Şimdi Ara

2007 de bomba beklentisi olan 'hattat' ilk günde bomba olmuş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: serdem

Hey gidi hey, bizim başka düşmana ihtiyacımız yok ki, kendimiz kendimize yeteriz artarız bile..

İmza'nın ne zaman bitti biliyormunsuz, ne zamanki koç'un arabalarına reklamlarında teneke diyip tekmeyi vurdu işte o zaman bitti

Hema gurup'ta ne iş ise Koçbank ile mahkemelik olmuş sonrada iflasını açıklamış..

Hatırlıyorum imzanın fotoğrafları çıkınca herkes bu nebiçim araç demişti böyle tip mi olurdu ama aradan yıllar geçti tasarımın ne kadar güncel olduğu o zaman ortaya çıktı.

Bize biz yeteriz bizim bizden başka düşmana ihtiyacımız yok

Biz bize yeterdik de niye İmza'nın tasarımı (Fadıl abi bana ait dese de) bir İngiliz firmasına ait idi? Tasarımı beğenenler olabilir ama ben hala bu ne biçim araç diyorum; aynen Twingo'ya, Atos'a, vs. dediğim gibi...

http://archive.cardesignnews.com/events/geneva2000/gallery/pages/jetpa-imza080.html

• Yaptırmazlar
  • hattat ın çıkmamasına çok üzüldüm. (eminimki hattatın çıkmaması haberi karşısında sevinenler, sadece haklı olduklarına sewiniyorlardır. yoksa onlarda yerli araba çıkmasını en az bizler kadar isterler bence)

imza nın tasarımı çook güzeldi (bence) ben amatör olarak araba tasarımları yapar, resimler çizerim. en çok ilgilendiğim şey küçük arabalardır. imza bence zamanının çok ötesinde çok güzel bi tasarım.
    insan küçük araba sewmezse elbet imza veya onun gibileri sewmeyebilir bu zevk meselesidir. ama küçük arabalar içinde imza gerçekten zamanının ötesinde çook güzel bi tasarımı vardı.
  • Bize biz yeteriz den kastım başka düşmana ihtiyaç yok, düşman olarak kendimize yeteriz di, ayrıca tabiki başkasına çizdirecek, onlarca markası olan ülkeler bile araçlarını tasarım şirketlerine çizdirirken ömründe bir tek araç tasarlamamış ülkede kendimi çizecek ti?

2007 de bomba beklentisi olan 'hattat' ilk günde bomba olmuş

quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

quote:

Orjinalden alıntı: serdem

Hey gidi hey, bizim başka düşmana ihtiyacımız yok ki, kendimiz kendimize yeteriz artarız bile..

İmza'nın ne zaman bitti biliyormunsuz, ne zamanki koç'un arabalarına reklamlarında teneke diyip tekmeyi vurdu işte o zaman bitti

Hema gurup'ta ne iş ise Koçbank ile mahkemelik olmuş sonrada iflasını açıklamış..

Hatırlıyorum imzanın fotoğrafları çıkınca herkes bu nebiçim araç demişti böyle tip mi olurdu ama aradan yıllar geçti tasarımın ne kadar güncel olduğu o zaman ortaya çıktı.

Bize biz yeteriz bizim bizden başka düşmana ihtiyacımız yok

Biz bize yeterdik de niye İmza'nın tasarımı (Fadıl abi bana ait dese de) bir İngiliz firmasına ait idi? Tasarımı beğenenler olabilir ama ben hala bu ne biçim araç diyorum; aynen Twingo'ya, Atos'a, vs. dediğim gibi...

http://archive.cardesignnews.com/events/geneva2000/gallery/pages/jetpa-imza080.html

• yazık olmuş zatne umutlu deiyldim ama belki olur diyede bekliyordum

imza olayı ise içimde yaradır benim gerçekten çok güzel bi arabaydı şahin doğanlar yerine o yıl çıkarılıp üretilseydi inanıyorumki çok tutacaktı lakin arkasındakiler balon çıktı
  • İnanın üzüleyimmi sevineyimmi karar veremiyorum.Ama ne olur adam gibi bir adam çıksa helal süt emmiş kendi markamızı yaratsa ve her türk vatandaşıda bu araçlara binse ve bu araçların üretlildiği fabrikalarda iyi maaşlara ve sigortalı olarak kardeşlerimiz çalışsa işsizlik oranı dahada düşse veya hiç işsiz vatandaşımız kalmasa kötümü olur.ama bu gidişle galiba hayalden öteye gidemeyeceğiz.inanın eğer bu dediklerimiz gerçekleşirse o aracı üretecek insan ben inanıyorumki türkiyenin en zengin iş adamı olur.paralarımızda yabancı ülkelere daha az gider ve paralarımız döner sermaye olur ülkemiz feraha çıkar.şahsen fiyatı iyi olurda bide kaliteli olursa almayan olmaz diye düşünüyorum.en kısa zamanda sesimizi duyun sayın yatırımcılar bu konudaki açığı kapatında ülkemizin tekelleşen araba piyasasını rekabet ortamına sokun daha ucuza daha iyi araba üretmek ve satmak zorunda kalsınlar.

jet fadılı sevmem zatende tanımam ama şu imzanın kasasını beğenmiştim beğenmeyenleride anlamıyorum.o aracı full siyah düşünemiyorum...!!!düşünemem tabi çünkü üretilmiyor

• bana bomba gıbi değil balyoz gibi düştü bu haber.bu ülkede benzini bitti diye devrim projesi ,ford istemediği içinse anodolu koç'un projelerinden kaldırılmış bu yüzden aslında fazlada şasırmamak lazım.
    arkası nekar sağlam olursa olsun nekadar yatırımla gelırse gelsın türkiyede bu işe başlayan kesin bi sorunla karsılasır.artık tesadufmudur başka parmaklarmıdır bilmem ben kıllandım
  • Dh da etti topic3 hattatla ilgili.sonuç ne?
  • malesef dostum senin dediğin gibi helal süt emmiş üst düzey bir iş adamımız yok,olanlarında %90 ı yahudi,sabetaycı yada başka bilmem ne,onların tek derdi bizi sömürüp isviçre bankalarındaki hesaplarını şişirmektir kalan %10 luk kısım içinse yolları hertürlü tıkanır ya dolandırıcı ve sahtekar ilan edilir(hattat ve fadıl gibi) yada direk infaz edilir(özdemir sabancı gibi)
    dikkat ettinizmi özdemir sabancı öldükten sonra sabancılar nasıl sindiler,üretimden çekildiler bakkal dükkanları açtılar,cep telefonu satmaya başladılar utanmasalar tahtakalede tezgah açacaklar ayrıca holdingin ve tüsiadın başına geçen ömer sabancı girayhan kırımlıya nekadar benziyor değilmi?
    edit:harf hatası
    quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

İnanın üzüleyimmi sevineyimmi karar veremiyorum.Ama ne olur adam gibi bir adam çıksa helal süt emmiş kendi markamızı yaratsa ve her türk vatandaşıda bu araçlara binse ve bu araçların üretlildiği fabrikalarda iyi maaşlara ve sigortalı olarak kardeşlerimiz çalışsa işsizlik oranı dahada düşse veya hiç işsiz vatandaşımız kalmasa kötümü olur.ama bu gidişle galiba hayalden öteye gidemeyeceğiz.inanın eğer bu dediklerimiz gerçekleşirse o aracı üretecek insan ben inanıyorumki türkiyenin en zengin iş adamı olur.paralarımızda yabancı ülkelere daha az gider ve paralarımız döner sermaye olur ülkemiz feraha çıkar.şahsen fiyatı iyi olurda bide kaliteli olursa almayan olmaz diye düşünüyorum.en kısa zamanda sesimizi duyun sayın yatırımcılar bu konudaki açığı kapatında ülkemizin tekelleşen araba piyasasını rekabet ortamına sokun daha ucuza daha iyi araba üretmek ve satmak zorunda kalsınlar.

jet fadılı sevmem zatende tanımam ama şu imzanın kasasını beğenmiştim beğenmeyenleride anlamıyorum.o aracı full siyah düşünemiyorum...!!!düşünemem tabi çünkü üretilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emerald Dolphin -- 17 Şubat 2007; 9:58:37 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.