Şimdi Ara

2011 Golf VI 1.6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yarın kısmet olursa doğuş otoya gidip 1.6 102 bg trendline için kapora vereceğim.aslında 1.4 tsi düşünüyordum ama aradaki 4 bin e yakın fark yüzünden 1.6 da karar kıldım.yakıt konusunda çok sorun etmiyorum ancak bu aracı kullananlar/kullanmış olanlar a sorum acaba araç çok mu hantal??102 bg sanki kaldırmyacak ve yanımdan 1.3 cdti araçlar bile vızır vızır geçicek gibi bi korku var içimde.aslında çok hız meraklısı biri değilim ancak çok da hantal bir araç olursa hayal kırıklığına uğrarım sanırım.yorumlarınız nelerdir??

• 102 lik golf değil ama Passatı kullandım ... kanaatince bu kalitedeki bir arabaya yakışmayan bir motor... bu arada 2001 model golf kullanmıştım .. oda sanırım aynı motordu ...... o golfun performansı 96 corollanın cok gerisindeydi ...

Bence aradaki 4000 liraya değer, tsi modeline yonelmniz daha dogru olucaktır.. iki motor arasında hem ekonomi hemde gayet belirgin performans farkı var.
  • 1.6 102 HP lik seçim bence hayatının yanlışı olur. Bir daha düşün...
  • 1.4 tsi dsg test ettim bayide. performans tatmin edici.

1.6 102 bg dsg yi de test ettim. galerideydi araç. beğenseydim alacaktım. tsi ye göre çok kötü. motor sürekli bağırıyor. tatmin etmedi.
  • Almışkten tsı motoru tercih edin derim ama tabi kişisel beklentiler farklı olabilir o yüzden 1.6 102 lik motoruda tercih edebilirsiniz..
  • 1.6 yı sipariş ettim arkadaşlar araç haftaya geliyor.ilginize teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.