Şimdi Ara

2010 MODEL MAZDA 6 ALDIM (TAVSİYE EDERİM) ARAÇ İLE İLGİLİ SORULARINIZ VARSA CEVAPLAYABİLİRİM. (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
10
Favori
129.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mazda 6 2010 almayı planlıyorum temiz bulma şansım varmı aceba?
  • frvrhll F kullanıcısına yanıt
    Araştırma ile denk düşüyor, Mazda Garaj'da son 6 ayda 3-4 tane Mazda 6 alanlar oldu.
  • Merhaba

Daha önce araştırmış veya kullanmış birisi olarak 2011 Mazda 6 ile 2011 Honda Accord u kıyaslama yapabilecek birisi var mı acaba?

60.000 Tl civarında bir araç bakıyorum da , favorim bu iki araç .Siz ne dersiniz ?
  • Mazda'cılar nerelerdesiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Mazda'cılar nerelerdesiniz ?

Müdür yeminle demin aklıma düştün.

Bir şey ararken bizim Accord forumunda eski mesajları gördüm, HEY GİDİ GÜNLER çektim.

Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Bir şey ararken bizim Accord forumunda eski mesajları gördüm, HEY GİDİ GÜNLER çektim.

Kolay gelsin.

Sen de benim aklımdan geçtin de , whatsapp tan yazayım mı diye düşündüm ama şimdi kimbilir nerededir ? Adam yoğun , rahatsız etmeyeyim dedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendisbiri -- 19 Aralık 2015; 0:31:04 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Kolay gelsin.

Sen de benim aklımdan geçtin de , whatsapp tan yazayım mı diye düşündüm ama şimdi kimbilir nerededir ? Adam yoğun , rahatsız etmeyeyim dedim..

Sen yaz müdür.
    O anda vinç tepesinde, ambar dibinde, krank ölçümünde vs olsam da sonrasında dönerim sana ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Febr -- 19 Aralık 2015; 14:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Febr kullanıcısına yanıt
    Adamsın
  • quote:

Adamsın

Evet.

• quote:

Mazda'cılar nerelerdesiniz ?

Mazda Garaj'dayız, bekleriz
  • quote:

Merhaba

Daha önce araştırmış veya kullanmış birisi olarak 2011 Mazda 6 ile 2011 Honda Accord u kıyaslama yapabilecek birisi var mı acaba?

60.000 Tl civarında bir araç bakıyorum da , favorim bu iki araç .Siz ne dersiniz ?

Hocam Selam,

Bende seninle aynı arayış içerisindeyim, fakat 2011 Accord'u 60.000 TL den bulsam hemen alacağım, 2008-2009 modellere o rakamlar isteniyor, gerçek piyasası ne kadar bu aracın? Mazda benimde aklımı çeliyor fakat Accord da hem bildiğimiz araç hem de çok daha yakışıklı, ne yapacağız bilemiyorum...
  • İlanlarda Mazda 6 çok az.

2011 mazda6 ile 2011 Accord arasında 5.000 TL gibi fark var .

Mazda 6 daha şık ve daha donanımlı. Ancak LPG muamma , ikinci eli ağır..

Hala kararsızım . Gönül mazda6 diyor mantık accord
  • Dün Mazda 6 düştü ilana 2010 model Bingöl'den 45 bin liraya ve öğleye satıldı.
  • 100000km altı mazda 6 aracı olan varsa ıletısıme gecsın lutfen.Mumkunse exclusıve donanım 2009-2010 temız düzgün arac arıyorum.

• Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim 33.000 km'de 2009 Dynamic Mazda 6 arac
  • Biturbo2013 B kullanıcısına yanıt
    Hocam pm den telefon numarasi atarsanız görüşelim

• 2011 Mazda 6, aklımı çok çeliyor. 508 e bakarken oraya nasıl geldim anlamadım. Yakıt dışında kesinlikle 6. Ama IX35 den sonra ekonomik bi araba lazım gibi. LPG olsa kesin Mazda 6 ama, muamma olması düşündürüyor.

• Piyasada bayağı plakası değişmiş Mazda 6 bulunmakta. Bu arada araçla ilgili kaza geçmişini sırf Tramer ile öğrenemiyorsunuz. Tramer'i pırıl pırıl veya göstermelik ufak kazaların tamir masrafının görüldüğü araçlar, büyük kazaları da barındırıyor olabilir. Özellikle sanayide uygun fiyata yapılmış bu tamiratlar, Tramer'de gözükmüyor.
    Bu tabiki sırf Mazda6 için değil, tüm araçlar için geçerli. 2. el alırken tamamen aracı satanın merhametine kalıyorsunuz.

Mazda6 alırken özellikle tanıdığınız güvendiğiniz Mazda bayilerini takip etmeniz, sizi gelecekte yüzleşebileceğiniz masraflardan kurtarabilir. Aracımı ilk yıllarda Mazda Damla'ya götürüyordum, sağolsun bana attıkları bir kazık benim Mazda Merser ile tanışmama sebep oldu. Bence İstanbul Anadolu Yakası'nda ki en iyi Mazda Servisi. 2. ellerde bazen bulunuyor Showroom'un da. Ayrıca Mazda Ozan (İKİNCİ EL MAZDA) çok başarılı ve bilgili bir Mazda satıcısıdır.

Özellikle Mazda 6 alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aracın temizliği (az km yapmış olması ve kim tarafından kullanıldığı) olmalıdır. Birçok arkadaş aksesuar durumuna çok takılmasına (Bir de ilanlarda, "TAM FULL" ibaresini gördüğümde çok gülüyorum) rağmen, Mazda bir japon ürünüdür ve japonların tek felsefesi aracın hatasız min. 350-400 Tkm yapmasıdır. Bu aracın içindeki sunroof, elektrikli koltukları rakipleri koymazsa, onlarda koymaz zaten. Zaten 2015 model Mazda'larda bile halen diğer Kia, Hyundai, Peugeot gibi iç plastik kalitesi bulunmamakta. Adamlar sürüşe odaklı, mükemmel motor ve uzun ömürlülüğü düşünmekteler.

• Biturbo2013 B kullanıcısına yanıt
    Gecen yil Ozan otomotiv den aldigim cx-5 i merser de expertiz yaptirirken keske bagaj kapaginin'da boyali oldugunu soylemeyi unutmasalarmis. Daha sonra kendi boyacimdan ogrenip akmis boya izini gozumle gormek surpriz olmustu. Yani baba'na bile guvenmiyeceksin diye bosuna dememisler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Biturbo2013

Piyasada bayağı plakası değişmiş Mazda 6 bulunmakta. Bu arada araçla ilgili kaza geçmişini sırf Tramer ile öğrenemiyorsunuz. Tramer'i pırıl pırıl veya göstermelik ufak kazaların tamir masrafının görüldüğü araçlar, büyük kazaları da barındırıyor olabilir. Özellikle sanayide uygun fiyata yapılmış bu tamiratlar, Tramer'de gözükmüyor.
    Bu tabiki sırf Mazda6 için değil, tüm araçlar için geçerli. 2. el alırken tamamen aracı satanın merhametine kalıyorsunuz.

Mazda6 alırken özellikle tanıdığınız güvendiğiniz Mazda bayilerini takip etmeniz, sizi gelecekte yüzleşebileceğiniz masraflardan kurtarabilir. Aracımı ilk yıllarda Mazda Damla'ya götürüyordum, sağolsun bana attıkları bir kazık benim Mazda Merser ile tanışmama sebep oldu. Bence İstanbul Anadolu Yakası'nda ki en iyi Mazda Servisi. 2. ellerde bazen bulunuyor Showroom'un da. Ayrıca Mazda Ozan (İKİNCİ EL MAZDA) çok başarılı ve bilgili bir Mazda satıcısıdır.

Özellikle Mazda 6 alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aracın temizliği (az km yapmış olması ve kim tarafından kullanıldığı) olmalıdır. Birçok arkadaş aksesuar durumuna çok takılmasına (Bir de ilanlarda, "TAM FULL" ibaresini gördüğümde çok gülüyorum) rağmen, Mazda bir japon ürünüdür ve japonların tek felsefesi aracın hatasız min. 350-400 Tkm yapmasıdır. Bu aracın içindeki sunroof, elektrikli koltukları rakipleri koymazsa, onlarda koymaz zaten. Zaten 2015 model Mazda'larda bile halen diğer Kia, Hyundai, Peugeot gibi iç plastik kalitesi bulunmamakta. Adamlar sürüşe odaklı, mükemmel motor ve uzun ömürlülüğü düşünmekteler.

Gecen yil Ozan otomotiv den aldigim cx-5 i merser de expertiz yaptirirken keske bagaj kapaginin'da boyali oldugunu soylemeyi unutmasalarmis. Daha sonra kendi boyacimdan ogrenip akmis boya izini gozumle gormek surpriz olmustu. Yani baba'na bile guvenmiyeceksin diye bosuna dememisler}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1963 -- 18 Ocak 2016; 22:05:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.