Şimdi Ara

2007 Audi A4 2.0 TDI mi 2009 Mazda 6 Dizel mi??( Yurtdisinda Yasiyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Danimarka`da yasamaktayim ve alacagim aracla Turkiye`ye de gelmek istiyorum, uzun yolda da kullanacagim yani.
    Mazdanin Turkiye`de pek bi piyasasinin olmadigini biliyorum ama Danimarka`da bayagi canli bi model ve Turkiye`de olmayan(bildigim kadariyla) 2.0 ve 2.2 dizel motorlu araclari var.
    Burda fiyatlari ayni kiyasladigim araclarin ortalama 150.000 Danimarka kronu!!
    Sizce hangi araci almak daha mantikli olur?
    Simdiden herkese tesekkurler!!!

• Audi daha ilgimi cekti yoksa mazdaya karsi bi antipatim yok
  • 2.2 dizel mazda 1.6 gibi yakıp güç olarak hacminin hakkını veriyor sport paket 2.2 mazda 6 öneririm mümkünse kırmızı alın audi gibi sıradan bir araç yerine tarz bir mazdaya binmek daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.2 sport mazda 6 185Hp beygir 400Nm tork degerine sahip ve litrede 17.9 km/l gibi bi degere sahip ve cok cok uygun gibi fiyatı özelliklerine gore!!

• mazda 6 kesinlikle audi a4 le karşılaştırılmayacak bir araç benim için
  • Ben olsam daha yeni ve daha farkli Mazda'yi tercih ederdim. Ancak bu kararda Mazda markasini cok sevip begenmem de etkili.

2013 model guncel Mazda'yla arasindaki fiyat farki cok fazla mi peki?

• İkinci el en kapsamlı bi siteden bakıyorum zaten araçlara (sahibinden.com benzeri) sitedeki en ucuz güncel mazda 2013 model 150Hp vision paket 2.000 km de 369.000 kron yani iki katından biraz daha fazla :((((

• quote:

Orijinalden alıntı: kenoman

İkinci el en kapsamlı bi siteden bakıyorum zaten araçlara (sahibinden.com benzeri) sitedeki en ucuz güncel mazda 2013 model 150Hp vision paket 2.000 km de 369.000 kron yani iki katından biraz daha fazla :((((

Evet fark cokmus. Ancak bir onceki model Mazda 6 da kotu bir model degil sonucta.

Forumda dizel olmasada bahsettiginiz model Mazda 6 kullanan arkadasimizdan (Berk Erden) arac hakkinda daha detayli bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasakpınar -- 16 Eylül 2013; 0:51:16 >
  • Mazda 6 2.2 dizel
  • Kesinlikle mazda 6 derim.
  • Peki Mazda 2.0 140Hp 330Nm dizel olsa yine tercihler mazda mi olurdu acaba ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenoman -- 15 Eylül 2013; 19:38:38 >
  • quote:

Peki Mazda 2.0 140Hp 330Nm dizel olsa yine tercihler mazda mi olurdu acaba ???

Bence buradaki arkadaşlar zaten motor için değil de araca göre Mazda diyorlar.
  • quote:

Dediğiniz motorlu mazda 6 100 km de 5.6 litre ortalamaya sahiptir gayet verimli ve dayanaklı bir motordur zaten 2.2 motor, bu 2.0 140 pslik motor baz alınarak yapılmıştır. Ama bulabilirseniz bence 2.2 motor 185 hplik canavardan alın. Yasakpınar arkadaşımızın da dediği gibi başka sorunuz varsa cevaplayabilirim 2.0 benzinli motor benimki ama farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losangelos -- 16 Eylül 2013; 1:08:24 >
  • Mazda6 dizel diye okuyunca gözlerim açıldı sonradan yurtdışı ibaresini gördüm Mazda alırdım sanki daha alımlı duruyor

• B7

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

Dediğiniz motorlu mazda 6 100 km de 5.6 litre ortalamaya sahiptir gayet verimli ve dayanaklı bir motordur zaten 2.2 motor, bu 2.0 140 pslik motor baz alınarak yapılmıştır. Ama bulabilirseniz bence 2.2 motor 185 hplik canavardan alın. Yasakpınar arkadaşımızın da dediği gibi başka sorunuz varsa cevaplayabilirim 2.0 benzinli motor benimki ama farketmez

Öncelikle ilginiz icin herkese cok teşekkür ederim.
    Berk hocam, söylediğim gibi aracı uzun yolda da kullanacağım ve dizel olduğu icin akla ilk gelen yalıtım oluyo acaba yalıtım konusunda memnun kalır miyiz??

• mazda 6
  • Mazda
  • Haklisin:)))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

Öncelikle ilginiz icin herkese cok teşekkür ederim.
    Berk hocam, söylediğim gibi aracı uzun yolda da kullanacağım ve dizel olduğu icin akla ilk gelen yalıtım oluyo acaba yalıtım konusunda memnun kalır miyiz??

80km/h ile giderken 65.7 dB ses alıyor içeri audininkini bilmiyorum ama hemen hemen aynı olacaklardır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.