnostic Programı'dır.
    Merhabalar hocam,

Lavato taktırmayı düşünüyorum yarın. Prins Technomax OBD sanki toplama bir ürün gibi geldi ve öyle duydum. Normal prins sistemlere görede fiyatı makul bunun sebebi nedir acaba? Bu arada Kayseride 2000 liraya bu sistemi takıyorlar nakit.

• quote:

Orijinalden alıntı: simsekotogazankara

prins hakkında bilgi :https://youtu.be/Yc5K0TJ4bhM
    Bu arada prins sanırım daha çok 6-8 silindir araçların tercihi. Sonuçta bu aracın motoru sorunsuz bir motor.
  • garip_dj kullanıcısına yanıt
    garip_dj

elbetteki isrediğiniz cihazı taktırmanız mümkün .zira ürünler hakkında sektörde herkes uzanamadığı ciğere mumdar diyecektir. Siz bu tür ticari yalanlara itibar etmemelisiniz.Zira toplama kelimesini bugün nerdeyse piyasadaki cihazların %95 için kullanmamız mümkün.Zira tek tek sıralamaya gereek yok.İthal kitlerde dahil bugün yazılımı AEB den alıyor,Şamandraya Tomasetto dan ,Enjektörü Rail,matrix ve valtek gibi firmalardan temin edip üzerlerine marka batırıyorlar .Uluslar arası düzen bu şekil.Prins ise westport firmasına aittir.Bu çatı altına giren bir çok marka daha var .Kendi alt yapısı içersinde nasıl valtek de varsa omvl de var.kendi ürünleri ile kit oluşturup bunuda müşteriye sunmak kendi tasarrufunda.Prins her daim en iyilerin tercihi olmuş ve olmaya devam edecektir.Sektörel çamur atmalar ile yıprancak firma da değildir.İpragaz distribütörlüğü ile büyümeye devam edecektir.esenlikler .

• quote:

Orijinalden alıntı: garip_dj

Bu arada prins sanırım daha çok 6-8 silindir araçların tercihi. Sonuçta bu aracın motoru sorunsuz bir motor.

Alıntıları Göster
    sayın garip dj

prins ecomax ve technomax ürünleri sadece 4 silindirli araçlar için .sonuçta araç ne kadar sorunsuz ise prinsde sorunsuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.