Şimdi Ara

2009 palio 52 binde multiJET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2009-model-52-000-de-palio-multijet-163403368/detay/

Aracım oldukça temiz olup 2009 model 1.3 multijet'tir. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi oldukça temizdir.Aracımda kesinlikle DEĞİŞEN YOKTUR.Lastikler 2 aylıktır. yanlızca sadece sol ön kapıda avuc içi kadar lokal boya vardır.Yakıt olarak zaten bahsetmeye gerek yokkm uzun yolda 17krş. yakmakta. 2 adet de kış lastiği vereceğim alan arkadaşa. Plaka açık istediğiniz gibi sorgulatabilirsiniz hiçbir şekilde hasar kaydı yoktur.

Not: Klima yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsafkan -- 5 Mayıs 2014; 11:03:45 >

• Hayırlı satışlar. Klima da olsa idi tadından yenmezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Hayırlı satışlar. Klima da olsa idi tadından yenmezdi

satamazsam zaten klima taktırıp uzun süre kullanırım.
  • 2009 model araba klimasız yapılırmı hiç

Hayırlı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: uruker

2009 model araba klimasız yapılırmı hiç

Hayırlı satışlar

:) saçma sapan bir marka arabadan soğuttu beni
  • bugun sattım 2009 palio 1.3 mutijetti 16700 e sattım değişen boya yoktu orjinaldi 136000 km de klima yol bilgisayarı vardı bu fiyata göre ucuza vermişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt_0618

bugun sattım 2009 palio 1.3 mutijetti 16700 e sattım değişen boya yoktu orjinaldi 136000 km de klima yol bilgisayarı vardı bu fiyata göre ucuza vermişim

Ucuz degil bedava vermissin.

• Hayaller satilir , gerçekler alinir .

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

quote:

bugun sattım 2009 palio 1.3 mutijetti 16700 e sattım değişen boya yoktu orjinaldi 136000 km de klima yol bilgisayarı vardı bu fiyata göre ucuza vermişim

millet öyle bir fiyat yazıyor ki kör satıcı kör alıcı hesabı satmak için satan adam ayrı oluyor şimdi megane 2 sportway aldım 24 e adamlar 28 yazmılar 29 yazmışlar ayıp valla ayıp tutturabilirsen hesabı yapıyorlar
  • quote:

quote:

quote:

millet öyle bir fiyat yazıyor ki kör satıcı kör alıcı hesabı satmak için satan adam ayrı oluyor şimdi megane 2 sportway aldım 24 e adamlar 28 yazmılar 29 yazmışlar ayıp valla ayıp tutturabilirsen hesabı yapıyorlar

Onumuzdeki hafta fiyatlardan 3 5 bin asagi cekilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onumuzdeki hafta fiyatlardan 3 5 bin asagi cekilir.

zannetmiyorum 2-2,5 en çok oynar.
    benim anlamadığım ötv arttığı için ikinci el piyasası artar tofaşcılar ve 2004 altı bazı arabaların fiyatları neden artar sıfır araba alacak adam gidip de tofaş veya 2004 model altı araba mı alır da onların fiyatları da yükseliyor.
  • quote:

o malum sitede 2000 model palio 17 bin tl. :(

bende diyorum 2007-2009 model paliolar 17 bini 15 bin tl yi geçmez.
  • Man55 M kullanıcısına yanıt
    hocam 2000 model klimali palio 110000kmde 2 yada 2.5 sene once 11.500 tl ye almistim galeriden.biraz kullanip geri verdim ve 2005 connct aldm 18500e.
    simdi 2000 model palio ya 17.000 tl isteyen adami arayip sövüp saymak günahmıdir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatini göremedim.. İlan kalkmis gozukuyo sitede..

• Ilan kalkmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.