Şimdi Ara

2011 POLO 1.6 TDI EGR Valfi Arızası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar EGR valfi arızası çıktı aracımda daha önce başına gelen varsa nasıl çözdüğünü anlatabilir mi ve ne kadara?

Yenisini almak istemiyorum çok pahalı bir parça (1200 civarı) temizletmek veya iptal etmek çözüm olur mu?

Bu arada aldığım arıza kodu P040300

• Arkadaşlar sorun hala devam ediyor egr temizliği yaptıran yok mu hiç ?
    250 tl fiyat çekti usta normal mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temizlik yapılıyorsa mecbur temizleteceksin,yoksa değişim .genel olarak sorun kirli yakıttan kaynaklanıyor,motoru uzun süre yüksek devirde kullanarak 3000-4000 devirlerde basıncı arttırarak temizlemeyi dene düzelmez ise durum vahim demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getaway -- 28 Nisan 2015; 22:56:37 >
  • Sorun çözüldü mü?Bende de aynı problem var,herkes bir sey söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: panisher

Sorun çözüldü mü?Bende de aynı problem var,herkes bir sey söylüyor

Çözüldü hocam fakat serviste yenisiyle değiştirerek çözdüm temizletmeyi denemedim hiç.
    Aracınız servis bakımlıysa servisten fiyat alın benim aracın garanti süresi dolmasına rağmen %100 iyi niyet indirimiyle parça bedavaya geldi işçilik ödedim sadece.
  • Cvp için tesekkur ederim. Aracımın hem garantisi bitti hem de son iki bakım dısarda yapıldı.SiZin arac servis bakımlı mıydı?Bugun parca sipariş ettik,yarın gelcek.1400 egr,250 işçilik olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: panisher

Cvp için tesekkur ederim. Aracımın hem garantisi bitti hem de son iki bakım dısarda yapıldı.SiZin arac servis bakımlı mıydı?Bugun parca sipariş ettik,yarın gelcek.1400 egr,250 işçilik olacak.

Evet servis bakımlı olması sayesinde oldu bu indirim.
  • Tesekkür ederim ,

• bende de aynısı oldu temizlettim şimdi beyaz duman atmaya başladı dpf lambası yandı değişmeisi mi gerekir acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.