Şimdi Ara

2011 Saab 9-4X (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kokpit tasarımı beni benden alıp götürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slithreen

quote:

Orijinalden alıntı: brky

bana kötü göründü. volvo aldı başını yürüdü, saab hala aynı yerde...

saab ın volvo kadar satışı olsa emin ol saab volvo dan 2 kat büyümüştü volvo satış yaptıda noldu gitti çin firmasina satıldı

saab demek ki alıp başını yürüyemeyecek bir marka. öyle olsaydı satardı sonuçta değil mi? satmaması da kendi suçu. satmamasına rağmen hala aynı tarzda araç üretmesi de kendi suçu. satsaydı eğer yine aynı tas aynı hamam gideceğini gösteriyorlar böylece. ayrıca volvo'nun çinlilere satılması neden kötü onu anlamadım. sahibi çinli olur, türk olur, isveçli olur, ne fark eder? volvo hala isveçli sonuç olarak.

• yanlız direksiyonu opel in yeni direksiyonun aynısı :D
  • Tipsiz !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

Orijinalden alıntı: Slithreen

quote:

Orijinalden alıntı: brky

bana kötü göründü. volvo aldı başını yürüdü, saab hala aynı yerde...

saab ın volvo kadar satışı olsa emin ol saab volvo dan 2 kat büyümüştü volvo satış yaptıda noldu gitti çin firmasina satıldı

saab demek ki alıp başını yürüyemeyecek bir marka. öyle olsaydı satardı sonuçta değil mi? satmaması da kendi suçu. satmamasına rağmen hala aynı tarzda araç üretmesi de kendi suçu. satsaydı eğer yine aynı tas aynı hamam gideceğini gösteriyorlar böylece. ayrıca volvo'nun çinlilere satılması neden kötü onu anlamadım. sahibi çinli olur, türk olur, isveçli olur, ne fark eder? volvo hala isveçli sonuç olarak.

Manchester City'i araplar satın aldı.

Manchester City arap takımıdır.

Mantık bu herhalde

• Şunun logosu 4 tane yuvarlak olsa satışlarını düşünemiyorum. Premium Alman fetişi insanları pide fırını gibi kuyruğa sokar.
  • Şu fiyatlarla satılması zor;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-yeni-kasa-9-5-linear-1-600-cc-turbo-goksenler-52324981/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-yeni-saab-9-5-aero-2-0turbo4-xwd-at6-220hp2011-52565047/detay/?

Ayrıca SAAB 9-3'e D sınıfı diyorlar da, 9-5 E sınıfı mı oluyor? Insignia ile aynı platformu paylaşmıyor mu 9-5?

• İçi iyide dışı pek hoş değil. Çok çabuk eskir bu tasarım.
  • bu saabların kokpitine ifrit olan bir ben miyim herkes seviyor galiba hele şu klima ızgaraları ne kadar eski moda görünüyor çok itici geliyor bana, dış tasarım olarak gayet hoş-özgün araçlar lakin iç tasarım kesinlikle bana hitap etmiyor
  • bu arada konu ekim 2010 tarihli yani sağlam hort olmuş
  • Demode bir tasarımı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirbilir81

bu saabların kokpitine ifrit olan bir ben miyim herkes seviyor galiba hele şu klima ızgaraları ne kadar eski moda görünüyor çok itici geliyor bana, dış tasarım olarak gayet hoş-özgün araçlar lakin iç tasarım kesinlikle bana hitap etmiyor

bende tam karşı düşüncedeyim.. 80 lerden kalma özgüleri hala taşıması insanı çekiyor
    satışlar önemli değil, bizim çizgimiz bu demeleri (elbet satışta böyle birşey demezlerde ) ama malum o noktada
    9-4x ü ancak rüyada görürüz sanırım, o nasıl bir kokpit
    video da muhteşem görünüyor

• Bir tutulamadı gitti şu marka
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.