Şimdi Ara

2007 Nıssan Primera.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2007 Nıssan primera almak mantıklı bir fikir midir?
    Özellikleri görünümü çok şahane fakat hakkında oLumsuz bazı yorumLar okudum.
    2005 ile 2008 arasında Nıssan primera sahiplerinin yorumlarını bekLiorum.
    Tekna ve Visia var bunlardan hangisi daha iyidir ?

2007 sağlam-temiz bir Nıssan Primera yı ne kadar a aLabiLiriz?

YardımLarınız için şimdiden teşekkürLer.

• 2004 Primera 1.6 Teknam vardı...Gerçekten sınıfında farklı bir arabaydı...orta konsoluna tav olmuştum...Beni hiç yarı yolda bırakmadı...Herkes bu kadar para verilirmi bu arabaya ikinci eli hiç yok demişlerdi..(36 ya almıştım 25 e satmıştım 1.5 sene sonra )ama önemli olan kullanırken aldığın zevkdir bence..kimseyi dinlemedim, aldım ,bindim ve sattım...
    Yalnız o kasaya 1.6 motor küçük geliyor.Uygun fiyatlı 2.0 ını bulursan daha iyi olur 1.6 ların 2004-2005 modellerini 22-23 bin TL arası bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

2004 Primera 1.6 Teknam vardı...Gerçekten sınıfında farklı bir arabaydı...orta konsoluna tav olmuştum...Beni hiç yarı yolda bırakmadı...Herkes bu kadar para verilirmi bu arabaya ikinci eli hiç yok demişlerdi..(36 ya almıştım 25 e satmıştım 1.5 sene sonra )ama önemli olan kullanırken aldığın zevkdir bence..kimseyi dinlemedim, aldım ,bindim ve sattım...
    Yalnız o kasaya 1.6 motor küçük geliyor.Uygun fiyatlı 2.0 ını bulursan daha iyi olur 1.6 ların 2004-2005 modellerini 22-23 bin TL arası bulabilirsin.
    AnLadım...
    Fakat bir kaç 2006 araç buLdum 20000 e bile olanı var genelde 2007 ler 26000 de.
    BunLar sorunLu fLn mıdır sizce?
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: hbkhbk

AnLadım...
    Fakat bir kaç 2006 araç buLdum 20000 e bile olanı var genelde 2007 ler 26000 de.
    BunLar sorunLu fLn mıdır sizce?
    Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    sonuçta karar verip,uygun fiyatlı bir araç buldun mu en nihayetinde servise götürüp baktırman lazım...Benim aracı alan öyle yaptı...Hem arabanın servislerde ki geçmişi çıkar hemde expertiz
    raporu çıkarırlar.Aklında da soru işareti kalmamış olur böylece...Özellikle 2007 modeller sorunludur
    diye bir duyum almadım.Yen çıkan Qashqai den dolayı satıştan çektiler.Herhalde yeni bir kasa ile
    tekrar meydana çıkar düşüncesindeyim.Primera Nissanın Renault ile ortaklığının ilk ürünüydü.

Bu arada kesinlikle Tekna donanım düşünün.

• quote:

sonuçta karar verip,uygun fiyatlı bir araç buldun mu en nihayetinde servise götürüp baktırman lazım...Benim aracı alan öyle yaptı...Hem arabanın servislerde ki geçmişi çıkar hemde expertiz
    raporu çıkarırlar.Aklında da soru işareti kalmamış olur böylece...Özellikle 2007 modeller sorunludur
    diye bir duyum almadım.Yen çıkan Qashqai den dolayı satıştan çektiler.Herhalde yeni bir kasa ile
    tekrar meydana çıkar düşüncesindeyim.Primera Nissanın Renault ile ortaklığının ilk ürünüydü.

Bu arada kesinlikle Tekna donanım düşünün.

Alıntıları Göster
    iyi bir araba diye duydum ama daha tutulan modellere yonelsen iyi olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

iyi bir araba diye duydum ama daha tutulan modellere yonelsen iyi olur bence

Alıntıları Göster
    ArkadaşLar YorumLarınız için teşekkürler.
    astramastra kardeşim Qashqai dedigin şely nedir?
    Bir de 1,6 motor az gelior demişsin işin orasını anlayamadım :(
    Benim derdim arabayı alıp sınırlarını zorLamak değil,sadece rahatlık ve kalite arıorum ;)
  • quote:

ArkadaşLar YorumLarınız için teşekkürler.
    astramastra kardeşim Qashqai dedigin şely nedir?
    Bir de 1,6 motor az gelior demişsin işin orasını anlayamadım :(
    Benim derdim arabayı alıp sınırlarını zorLamak değil,sadece rahatlık ve kalite arıorum ;)

Alıntıları Göster
    Qashqai Nissanın son çıkardığı bazıları için suv bazıları için crossover tarzı bir model.Sitesinden inceleyebilirsin.

Primeranın kasası ağırdır,(yanlış hatırlamıyorsam 1.6 larda 1300 kg ya yakın.) Aracın çekiş gücü açısından 1.6 motor
    biraz yetersiz kalıyor,o bakımdan söylemiştim.Ama dediğin gibi rahatlık ve konfor arıyorsan,düşünmeden alabilirsin.

• quote:

Qashqai Nissanın son çıkardığı bazıları için suv bazıları için crossover tarzı bir model.Sitesinden inceleyebilirsin.

Primeranın kasası ağırdır,(yanlış hatırlamıyorsam 1.6 larda 1300 kg ya yakın.) Aracın çekiş gücü açısından 1.6 motor
    biraz yetersiz kalıyor,o bakımdan söylemiştim.Ama dediğin gibi rahatlık ve konfor arıyorsan,düşünmeden alabilirsin.

Alıntıları Göster
    1.6 motor ağır geliyor kaldırmıyor nedemek ya öyle olsa idi en fazla satılan motoru 1.6 olmazdı herhalde bu kasanın arkadaşım nissan primera gayet iyidir güzeldir ama vise değil tekna donanımını almaya bakın derim dolu bir araçtır konforludur ş.içi9-10 litra benzin yakar ama lpg takınca kurtulursunuz tek kusuru 2.eli zayıftır o kadar yani ucuza alınıp ucuza satılacak bir modeldir

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

1.6 motor ağır geliyor kaldırmıyor nedemek ya öyle olsa idi en fazla satılan motoru 1.6 olmazdı herhalde bu kasanın arkadaşım nissan primera gayet iyidir güzeldir ama vise değil tekna donanımını almaya bakın derim dolu bir araçtır konforludur ş.içi9-10 litra benzin yakar ama lpg takınca kurtulursunuz tek kusuru 2.eli zayıftır o kadar yani ucuza alınıp ucuza satılacak bir modeldir

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
    Şimdie kadar visia lara bakmıştım (heralde ismi hoşuma gitti) artık tekna lara bakacağım.

• quote:

Teşekkür ederim.
    Şimdie kadar visia lara bakmıştım (heralde ismi hoşuma gitti) artık tekna lara bakacağım.

Alıntıları Göster
    http://www.araba.com/1958155.html
    http://www.araba.com/1019292.html
    http://www.araba.com/1959114.html
    http://www.araba.com/1598593.html
    http://www.araba.com/1916575.html
    kardeş senin için az kmli temiz olanlardan seçtim bir göz gezdir istersen

• quote:

Alıntıları Göster
    1.6 motorun çok satması vergi ve fiyat avantajıdır.Ben 18 ay kullandım,gayet de memnun kaldım.Fakat araç 109 bg. Yazdıklarımı dikkatli okursanız kasa ağır dedim ,motor değil,aradaki farkı 2.0 motorlu primera kullanınca anladım.Siz kullandınız mı bilmiyorum?

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

• quote:

1.6 motorun çok satması vergi ve fiyat avantajıdır.Ben 18 ay kullandım,gayet de memnun kaldım.Fakat araç 109 bg. Yazdıklarımı dikkatli okursanız kasa ağır dedim ,motor değil,aradaki farkı 2.0 motorlu primera kullanınca anladım.Siz kullandınız mı bilmiyorum?

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: astramastra

quote:

aracın boş ağırlığı 1287 kg 1.6 motorun avantajı vergi fiyat ve yakıt avantajıdır biliyorum kasayı kaldırmıyor falan demişsinizde bendede avensis var 1360 kg ve lpgli gayet iyi kaldırıyor yani yarış falan yapmayacaksanız gayet güzel zaten kasayı kaldırıp kaldırmama olayı göreceli bir kavramdır tabi 2.0 ile 1.6 arasında fark vardır en azından basınca rahat kaldırıodur yada az motor sesi vardır hiç 2.0 araç kullanmadığım için bilmiyorum yani ama arkadaşa 2.0 motor önermeniz yanlış çünkü zaten pekde 2.0 motorlu primera yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 24 Nisan 2009; 10:35:55 >

• quote:

quote:

quote:

aracın boş ağırlığı 1287 kg 1.6 motorun avantajı vergi fiyat ve yakıt avantajıdır biliyorum kasayı kaldırmıyor falan demişsinizde bendede avensis var 1360 kg ve lpgli gayet iyi kaldırıyor yani yarış falan yapmayacaksanız gayet güzel zaten kasayı kaldırıp kaldırmama olayı göreceli bir kavramdır tabi 2.0 ile 1.6 arasında fark vardır en azından basınca rahat kaldırıodur yada az motor sesi vardır hiç 2.0 araç kullanmadığım için bilmiyorum yani ama arkadaşa 2.0 motor önermeniz yanlış çünkü zaten pekde 2.0 motorlu primera yok...

Alıntıları Göster
    ..bilinen 2.el sitelerinde 2.0 da var ,aradıktan sonra bulunur.Zaten hbkhbk kardeşime illaki 1.6 alma git 2.0 al demedim benimki sadece bir öneriydi.Kaldı ki o güzelim arabaya LPG taktırmak ta benim tarzım değil.
    sonra AVM otoparklarına giremez, dışarda park yeri aramak zorunda kalır

• quote:

..bilinen 2.el sitelerinde 2.0 da var ,aradıktan sonra bulunur.Zaten hbkhbk kardeşime illaki 1.6 alma git 2.0 al demedim benimki sadece bir öneriydi.Kaldı ki o güzelim arabaya LPG taktırmak ta benim tarzım değil.
    sonra AVM otoparklarına giremez, dışarda park yeri aramak zorunda kalır

Alıntıları Göster
    başlığı açan arkadaşın prpfilinde şehir balıkesir yazıyor kapalı alışveri merkezini salla ya tüp olayınıda simit tank bide alttan dolum yeri yaparsan sorun olmaz beim gibi

• quote:

başlığı açan arkadaşın prpfilinde şehir balıkesir yazıyor kapalı alışveri merkezini salla ya tüp olayınıda simit tank bide alttan dolum yeri yaparsan sorun olmaz beim gibi

Alıntıları Göster
    ..demokraside çareler tükenmez diyosun yanii

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar peki Citroen C4 1,6 VTR ile karşılaştırma yapacak olursak hangisi daha iyi sizce?
    ÖRN iLan :http://www.sahibinden.com/bundan_daha_temizi_daha_dolusu_yok_!!!!-56WQQaXQQ13697584WQQpXQQdisplayitem

Ya da bir 2007 Ford Focus TDCi 1,6 Trend
    ÖRN iLan :http://www.sahibinden.com/2007_ford_focus_dizel_sahibinden_masrafsiz-29WQQaXQQ13813768WQQpXQQdisplayitem

iLe karşılaştırsak bu üçü de gözüme takılıor biraz daha yardıım ederseniz sevinirim.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

yani 1 ölüme çare yoktur

• quote:

quote:

yani 1 ölüme çare yoktur

Alıntıları Göster
    Halen piyasada tutulmayan 99 corolla sahibiyim. 2004 yılında alırken 2001 model VVTI a 22.000 istediler. Üstelik 65.000 km.de. Ben bunu 16.000'e aldım. 42.000 km.de Luna Special modeli olduğu için çift havayastığı ABS, ısıtmalı elektrikli yan aynalar vs. standart donanımında. 2000 modeli Terra olduğu için sadece ABS vardı. Bizim milletimiz bir garip. Ama sayelerinde bu paraya böyle kaliteli bir arabaya binebiliyorum. 5 senedir gerek sorunsuzluk, ekonomiklik, sürüş keyfi olarak her kuruşunu hak etti. Nissan Primera yollarda gördükçe ağzımın suyunun aktığı bir araba. Geçerken çevredekilere kafasını çevirmek zorunda bıraktığı arabalardan birisi. Üstelik tutulmadığı için çok makul fiyatlara alınabilecek kaliteli bir araba. Prim yapmaz deniyor. Ama zaten sen prim yapmamış arabayı ucuza alıyorsun. Yukarıda bir arkadaş 36.000'e alıp 25.000'e sattım diyordu. Prim yapsa bu fiyatlara alamazsın zaten. Tek sıkıntın servis ve yedek parçada olabilir. Açıkçası bu konuda bir bilgim yok. Kronik arızası falan olduğunu da duymadım. Ama en iyi kullananlar bilir. Bilgi verirlerse benim gibi ileride almayı düşünenlere referans olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: istranca

Halen piyasada tutulmayan 99 corolla sahibiyim. 2004 yılında alırken 2001 model VVTI a 22.000 istediler. Üstelik 65.000 km.de. Ben bunu 16.000'e aldım. 42.000 km.de Luna Special modeli olduğu için çift havayastığı ABS, ısıtmalı elektrikli yan aynalar vs. standart donanımında. 2000 modeli Terra olduğu için sadece ABS vardı. Bizim milletimiz bir garip. Ama sayelerinde bu paraya böyle kaliteli bir arabaya binebiliyorum. 5 senedir gerek sorunsuzluk, ekonomiklik, sürüş keyfi olarak her kuruşunu hak etti. Nissan Primera yollarda gördükçe ağzımın suyunun aktığı bir araba. Geçerken çevredekilere kafasını çevirmek zorunda bıraktığı arabalardan birisi. Üstelik tutulmadığı için çok makul fiyatlara alınabilecek kaliteli bir araba. Prim yapmaz deniyor. Ama zaten sen prim yapmamış arabayı ucuza alıyorsun. Yukarıda bir arkadaş 36.000'e alıp 25.000'e sattım diyordu. Prim yapsa bu fiyatlara alamazsın zaten. Tek sıkıntın servis ve yedek parçada olabilir. Açıkçası bu konuda bir bilgim yok. Kronik arızası falan olduğunu da duymadım. Ama en iyi kullananlar bilir. Bilgi verirlerse benim gibi ileride almayı düşünenlere referans olur.

Alıntıları Göster
    Bir ara tavsiye üzerine düşündüğüm bir arabaydı,bence güzel,binilir araç..

• quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Bir ara tavsiye üzerine düşündüğüm bir arabaydı,bence güzel,binilir araç..

Alıntıları Göster
    araç çok güzel 2005 sıfır alında hala kullanılıyor fakat servisinin biraz kıtlıkları söz konusu sağ ön cam kaldırma anahtarı arızasıdan 3 kere servise gitti yok yine bozuldu :) sonunda kendim açıp bakıcam
    Bunun dışında parklara beyaz led takılınca çok güzel duruyor primeranız varsa deneyin derim.
    motor konusunda performansı çok iyi bana kalırsa .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.