Şimdi Ara

2006 E320 CDI MERCEDES NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda fotoğrafları olan aracı 1-2 ay sonra almayı planlıyorum. Araç yaklaşık 150.000 kilometrede. Ne dersiniz? 3-5 yıl için sıkıntısız binilir mi?

• Hangi ülkedesiniz ? İngiltere mi ? Ayrıca fiyatı ne kadar ?
  • Güney Afrika'ya yerleşeceğim yakında. Aracın fiyatı 33 bin TL'ye geliyor.
  • Mercedesin en yakisikli kasasidir benim gozumde.Hele de guclu bir duzel motorlar tadindan yenmez.

Sadece alacaksaniz jantlari degistirmenizi tavsiye ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracin aynısı ancak benimki e270 cdi. Jantlarina kadar ayni ama ben jantlari değiştirmeyi düşünüyorum.neden makyajli kasaya bakmiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ernn93 -- 2 Temmuz 2013; 20:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Benim aracin aynısı ancak benimki e270 cdi. Jantlarina kadar ayni ama ben jantlari değiştirmeyi düşünüyorum.neden makyajli kasaya bakmiyorsunuz?

Peki nasıl memnun musunuz?

Ben yurtdışına yerleşmek için gittiğimde elimde sağlam ve senelerce idare edecek kaliteli ama 40000 TL'yi de aşmayan bir şey istiyorum. Bu araç da sanki isteklerimi karşılıyor gibi.

Yanılıyor muyum?
  • Tork canavarıdır.
    Sizi üzmez,ama bütçeyi biraz daha arttırıp makyajlı bakarsanız daha iyi olur.

• Araç arkadaslarin da dedigi gibi tork canavarı. Tam bi uzun yol araci. Şuan piyasadaki premium gibi geçinen çok araci cebinden cikartir.benim araç 350.000 km'de motoruna suana kadar tornavida degmedi. Konfor, prestij, rahatlik bakimindan cok üst düzey bi araba. Alirsaniz cok memnun olursunuz.kisaca gözünüz kapalı alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: rsafan

Merhabalar,

Aşağıda fotoğrafları olan aracı 1-2 ay sonra almayı planlıyorum. Araç yaklaşık 150.000 kilometrede. Ne dersiniz? 3-5 yıl için sıkıntısız binilir mi?

bu kasaya değil de makyajlısına bakın(w211 kasa olarak geçer)
    Mercedes'in şahıdır kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 2 Temmuz 2013; 23:19:57 >
  • Güncel kasadan kat kat daha şık ve asil bir kasa. Tek kelime ile mükemmel.

• çok sağlam ve en iyi tasarımlardan biriydi yakıtı pek ekonomik olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Merhabalar,

Sizin ve diğerlerinin makyajlı kasa önermesindeki sebep tam olarak nedir? Kronik bir sıkıntı mı var mevcutta yoksa görsel açıdan mı farklar var?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Merhabalar,

Sizin ve diğerlerinin makyajlı kasa önermesindeki sebep tam olarak nedir? Kronik bir sıkıntı mı var mevcutta yoksa görsel açıdan mı farklar var?

Evet,hem kronik sorun var,hem de daha şık duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

mesajım silindi gören gördü

Bir daha yazsanız keşke, ben görmedim
  • 2007 model makyajlı kasa neredeyse 10000 TL farkediyor. Sizce değer mi?
  • İç mekan kalitesi ve atmosferi harika olan bir araba ahsap sanatının cok iyi bir göstergesi ahsap kaplamalar muhtesemm ! işçilik A kalite yol tutus ve frenleri konusmak istemiyorum frenlerin dozlanması mükemmel konfor zaten mercedesin isi ancak fiyat olarak türkiyede pahalı bir model
  • taş gibi alınır binilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.