Şimdi Ara

2007 NBA All-Star Game

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2007 NBA All-Star Game

batı'da melo yok ama yao ve boozer'ın yerine oynayacak oyuncuları stern seçicek. mutlaka oynamayan oyuncunun pozisyonundan seçim yapma gibi bir durumu yok. isterse guard bile seçebilir, bu yüzden memo'nun şansı daha da azalıyor ama tabi çoğu kişi de grup liderinden mutlaka bir oyuncunun olması gerektiğinden bahsediyor, bu yüzden belki olabilir yine de
    memo'nun melo dışındaki diğer rakipleri; e.brand, j.howard, z.randolph, d.williams
    gerçi bence bu sene t.perker'ın yerine kesinlikle d.williams olmalıydı, hatta c.paul olmalıydı ama çok maç kaçırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 18 Şubat 2007; 18:20:45 >

• eastern'ın pota altı oyuncusu yok denebilecek kadar az ve 3 oyun kurucusu var billups kidd ve arenas
    ama dwight howard'ı durdurmak zor ribaund konusunda
    kağıt üzerinde yıldızlar bakımından western fark atıyo gibi duruyor ama eastern takım oyunuyla da sonuç alabilir bakalım ne olcak
  • bir kez daha mağlup olduk. tüm ülkece mağlup olduk. 2.5 Milyon ADSL abonesinin olduğu ülkemizde herkes sadece 1 kez oy vermiş olsaydı, Mehmet Okur(ve bu sayede tüm Türkiye, ve hatta dünyadaki tüm Türkler) bir ilki başarmış olacaktık. NBA yönetiminin, All Star'a oyuncu seçimi konusunda belli esasları olduğunu geçen haftaki NBA Stüdyo programında izledik. Utah Jazz gibi bir anda çıkış yapan takımlara ayıp olmasın diyerekten 1 oyuncularını All Star'a davet ediyorlar. Carlos Boozer'ın seçilip Memo'nun seçilmemesinin tek açıklaması bu olabilir diye düşünüyorum. Mehmet Okur'a destek kampanyalarına katılmayı reddedip, Dünya Şampiyonasında sakat olduğunu belirterek gelmemesine gönderme yaparak "benim de başparmağım çok sakat, oylamaya katılamayacağım" diyenler bile şimdi üzülüyorlardır herhalde.

bu arada memo 'nun şansı bence yok gibi.çünkü melo yada randolph seçilicektir.

bu arada çok saçma isimler var all-star da. tony parker,c.butler,r.hamilton ben bunları all-star a yakıştıramıyorum

• en sonunda ya kidd
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

bir kez daha mağlup olduk. tüm ülkece mağlup olduk. 2.5 Milyon ADSL abonesinin olduğu ülkemizde herkes sadece 1 kez oy vermiş olsaydı, Mehmet Okur(ve bu sayede tüm Türkiye, ve hatta dünyadaki tüm Türkler) bir ilki başarmış olacaktık. NBA yönetiminin, All Star'a oyuncu seçimi konusunda belli esasları olduğunu geçen haftaki NBA Stüdyo programında izledik. Utah Jazz gibi bir anda çıkış yapan takımlara ayıp olmasın diyerekten 1 oyuncularını All Star'a davet ediyorlar. Carlos Boozer'ın seçilip Memo'nun seçilmemesinin tek açıklaması bu olabilir diye düşünüyorum. Mehmet Okur'a destek kampanyalarına katılmayı reddedip, Dünya Şampiyonasında sakat olduğunu belirterek gelmemesine gönderme yaparak "benim de başparmağım çok sakat, oylamaya katılamayacağım" diyenler bile şimdi üzülüyorlardır herhalde.

bu arada çok saçma isimler var all-star da. tony parker,c.butler,r.hamilton ben bunları all-star a yakıştıramıyorum

şunu yapmayın ya
    başkasının yorumunu copy-paste yapınca eline ne geçti. kendi fikrin yoksa sus.

• memoya oy vermedim hiçte pişman değilim(gerçi hiçbir oyuncuya oy vermedim ama memoya oy vermek aklımın ucundan bile geçmedi)
    memo all star olsa napıcak,hayvani smaçlar basamayacağı kesin,girer iki tane 3lük çeker girerse Türkiyede insanlar kafayı yer all star da sayı atan ilk Türk oyuncu diye
    zaten rebound alamıyor blok koyamıyor
    kısacası memonun all star olması için baya bi uğraşması gerek
    bu arada kidd i izlemek süper olucak

Rccp,Kenyon Martin ve Jason Kidd'in aynı yıl all star da oynadıkları maçı hatırlıyorsun değil mi?
    nasıldı ama yaptıkları alley hoop

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Rccp,Kenyon Martin ve Jason Kidd'in aynı yıl all star da oynadıkları maçı hatırlıyorsun değil mi?

off o hareket hatırlanmaz mı beaa

orta sahaya yakın bir yerde potaya dik bir şekilde(yani bench tarafına doğru) penetre ederken sol eliyle ve bakmadan milimetrik bir alley-oop pası vermişti..

yaw kidd'siz allstar olur mu.. madem allstar show işidir, bu show için gereken pasları kidd'den daha iyi verecek kaç kişi var şu nba'de.. oyunuyla haketmese bile(ki allstar seçilmediği son 2 senede sonuna kadar haketmişti) sırf bu özelliği nedeniyle seçilmesi gerekirdi

• quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

quote:

bir kez daha mağlup olduk. tüm ülkece mağlup olduk. 2.5 Milyon ADSL abonesinin olduğu ülkemizde herkes sadece 1 kez oy vermiş olsaydı, Mehmet Okur(ve bu sayede tüm Türkiye, ve hatta dünyadaki tüm Türkler) bir ilki başarmış olacaktık. NBA yönetiminin, All Star'a oyuncu seçimi konusunda belli esasları olduğunu geçen haftaki NBA Stüdyo programında izledik. Utah Jazz gibi bir anda çıkış yapan takımlara ayıp olmasın diyerekten 1 oyuncularını All Star'a davet ediyorlar. Carlos Boozer'ın seçilip Memo'nun seçilmemesinin tek açıklaması bu olabilir diye düşünüyorum. Mehmet Okur'a destek kampanyalarına katılmayı reddedip, Dünya Şampiyonasında sakat olduğunu belirterek gelmemesine gönderme yaparak "benim de başparmağım çok sakat, oylamaya katılamayacağım" diyenler bile şimdi üzülüyorlardır herhalde.

şunu yapmayın ya
    başkasının yorumunu copy-paste yapınca eline ne geçti. kendi fikrin yoksa sus.

bi kere o kendi yorumumdu.bilip bilmeden konuşma

bunu mynette yazdım. burada aynı konu olduğu için buraya kopyaladım

• profilinde ismin adnan yazıyor
    yorumu yapan rize'den yakup bilmem ne
    o zaman o senin yorumunu copy-paste yapmış, pardon
    http://www.ntvspor.net/modules/comment/com_read.asp?rpath=/pages/7394.asp&p=5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 2 Şubat 2007; 13:51:38 >

• quote:

Kesinlikle katılıyorum en azından 500.000 kişi verseydi ve Mehmet Okur allstar olmasın diyen insanlar heralde Mehmet Okuru izlemiyor

• quote:

kidd ya kidd yapar abi hatırlamam mı..k.mart yatsın kalksın jerseyin onu seçtigine dua etsin o sayede o kontratı aldı şimdi tatil yapıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

profilinde ismin adnan yazıyor
    yorumu yapan rize'den yakup bilmem ne
    o zaman o senin yorumunu copy-paste yapmış, pardon
    http://www.ntvspor.net/modules/comment/com_read.asp?rpath=/pages/7394.asp&p=5

ok

bu arada kidd d.howard ile shaq a iyi asistler yapıp onları coşturabilir

• quote:

memoya oy vermedim hiçte pişman değilim(gerçi hiçbir oyuncuya oy vermedim ama memoya oy vermek aklımın ucundan bile geçmedi)
    memo all star olsa napıcak,hayvani smaçlar basamayacağı kesin,girer iki tane 3lük çeker girerse Türkiyede insanlar kafayı yer all star da sayı atan ilk Türk oyuncu diye
    zaten rebound alamıyor blok koyamıyor
    kısacası memonun all star olması için baya bi uğraşması gerek
    bu arada kidd i izlemek süper olucak

doğru dedin ulan melo yok daha memo diyonuz siz hala. anlamıyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heathen -- 2 Şubat 2007; 17:07:26 >

• sırf fransız diye parkerı seçtiler.geçen sene detroit iyi diye doldurdular tüm adamları şimdi dallas tan bi adam var bu nası iş.baron varken nası parker ı seçerler aklım almıyo bunların yaptıklarını.doguda rip yerine redd veye pierce daha çok hakediyodu batıda da melo kesin seçilir diğeride camby veya mehmet olur.
  • melo az maç oynadı diye bide kavgaya kartıştı ından seçilmeme ihitimali varmış
  • Caron Butler yerine Paul Pierce olsa daha iyi olurdu bence
    Kidd'in seçilmesine çok sevindim ya bide V-C var coşturucaklar off

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvilPhoenix -- 2 Şubat 2007; 20:29:22 >
  • Maç ne zaman Arkadaşlar..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EvilPhoenix

Caron Butler yerine Paul Pierce olsa daha iyi olurdu bence
    Kidd'in seçilmesine çok sevindim ya bide V-C var coşturucaklar off

butler haketti all-stari bence rip olmamaliydi..
  • Paul Pierce sakat arkadaslar oynayamaz. Ama Mehmet bence secilebilir. Cünkü David Stern all-starda bir uluslararası oyuncu daha olmasını isteyecektir. Özellikle daha önce hic all-star oyuncusu olmamıs bir ülkeden oyuncu secilmesi o ülkenin NBAe olan ilgisini artırır. Stern de bunu mutlaka düsünecektir. Memoyu secmese bile aklını karıstıracaktır bence.
  • yao we boozer yerine listeye büyük ihtimal melo dahil olacak we bence olmalı ben çok şaşırdım onun adını görmediğimde..billups neredeyse carmelo kadar maç kaçırdı ancak işte detroitten başka oyuncu bulamadılar alacak illa alacaklar ya
    randolphta allstarlığı hakediyor ama bence memo kadar değil..randolph tek başına bir takımı taşıyor olabilir ama taşıdığı takım portland..memo ise batının dewinin piwotu..nbade bu sene en kritik üçlükleri atan oyuncu bence we de önemli bi nokta boozerın oynamadığı son iki maçta mehmet double double yaptı bu adam piwot neden bu kadar az rebaund alıyor diyenlere güsel bi cewap wermiş oldu..boozer üstün yetenek we geçen sene ile alakasız bir grafik çiziyor sonuna kadar allstarlığı hakediyordu ancak onun sakatlanmasından sonra yine utahtan bir basketçi seçmeliler bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.