Şimdi Ara

2005 Lacetti hb 1.6 cdx alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2005 model kullanan varsa ya da kullanmıs olan varsa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-tertemiz-bir-arac-istiyenlere-53428905/detay/#

ilgili ilandaki araç için ne dersiniz? Fiyatı normal mi 17binden başlıyor piyasada ama tabi km farkı boya vs olanlar.

• arkadaşım, ilanı veren bilgileri kendi girdiyse sahtekarın biridir. Uzak dur.

CDX donanımından dijital klima, 6lı cd çalar var, bunda nerede? lacettide esp yok. 4 hava yastığı var. 2005 te arka kol dayama yok. yol bilgisayarı yok. aynalar katlanmaz. bu sx model, aklında olsun.

Ben geçen sene, kaput ve tavan hariç boyalı, ön çamurluk değişmiş dijital klimalı sx 2006 70 bin km de 15.300 aldım.

Fiyatın hesabını sen yap...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 29 Ekim 2011; 13:49:30 >
  • teşekkür ederim verdiğin cevap için hocam. Lacetti konusunu inceledim yol bilgisayarı vs olmadıgını okumuştum bunda görünce şaşırdım kendi taktırdı filan diye düşündüm bir an aracı tanımadıgım için. 20 bin tl ya kadar önereceğiniz başka bir araç var mı? Proton Gen 2 ler hosuma gitti aslında ama kararsızım.
  • lacetti hoşunuza gittiyse tavsiye ederim. sorunsuz sıkıntısız bir araçtır. özel servislerde bakımı ucuzdur. ortalama 8 litre yakar benzinde. bunu göz önüne alırsanız tavsiye ederim. diğer araçlar hakkında bilgim yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KoLCu_

lacetti hoşunuza gittiyse tavsiye ederim. sorunsuz sıkıntısız bir araçtır. özel servislerde bakımı ucuzdur. ortalama 8 litre yakar benzinde. bunu göz önüne alırsanız tavsiye ederim. diğer araçlar hakkında bilgim yok maalesef.
    Konu hortlayacak ama kusura bakmayın.

Hacam lacetti cdx se sx ve wwtc arasındaki farklar nedir? Sabahtan beri arıyorum nette bişey bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.