Şimdi Ara

2009/10 AVRUPA LİGİ Gruplar Kura Çekimi | Fenerbahçe (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
0
Favori
9.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FB - Twente
    Sheriff- FB
    Bükreş - FB

FB - Bükreş
    Twente - FB
    FB - Sheriff
  • İlmaç 17 Eylülde Twente ile saraçoğlunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sPeerless1907

İlmaç 17 Eylülde Twente ile saraçoğlunda

oo bu güzel oldu
  • abartıyor muyum bilmiyorum ama bunlar karma yapsalar biz yine yeneriz
  • Şerif ne ya
  • Sheriff ile Beşiktaş 8-9 sene önce oynamıştı. İnönünde iyi skor yoktu ama deplasmanda 4-5 gol atmıştık diye haturlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Sheriff ile Beşiktaş 8-9 sene önce oynamıştı. İnönünde iyi skor yoktu ama deplasmanda 4-5 gol atmıştık diye haturlıyorum

Hocam naptın ya en fazla 4 sene falan olmuştur. Şarap mahzenlerini falan gezmişti futbolcular hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A-N-T-U

abartıyor muyum bilmiyorum ama bunlar karma yapsalar biz yine yeneriz

Evet abartıyorsun. Belli ki Twente'yi hiç izlemişliğin yok, diğerlerini bilmem ama millet Twente'yi televizyon markası sanıyor heralde, gayet sağlam bi takım Twente. Bükreş'ten daha çok çekinilmesi gerekir.

İlk maçta evimizde onları yendikmi, 2. maçta da deplasmanda Sheriff'i yendikmi önümüz açık... İlk 2 maç çok önemli...
  • Twente diğer takımlardan daha güçlü yani ilk maçımızı onlarla oynamamız bir avantaj.Eğer bu maçtan 3 puan çıkartabilirsek diğer maçlardanda daha rahat çıkartırız.İstisnasız ilk maçı kazanıp 3 puan ile başlamalıyız.

Sheriff şamar oğlanı olacaktır grupta herkes bu takımdan 6 puan çıkartacaktır.Biz diğer 2 takımdanda 3 er puan çıkartarak gruplardan lider çıkmalıyız.
  • yav biz bu sene CL'de olsaydık gelen en dandik takım bile bunlardan daha iyi olucaktı. biz cidden gruptan çıkmak istersek bunlar çerez.
  • Valla FB'de GS'de kolay kura çekmiş diğer gruplara bakınca GS'nin Sturm'dan FB'nin de Sheriff'den 6'şar puan alması gerekir Pana ve Steau çekinilecek takımlar Twente'de biraz zorluk çıkartabilir her iki takıma da başarılar umarım çok iyi temsil ederler Türkiye'yi..
  • twente ile fener çıkar.bence en zorlu takımı çekti 3.ncü torbadan fener.ama birinci torbadada daha iyi takımlar vardı.dengelenmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

iki takımda garantiledi gibi bir şey.

yalnız ben burada doğaüstü güçlerimi hissettim. arkadaş istediğim bütün takımlar gelir mi ya? iki gündür aynı şey.

Şöyle güzel bir kupon yapsak diyorum
  • Baktım şöyle grubumuza, iyi gibi gözüküyor 1. torbadan sakat bir takım gelmemiş başarılı oluruz diye düşünüyorum grupta, hayırlısı.

H Grubu
    Steaua Bükreş
    Fenerbahçe
    Twente
    FC Sheriff
  • Öncelikle Kadıköyde tüm takımları yeneceğimiz görüşündeyim. Twente son yıllarda Hollanda'nın yükselen takımlarından biri deplasmandaki maç kolay olmayacak kesinlikle. Steaua Bükreş yıllardır Avrupada mücadele eden bir takım Bükreş deplasmanının da kolay geçmeyeceğini düşünüyorum.Sheriff ise bence hiç bir Türk takımına rakip olacak güçte değil.

Bu arada fikstür oldukça iyi.Şampiyonlar Liginde gruptan çıktığımız fikstürle aynı. ( Ev-Deplasman-Deplasman-Ev-Deplasman-Ev) :)
  • http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=18865&st=20

Bu forumda bir fenerli kardeşimiz tek başına steaua 'lular ila kapışıyor, destek ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

Oynayacağımız maçların sıralaması :

FB - Twente
    Sheriff- FB
    Bükreş - FB

FB - Bükreş
    Twente - FB
    FB - Sheriff

ilk 2maç çok önemli ve eğer kazanırsak çok rahatlarız

ve eğer bu grupdan çıkarsak türk futboluna da çok büyük katkı sağlamış oluruz çünkü hollanda veya romanya gibi sıralamada bizim büyük rakiplerimiz olan takımlardan birini elemiş olacağız....
  • Bence iki takımımız da çok iyi bir kura çekti,

İki takımımz birden gruplardan çıkacağımızı düşünüyorum,

İnşallah da öyle olur
  • Fenerbahçe'nin de bizim de gruplarımız gayet güzel. Güzel maçlar olacak, 6 maç oynanacak olması Uefa'yı daha da cazip hale getirecek bence, ŞL havası en azından biçim yönünden olacak. İki takımımızın da gruptan çıkmasını bekliyorum
  • fenerinde galatasarayında grubu zor .. ama fenerin ki bize göre daha kolay gibi ... umarım iki takımımızda çıkar gruptan ama herkesin dediği kadar kolay olacağını düşünmüyorum .....
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.