Şimdi Ara

2009 model 60 binde civic alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç gayet temiz görünüyor.45 bin fiyati var ozellikli modeli düz degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavsiyeler bekliyorum otomatik model olmasi gerekiyor.

• 60.000 civic için hiçbişi değil 100.000 de 2009 aracım var 40.000km dir kullanıyorum çok büyük bi sorunum yok seneye satacam şuanki piyasası 43-45bin arası.
  • Donanim hangi seviyede renk ne kaza durumu falan bunları yazarsanız daha net bilgiler alabilirsiniz.

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Başlığa yazdığım 2009 modelin sahibi biraz sahtekar ruhlu o yüzden vazgeçtim.Sizce bu nasıl hocam bir bakın.Fazla performans beklentim yok ekonomik olması otomatik olması km si fazla olmaması önemli.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-emsalsiz-36000-km-de-236928459/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

Başlığa yazdığım 2009 modelin sahibi biraz sahtekar ruhlu o yüzden vazgeçtim.Sizce bu nasıl hocam bir bakın.Fazla performans beklentim yok ekonomik olması otomatik olması km si fazla olmaması önemli.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-emsalsiz-36000-km-de-236928459/detay

Güzel arabadır kendileri. Bizim altımızdaki sedan civic den daha kaliteli ve donanımlıdır.

Benim bir arkadaşım için aynısını alacaktık hatta test sürüşü bile yapmıştım ama nasip olmadı.

• fd6
  • Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    hatchback cıvıclerde 1.4i ile 1.4 sport seçenekler buluyorum 2010 2009 model sizce motor ileride sorun çıkartır mı?1.4i ye çok güçsüz diyorlar zaten ekonomik motor.Burada güçsüzden kasıt bayırmı çıkamıyor araba anlamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.