Şimdi Ara

2009 astra 1.3 cdti alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha öncede konu açmıştım fakat farklı araba olduğu için yeni başlık açıyorum.

50 bin lira civarında araç bakıyorum. Aslında yüksek model, düşük km bakıyordum.

2009 model değişensiz, 140binde temiz astra 1.3 cdti denk geldi. 50 bin lira.

Bu araç 50 bin lira eder mi sizce? Yoksa daha yüksek modelli symbol, 301 gibi araçlara mı bakmalıyım. Astra bana çok daha oturaklı ve güvenli geliyor.2009 astra 1.3 cdti alınır mı?

• Selam
    50 bin pahali pazarlik indirim falan olursa dusunulur keyfekeder ilan gibi geldi bana
    Selametle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 23 Ekim 2018; 21:46:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • symbol ve 301 gibi araçların yanında tabiki astra daha güvenli ve oturaklı ,301 ve symbol görsem üflesem uçacak hissiyatı var araçlarda :D
  • Vay arkadaş. Yemin ediyorum böyle bir şey yok. Ben 80.000deki 2013 model aracımı 14.000 kaydı var diye 45.000 liraya satamadım. Bu adam sırf dizel diye 2009 model 140.000deki arabayı 50.000 liraya satarsa helal olsun diyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Hocam önerilere açığım.

60 bin tl’ye kadar çıktım ilanlara bakarken. 2011 2012 modellere baktım ya 200 bini devirmiş hasarsız araçlar var ya da düşük kilometrede en az 10 bin tl hasar kayıtlılar var.

Hani 55’e bulsam onuda değerlendireceğim ama dizel düşük km hasarsız araba bulamadım ben astra ilanlarında.

Benzinli olursa tüplü kullanmak zorundayım. Lpgde sorun çıkmayacağına emin olsam, benzinli alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

Hocam önerilere açığım.

60 bin tl’ye kadar çıktım ilanlara bakarken. 2011 2012 modellere baktım ya 200 bini devirmiş hasarsız araçlar var ya da düşük kilometrede en az 10 bin tl hasar kayıtlılar var.

Hani 55’e bulsam onuda değerlendireceğim ama dizel düşük km hasarsız araba bulamadım ben astra ilanlarında.

Benzinli olursa tüplü kullanmak zorundayım. Lpgde sorun çıkmayacağına emin olsam, benzinli alacağım.
    Merhaba,

Ufak tefek sorunları dert etmezseniz bu araç sizin için iyi gözüküyor. 111.yıl serisi hem ekstraları hem de donanımıyla çok şıktır.

2011 MODEL ASTRA 1.3 CDTI ENJOY PLUS KLİMA HIZ SABİTLEME

İlan No: 615094417

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2011-model-astra-1.3-cdti-enjoy-plus-klima-hiz-sabitleme-615094417/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz alakasız olacak ama 2011 model 1.4 tüplü poloyu hafif hasar kayıtlarıyla 47250 tl'ye satmıştım. Temmuz ayında dolar zıplamadan ve sıfır fiyatları aşırı uçmadan önceydi.

Şimdi kıyas yapınca dizel ve c sınıfı bir araç için bu fiyat çok da uçuk değil gibi. Yine de ufak bir miktar kırabilirseniz iyi olur tabi :) Piyasa böyle ne yapalım.
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Bu iyiymiş hocam değerlendireceğim. Sağolun.

• leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyosunuz, malesef ülkemizde hiçbir araba parasını haketmiyor. Ama arabasız da olmuyor, herkes kendi bütçesine göre en iyisini almak istiyor.

Fiyatların böyle uçacağını bilseydim geçen sene alırdım.

• Aynından bende var. 111.yıl serisi. Bu araçtan performans bekleme.Araç ağır, motor ona nazaran küçük. Konfor, güvenlik, donanımlar, fren mesafesi iyi. Yakıt uzunyol 4,5 şehir içi 6.

• mbarlak kullanıcısına yanıt
    performansla işim yok hocam.

motordan memnun musunuz? Arıza çıkardı mı? Uzun yılar kullanılır mı?

• Yani düşük devirde sıkıntı. Motor devri alınca gidiyor. Parçaları heryerde var. Arıza çıkarmadı. 1.3 motorlar dayanıklı motorlar. Zamanında bakımı yaptırın yeter. Enjoy ya da 111.yıl paketini alın.

• mbarlak kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler yardımınız için

• mz_snr kullanıcısına yanıt
    ne aldınız
  • hocam arac temizse fiyattada anlasırsan kacırma tank gibi araçdir bende vardi 5 sene kullandım çok memnundum sadece ilk çekiş biraz zayıfdı uzun yolu cok iyi azda yakıyor kaza yapmasaydım suan hala bendeydi arac.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.