Şimdi Ara

2010 porsche 911 turbo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rice-R

Bi araba hep mi güzel olur

cabrio'suna can kurban ama renk ve döşeme kombinasyonlarını hep ferrariden çalıyorlar
    430 ilk çıktığında sarı renk ve cabriosu da dışı kül içi kırmızı olarak tanıtılmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: uselessness

@bravoecho

carrera gt yi görmedin sen galiba.. sadece ön far kısmı 996 kasa ya benziyor onun haricinde araç tamamen farklı ve bir çok araca göre cok yakışıklı bir tipe sahip. slr den ve enzodan cok daha güzel bir tipi var bana göre..

Goreli cok oldu, hatta hatirlayamayanlar icin bu super sporun onden ve arkadan fotolarini ekleyelim ki ayan beyan bir Porsche tasarimi oldugu hatirlansin

2010 porsche 911 turbo

2010 porsche 911 turbo

• quote:

Orijinalden alıntı: Tubo

quote:

Orijinalden alıntı: pspcü

quote:

Orijinalden alıntı: Tubo

3.6 Lt'lik motor kalkmış, yerine Carrera S'deki 3.8 direk enjeksiyon sıralı 6 silindir motor gelmiş çift turbo uygulaması ile 500hp güç elde etmişler.

0-100 km/s : 3.4 Sn
    Maksimum hız: 312 km/s

Detaylı bilgi için tıklayın

carrera s'deki 3.8lik motor da boxer diye biliyorum ben, zaten 911 mantığına aykırı olur bence sıralı

Orjinal metin:
    Hello 3.8-liter directed injected flat-six from the Carrera S. Coupled to two variable-vane turbos, power is now 500 hp.

Ben bunu sıralı olarak çevirdim ama emin olamadım şimdi gece gece...

Flat Subaruda da boxer motorda kullanılıyor örneğin; 3.6r

Sıralı diye yanlış çevirdiysem de kusura bakmayın.

flat boxer oluyor evet, sıralı da serial

kusura bakcak bişey yok, olur böle şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

quote:

@bravoecho

carrera gt yi görmedin sen galiba.. sadece ön far kısmı 996 kasa ya benziyor onun haricinde araç tamamen farklı ve bir çok araca göre cok yakışıklı bir tipe sahip. slr den ve enzodan cok daha güzel bir tipi var bana göre..

Goreli cok oldu, hatta hatirlayamayanlar icin bu super sporun onden ve arkadan fotolarini ekleyelim ki ayan beyan bir Porsche tasarimi oldugu hatirlansin

2010 porsche 911 turbo

2010 porsche 911 turbo

arabadan cok anlamayan 100 kişiye bu aracı göster amblemi sök markayı sor porsche diyen 10 kişi cıkmaz sana söleyim.

• golf 5 ten golf 6 ya geçiş gibi...bi dirilik lazım bu kasaya.....ha bu diriliği golf için kastetmedim..vw nin golfle yaptığı tam bir kandırmaca....ama porsche nin genlerine sadık kalarak dirileştirmesi gerekiyo artık bu kasayı...belki 20 yıldır porscheye binen adam artık sıkılarak başka markalara kayıyodur...adamların 911 le tek yaptığı görsel iş 3 senede bir far dizaynıyla oynamak...panamerada zaten bana göre tam bir 911 sedan..ve oldukça estetik yoksunu..milletide 25 sene bu sedana bindirirler artık...ben 911 in 3-4 seneye kadar diri çizgilerle karşımıza çııkmasını umuyorum ve zannediyorum
  •  2010 porsche 911 turbo

özellikle spor otmobiller genlerine daha çok sadık kalır .radikal değişim pek olmaz her her zaman eskiden izler vardır.gelişerek değişirler.burda porshe aynı diye laf atanlar diğer sporların aynı oldugunu porsche kadar değiştiğinin farkında değiller.örnek olarak astonlara bakın aynı ızgara aynı bakışlı farlar aynı yancamlar omuz çizgisi ve ya lamborghini ler.countach diablo murcileago. isimler farklı olsada yapılarına çizlere dikkatli bakan aynı araç olduğunu görür.nasıl ki kimsenin buyukbabanız torun niye bana babana beziyorsun demiyorsa git estetik ol demiyorsa.evet babanıza ikiz kadar benzemiyorsunuzdur ama andrıyorsunuz tıpkı resimde görünen posrcheler gibi hepsi posrche hepsi turbo belli aynı araç ama ayrıntılara bakarsanız ne kadar farklı oldugunu gorursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren87speed -- 10 Ağustos 2009; 13:57:45 >

• bizde zaten aynı şeyden bahsediyoruz....911 eski fakat astonlar lambolar geçmişlerine sadık kalarak güncel duruyolar....911 lere freshlik lazım....japon gibi eski kasasıyla hiç alakası olmayan kasa zaten beklemiyoruz...olmasında

quote:

Orijinalden alıntı: evren87speed

2010 porsche 911 turbo

özellikle spor otmobiller genlerine daha çok sadık kalır .radikal değişim pek olmaz her her zaman eskiden izler vardır.gelişerek değişirler.burda porshe aynı diye laf atanlar diğer sporların aynı oldugunu porsche kadar değiştiğinin farkında değiller.örnek olarak astonlara bakın aynı ızgara aynı bakışlı farlar aynı yancamlar omuz çizgisi ve ya lamborghini ler.countach diablo murcileago. isimler farklı olsada yapılarına çizlere dikkatli bakan aynı araç olduğunu görür.

• cabrio su cok iyi gorunuyor.

2010 porsche 911 turbo
  • quote:

arabadan cok anlamayan 100 kişiye bu aracı göster amblemi sök markayı sor porsche diyen 10 kişi cıkmaz sana söleyim.

bence tam tersi porsche'den baska bir marka diyen 10 kisi bile cikmaz. Ha arabadan anlamayan adamin cevabi ne kadar referans olur o da ayri bir konu
  • Biraz konu dışı olacak ama bana göre en gerçek Porsche budur

2010 porsche 911 turbo

Çok sebebi var ama en önemlileri arkadan itiş ve atmosferik olması...
  • gt3 dedinmi orda durcan efem, bu başlık gt3 ü konuşmaya yetmez :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

quote:

bence tam tersi porsche'den baska bir marka diyen 10 kisi bile cikmaz. Ha arabadan anlamayan adamin cevabi ne kadar referans olur o da ayri bir konu

peki kardeş öle olsun

• Bence en iyi Porsche;

2010 porsche 911 turbo

• GTR'ı yer bu....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.