Şimdi Ara

2011-2012 Ygs -Lys adayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar seneye sınava gireceğim... hedefim ilk 3 bin içerisinde yer almak okuldakı sınavlar biter bitmez ygs-lys çalışmlarını hızlandırdım suanlıkta gayet iyi

Mat1 den eksık konularım
    Ebob Ekok
    bölme bölunebilme
    taban artimetiği
    bagıntı kartezyan çarpım
    hız ve kar-zarar problemleri kaldı

Mat2 den eksik konularım

Permütasyon kombinasyon binom olasılık
    Türev
    İntegral

Fizik 1-2 den

Optik
    Elektrik
    Dalgalar

Kimya 1-2
    Kimyanın 10 ve 11.sınıfları tam diğerli baya bi eksik

Biyoloji
    Sadece 11.sınıf tam

Geometri

analitige kadar tam

Hergün iki konu şeklinde çalışıyorum yazın ve bu başlıgı günlük gibi kullanıcam :)

• fantaziye bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuantum21 -- 7 Temmuz 2011; 12:25:56 >

• aynen ya nasıl bir fantazi bu :DD:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouxhn -- 7 Temmuz 2011; 12:29:58 >
  • Yazsın adam yav ne var
  • Bu günlükleri blog yada deftere yazsanız daha iyi olur hem boşa konu kirliliği olmaz hemde kızgın yorumlara uğramazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :NeFeS:

Bu günlükleri blog yada deftere yazsanız daha iyi olur hem boşa konu kirliliği olmaz hemde kızgın yorumlara uğramazsınız.

+1
  • hız problemleride bitti tekrar aamaçlı karmaşık sayılardan 6 test çözüldü
  • Su an boyle gunluk tutan birkac kisi mezun.Mezun olarak kazanmak daha zor oldugu icin ve mezun olarak nasil calisilacagini gostermek icin gunluk tuttular ki ona da gunluk denmez .1 ayda bir falan yaziyorlar.Sen bu gunlugu kendi defterine de yazabilirsin.Ama sen illa calisma seklime yorum yapilsin diye ve kendine tavsiye verilsin diye her gun ne yaptigini yaziyosun.Bu yaptigin bencilliktir.Adamlarin isi gucu var bir de senin her gun ne yaptigina gore yorum mu olacaklar.Ha ben onlara yazmiyorum diyosan niye buraya yazion? Aman cumlelerine sevgili gunluk diye baslama da....
  • İlk 3000'i hedefliyorsan bence bilgisayarla olan bu tür ilişkilerini kaldırıp sadece derslerine asıl. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

İlk 3000'i hedefliyorsan bence bilgisayarla olan bu tür ilişkilerini kaldırıp sadece derslerine asıl. :)

headshot
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.