Şimdi Ara

2008 vs. Qashqai %50 ötv sınırında araç bulmak... Sinir harbi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

2008'e perde havayastigi elektronik el freni on park sensörü gelse direk alınacak da of...

On park sensörü allure'de dahi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt

Çok şükür aklı başında birisi sormuş, maksimum 230.100 TL bedel ile (ötv kdv dahil) satılabilecek bir araca 240-250 Bin TL isteyen soyu bozuklara bunun hesabını soran yok mu ? İnsanlar bu kadar mı salak hale geldiler ? Bu kadar enayi nereye saklanıyordu yıllardır ? Bu ülkede %50 dilimindeki 0 km araca 230.100 TL'den fazla ödeyen insan su katılmamış salaktır. Aracı teslim ederlerken eksik fatura yüzünden ortalığı yıkmıyor ise süzme enayidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Çok şükür aklı başında birisi sormuş, maksimum 230.100 TL bedel ile (ötv kdv dahil) satılabilecek bir araca 240-250 Bin TL isteyen soyu bozuklara bunun hesabını soran yok mu ? İnsanlar bu kadar mı salak hale geldiler ? Bu kadar enayi nereye saklanıyordu yıllardır ? Bu ülkede %50 dilimindeki 0 km araca 230.100 TL'den fazla ödeyen insan su katılmamış salaktır. Aracı teslim ederlerken eksik fatura yüzünden ortalığı yıkmıyor ise süzme enayidir.

Keşke burda ortaya salladiginiz kadar kolay olsa gerçek dünyada işler.

Arac almak zorundayım, en iyi alternatifler bunlar, piyasada daha ucuza yok, minimum 3 4 vermek zorundasınız hatta qq için 10 13. Vermezseniz arac alamıyorsunuz, almamanizin bir önemi yok alıcısı hazır zaten bu araçların.

Kısaca siz istediğiniz kadar tavır koyun bayilerin umrunda falan değil, sadece aracı alamadığınızla kalıyorsunuz.

235'e bulmaya çalışıyorum 2008, 231'e alan duymadım daha. İkinci eli yada sahibinden de 260 üstü fiyatlar.

• silverusta S kullanıcısına yanıt

Bak bu laflar seni algı kasan al-sat'çı sınıfına sokar uyarayım. Hakkını aramayı bilmiyorsan öğretelim.

Sana aracı kanuni bedelden pahalıya satan firmadan proforma fatura talep et. Faturada yer alan araç bedeli haricindeki balon tutarın açıklamasını iste. Aksesuar bedeli v.b. açıklamayı hemen o markanın distribütörüne şikayet et. Şikayetine markanın ana ofisine de ilettiğini ekle. Bak nasıl kuzuya dönüyor o bayii.

He bu çabaya rağmen hala o para satıyorlar ise alma kardeşim ALMA.

Bu kadar açık kazıklanmaya çalışan ya salaktır ya da tepeden mala girip elindeki malı satmaya çalışan, araçları kazık fiyatla almayı normal gösteren bir al-sat'çı !

• aynen alsatçiyim ben 235 altına 2008 otomatik bulan varsa mesaj atsın alma kısmını halledeyim hanim rahatlasın

• Elinizi çabuk tutun dolar yükseliyor
    Aniden ust dilime kayabilirler

• Gunceldir konumuz

• Çok güzel bir konu açan arkadaşa teşekkürler
    Benim düşüncem Qashqai ne kadar c SUV olsa da yüzü çok eskidi ve yakında kasa değişir ayrıca içi de çok demode bence eleyin
    2008 piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı motor şanzıman uyumu süper qasqaide şanzıman çift kavrama bu arada hatırlatın
    Park sensörü halledilir bence büyütmeyin ama hava yastigiba birşey diyemem el freni de bence çok önemli değil tamam 2008 uzay mekiği gibi o el freni yakışmıyor ama ne yapalım
    Sonuç olarak ben 2008 mümkünse cam tavanlidan yana tercihimi kullanıyorum hayırlısı olsun 👍

• 2008 1.2 active otomatikte faizsiz kredi kampanyası yok diye biliyorum. Ayrıca kararan dikiz ayna var diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trabzonli611 -- 7 Mart 2021; 10:9:31 >
  • Güncel

• Kesinlikle Qashqai. Arabada en önemli motor ve hava yastığıdır.

• arkadaşlar qashqai visia için bayiler tarafından satılan ekstra aksesuar paketinde neler var fiyatları ne kadar? hiç teklif alan oldu mu?

10.1 navitech ekran (geri görüş kamerası, navigasyon dahil)

yan basamaklar

köpekbalığı anten

seramik kaplama

cam filmi

kaput karuma

başka neler var pakette bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Shelby_ kullanıcısına yanıt
    235k 2008 otomatik vites miydi hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.