Şimdi Ara

2011 model Opel Astra hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ufak tefek sorularım var sizlere, başlıkta yazdığım gibi 2011 model Opel Astra 1.3 cdti ecoflex enjoy almayı düşünüyorum, temiz hiç vurugu çürüğü çizigi degiseni trameri yok, sol çamurlukta küçük bir lokal boya var sadece, şasi den sordurduk sigortacimizla hiç birşeyi çıkmadı, km si de yılına göre iyi 70 bin de, nasil bir fiyat istersiniz böyle bi arabadan, bana biçilen fiyat belli ama buraya yazıp kıyaslama yapılmasını istemediğimden fiyatı yazmıyorum, sizlerden yorum bekliyorum, yorumlarınız önemli benim için, kesinlikle dikkate alacağım, çöp etmeyelim paramızı, az çok para biriktirmisiz heba etmeyelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eski kasası aynı km de 43000 eder. yeni kasa farkı 5 bin civarı eder. 48000 hakkıdır tahminim. donanımı varsa sensörler, cruise kontrol gibi.

• Manuel mi otomatik mi? Hangi kasa?

• 55 bin. Güncel kasa olduğunu varsayarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meeta -- 24 Ekim 2015; 20:02:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeta

55 bin. Güncel kasa olduğunu varsayarak.

Hocam 55 bin naptın yav 2011 model makyajsız orta donanım 48 eder.

• DEMBELE1234 kullanıcısına yanıt
    Evet ederi o fiyat ama piyasası 50-55 arası.
  • 50-55 arasi temizini bulursunuz. Güzel tercih 20 gün önce bende aldım 2000 km yol yaptim inemiyorum aractan

• Manuel, dizel arkadaşlar yazmayı unutmuşum kusura bakmayın, eski kasalardan bahsediyorum, arkasında gri gümüş şerit olan, hatchback :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40-45 arasi alirsan ayni parayi dogru bi alisveris olur.

Kaputta Lokal boya olan 1.3 cdti essentia + konfor paketli Easytronic olani gecen mayis sonunda 42 ye vermiştik. 90.000 deydi

• hocam o paraya makyajsız J kasa bulunur.eski kasanın 6 ilerisine kanmayın,yeni kasada 5 ileri ile aynı deviri çeviriyorlar.zaten bu ay yenisi geliyor,2 kasa eski olacak.yazıktır günahtır o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

hocam o paraya makyajsız J kasa bulunur.eski kasanın 6 ilerisine kanmayın,yeni kasada 5 ileri ile aynı deviri çeviriyorlar.zaten bu ay yenisi geliyor,2 kasa eski olacak.yazıktır günahtır o paraya.

40 bin liraya buldum desem h kasa, yukarıda yazdığım özellikler de, uygun der misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yEmreozc kullanıcısına yanıt
    araç muhtemelen doludur ama J kasada en baz donanımda bile çelik jant,cruise control standart.essentia konfor paketini biliyorum eğer onu kastediyorsan,neredeyse edition J kasa ile aynı paket.ben yerinizde olsam o paraya edition arardım,ki makyaksız kasa da bulunur.zorlasan enjoy bile düşer.bende eski kasa var şu an,30 binden satmaya çalışıyorum 1.6 benzinli.hem ikinci elde cok sıkıntı çekersiniz hemde güncel kasadan 2 kasa eski bir araba almış olursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.