Şimdi Ara

2005 honda civic 1.6 vtec es piyasasi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
45.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam illede honda diye düşünme başka markalarında çok güzel araçları var...3 tane hondam oldu şimdi forda biniyorum inanki ne eksiği yok fazlası var...2004-2005 lere 24/25 para istiyorlar 2010/2011 30--35 lere nice arabalar var....Küçüğüm olduğunu varsayarak sana bir abi sözü..: "Eskinin yenisi olmaz" İster honda ister passat hangisi olursa olsun ..Ben bunu söyler bunu bilirim böyle yaşarım.....Tabi siz bilirsiniz......Kolay gelsin.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: last06

Hocam illede honda diye düşünme başka markalarında çok güzel araçları var...3 tane hondam oldu şimdi forda biniyorum inanki ne eksiği yok fazlası var...2004-2005 lere 24/25 para istiyorlar 2010/2011 30--35 lere nice arabalar var....Küçüğüm olduğunu varsayarak sana bir abi sözü..: "Eskinin yenisi olmaz" İster honda ister passat hangisi olursa olsun ..Ben bunu söyler bunu bilirim böyle yaşarım.....Tabi siz bilirsiniz......Kolay gelsin.....

düşüncelerini paylaştığın için sağolasın ellerin dert görmesin. Yaş 23 , civicten geçtim artık iki gündür focus hb araştırıyorum hayırlısı genç işi olunca birazda spor görünümlü olsun istiyor insanoğlu ışte:)
    bütçeyi 33 e kadar çıkardım. Hatuna bir çift bilezik eksik alırız ne yapalım artık:) bu gün 2002 focus 1.6 ghia buldum baktım gayet temiz ahşap döşemeleri konsolu olsun kumaşları falan yıpranmamış gayet güzel duruyor...120 binde lpg yok sunroof mevcut. Daha pazarlık yapmadım sahibi ile yarın fırsatım olursa ise servise götüreceğim aracı piyasası nedir bu aracın ne kadar verilebilir? Yoksa yeni kasamı alsam diyorum .. Bir haftadır uykumu kaçırıyor bu araç konusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytekk -- 11 Mayıs 2012; 22:45:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Kilometre ye bakarsak o fiyat biraz fazla.
    Ben 2 hafta önce 2006 75 bin de olanını aldım 27750 ye.
    Ondan önce 2004 ES vardı kaza yaptım pert oldu sonra bunu aldım.

Hayırlı Olsun Hocam

Diğer taraftan 01-06 arası civiclerin motoru en sorunsuz motordur.Zaten bir önceki civicin motoru gibi torku yükseltip 10hp düşürdüler.Yakıt tasarrufu gibi bir çok şey eklediler.Sohc vtec'de eklendi

Fiyata gelince biraz pahalı.Japon arabalarında km'nin önemi pek yoktur.(Bu şahsi fikrim).27.000 Liraya alabilirseniz kaçırmayın.

Yeterki önden yada tekerlek taraflarından kazası olmasın.

İlandaki araçta gayet temiz geldi.Bu kasa civicler git gide değerleniyor.Alırsanız hiç zarar ettirmez.Hızlanma olarakta kendinden sonraki kasalardan daha başarılı.

Yaklaşık 7 yıldır biniyorum.Hiç bir sorunla karşılaşmadım.Bir kere kaza yaptık yaptırdıktan sonra araba sağa çekiyordu.

Onu da yağlayıp hallettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1270393 -- 15 Mayıs 2012; 17:19:36 >

• Yorum için sağolun:) lpg mevcut olsa 28 yine vereceğim bu gün bir lpg kiti 1600 lira bana yine 29 a gelecek expertizi ıvıri zıvıri...

Bir civic daha var 2004 makyajlı beyaz renk 155 binde lpgli ışıklarda birisi arkadan vurmuş bagaj kapağı değişmiş, tampon değişmiş 4 parçada boyası var, 29 kusur bin istiyodu 28 e indi ben 26 diye ısrar ediyorum 27 e inecek yalnız bi kaç gün müsade istedi benden..
    Şoför koltuğunda kumaşı köşelerinden yırtılma var öyle ışte :) sizce alınırmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytekk

Yorum için sağolun:) lpg mevcut olsa 28 yine vereceğim bu gün bir lpg kiti 1600 lira bana yine 29 a gelecek expertizi ıvıri zıvıri...

Bir civic daha var 2004 makyajlı beyaz renk 155 binde lpgli ışıklarda birisi arkadan vurmuş bagaj kapağı değişmiş, tampon değişmiş 4 parçada boyası var, 29 kusur bin istiyodu 28 e indi ben 26 diye ısrar ediyorum 27 e inecek yalnız bi kaç gün müsade istedi benden..
    Şoför koltuğunda kumaşı köşelerinden yırtılma var öyle ışte :) sizce alınırmı?

155 binde sen al 3 sene bin 200 bin.
    O arabanın motoru neyse de ici yorulmuştur bence sen tekrar düşün bence
  • Düşünüyorum bakalım çok zor işmiş :) artık şansıma hangisini daha önce bulursam ya civic yada hb focus dizel ghia bakıyorum ..
  • Sabırlı ol acele etme. Emin ol içine sinen bir araba gelecekti karşına
  • arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.istanbulda bi araba beğendim.2005 honda civic vtec LS.75000 km de.servis bakımlı.tampon bir kez boyanmış bir kez değişmiş.(bununla ilgili hasar kaydı 1000 TL.300 ve 700 tl lik 2 hasar mevcut)haricinde değişen boya yok.en son 70000 de serviste bakıma girmiş.en son 25500.26700 yazmıştı.25500 e kadar indirebildim.bence 25500 eder ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum.hasar kaydı ve temizlik konusunda.şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytekk

quote:

Orijinalden alıntı: last06

2005 Vtec es sıfır 28 binliraya almıştım..Ne oldu roket mi taktılar bu araçlara....Yeni kasaların 2007-2008 i 33/35--36 lara giderken eski kasa yol bilgisayarı bile olmayan 110 ps bir araca o parayı vermektense 33-35 bine bir üst kasayı alırım...26 binlira kaskodan para alman olabilir zaten kasko değeri herzaman fazla çıkar....Kişisel fikrim 24-25 ten bir kuruş fazla vermem....Tabi para sizin .....

Çok haklısınız :)

24 e araba yok ya nerdeyse şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaaRP67 -- 17 Mayıs 2012; 19:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaaRP67

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.istanbulda bi araba beğendim.2005 honda civic vtec LS.75000 km de.servis bakımlı.tampon bir kez boyanmış bir kez değişmiş.(bununla ilgili hasar kaydı 1000 TL.300 ve 700 tl lik 2 hasar mevcut)haricinde değişen boya yok.en son 70000 de serviste bakıma girmiş.en son 25500.26700 yazmıştı.25500 e kadar indirebildim.bence 25500 eder ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum.hasar kaydı ve temizlik konusunda.şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.saygılar

1000tl ise kazası çok iyi.Aracın farı değiştiğinde 700tl yazmışlardı.Orada yazan rakamlar çok yüksek.Yani gönül rahatlığıyla alın eğer sadece o kazaları varsa.Ls modeli ile Es modeli arasındaki farkı bilerek seçimi yapmışsınızdır sanırım.Fiyat makul temizse kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

quote:

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.istanbulda bi araba beğendim.2005 honda civic vtec LS.75000 km de.servis bakımlı.tampon bir kez boyanmış bir kez değişmiş.(bununla ilgili hasar kaydı 1000 TL.300 ve 700 tl lik 2 hasar mevcut)haricinde değişen boya yok.en son 70000 de serviste bakıma girmiş.en son 25500.26700 yazmıştı.25500 e kadar indirebildim.bence 25500 eder ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum.hasar kaydı ve temizlik konusunda.şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.saygılar

1000tl ise kazası çok iyi.Aracın farı değiştiğinde 700tl yazmışlardı.Orada yazan rakamlar çok yüksek.Yani gönül rahatlığıyla alın eğer sadece o kazaları varsa.Ls modeli ile Es modeli arasındaki farkı bilerek seçimi yapmışsınızdır sanırım.Fiyat makul temizse kaçırmayın

hocam ES isteriz biz de herkes gibi ama bazen yapacak bişey olmuyo.gücümüz şimdilik bu kadarına yetiyo.bakalım ileerde en full arabalar nasip olur inşallah hepimize.
    ayrıca cevapladığınız için teşekkür ederim.saygılar

• quote:

25500 LS ye verme dostum bekle biraz daha bak araştır kovala. Elbet düşer bir tane.
  • quote:

quote:

25500 LS ye verme dostum bekle biraz daha bak araştır kovala. Elbet düşer bir tane.

kardeş şu anki piyasada sende olsa 2005 es verirmiydin bu paralara.ben sanmıyorum bu paralara es vercek birini.2-3 parca değişen olcak kazası olcak falan anca.herkes başkasının arabasına bakıp fiyat koyuyo.sadece honda değil.milletin malı binildikce degerlenio sanki.yapacak bişey yok gibi

• Şişti de şişti fiyatlar havalarda uçuyor herkes. Yazıyor 30 lira 32 lira satarsa satar mantığı. Güzel iş ama derdi tasası yok parayada aciliyetin yoksa tamamdır.
    Ne zamandır araba arıyorsun bilmiyorum ama biraz daha bekle elbet düşer diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Dönüp dolaşıp yine civice geldim ... Galiba sözünü dinleyip samsundaki araca bakacağım:)
    araç sahibini aradım akşamldyin bakmadı tele yarın tekrar arayacağım artık...kaza yok diyorya boya falanda yoksa(bir iki parça olabilir renk uyumsuzlu olmadıktan sonra) bi gideceğim artık 800 km mesafe uzak ama sağlık olsun artık:)

birde antalya da var dostum 2005 model g. Gri lpg yok, park sensoru ve fabrika çıkışı deri döşeme var, malum yüzbinin üzerinde yine, sağ kapı ve sağ çamurluk kasko tarafından değişmis , boya yok.. ilanda 28 istiyordu 27 ye indi son fiyat dedi :)
    samsundaki araç belki 26 ya alınabilir gibi yarın tekrar arayacgm, ama antalyadakide elimin altında bin lira fazla verip onumu alsam yoksa?deri döşeme gibi extrasi var park sensört ucuz zaten...

• Dostum o samsundaki arac keşke şöyle bir 10-15 gün daha erken verseydi ilanı ben kovalardım onu eğer sıkıntısı yok ise alırdım kesin. Sen ara görüş adamla öncesinde 5664 e bir sorgulattır.. Termeden Samsun 50 km falan durumu anlat adama samsunda buluşalım de servise götür arabayı.
    Renkden yana sıkıntın olmasın emin ol en güzel renk o siyah renk kir toz belli eder ama asil duruyor pişman olmazsın.

Bak bu benim pert olan arabam renk örnek olsun açısından koyuyorum. Ahh ahh

2005 honda civic 1.6 vtec es piyasasi?

• quote:

Dostum o samsundaki arac keşke şöyle bir 10-15 gün daha erken verseydi ilanı ben kovalardım onu eğer sıkıntısı yok ise alırdım kesin. Sen ara görüş adamla öncesinde 5664 e bir sorgulattır.. Termeden Samsun 50 km falan durumu anlat adama samsunda buluşalım de servise götür arabayı.
    Renkden yana sıkıntın olmasın emin ol en güzel renk o siyah renk kir toz belli eder ama asil duruyor pişman olmazsın.

Bak bu benim pert olan arabam renk örnek olsun açısından koyuyorum. Ahh ahh

2005 honda civic 1.6 vtec es piyasasi?

aracın gerçekte çok güzelmiş dostum...

bu gun samsundaki araç sahibi ile görüştüm lpg yok, aracın arka iki çamurluk boyalı sürtmeden dolayı, ön ve arka tamponlar değişmiş, bakımları gelmiş, triger değişmemiş, direksiyonda ağırlık varmış :) son fiyatda 26.500 diyor ki verilmez bence

önce birşey yok dedi ben bişey çıkarsa expertizde git gel yol masrafı artı expertizi kabul ediyormusun deyince dökülüverdi birden :)

aramaya devam...

• Bakımları geldi direksiyon ağır v.s bunları ben olsam söylemeye utanırım. Bakım dediği yağ ve filtreler sadece max. 200 lira servisde triger değişmeye gerek yok. Direksiyon maden sertlik var satacam diye yaptırmıyorsan o zihniyetle zor satar o arabayı git göster servise baktır belki basit birşeydir değilsede masrafı çıkar satarken o fiyatı düşersin.

Neyse dostum seni o araca yönlendirme sebebim temiz görünmesi ve açıklamada hiç bir sıkıntısının yazmamasıydı ama öyle değilmiş. Öğrenmiş olduk
  • Piyasa böyle dostum millet burnundan kıl aldırmıyo ..
    Değişensiz es bulamadım .
    Hadi ls alayım dedim yok onlar bile oyle fiyatlar cekiyor ki
    Ben de 6 ayı aşkındır vtec arıyorum yok
    Adam 2001 es 'e 23bin istiyor varın gerisini siz düşünün .

Ben de dönüp dolaşıp civic vtec 'e geliyorum ama fiyatlar böyle giderse sanırım dream alacağım ya da değişensiz bir golf.
  • quote:

Bakımları geldi direksiyon ağır v.s bunları ben olsam söylemeye utanırım. Bakım dediği yağ ve filtreler sadece max. 200 lira servisde triger değişmeye gerek yok. Direksiyon maden sertlik var satacam diye yaptırmıyorsan o zihniyetle zor satar o arabayı git göster servise baktır belki basit birşeydir değilsede masrafı çıkar satarken o fiyatı düşersin.

Neyse dostum seni o araca yönlendirme sebebim temiz görünmesi ve açıklamada hiç bir sıkıntısının yazmamasıydı ama öyle değilmiş. Öğrenmiş olduk

Yok dostum yok :) bu gün iki kişi ile görüştüm birisi 29.500 tam bir kuruş aşağı inmedi diğeri 28 e indi ona bakmaya gittik sol çamurluk boyalı demişti geriden belli oluyor renk tonu farkı var bilhassa güneşte tam belli oluyor ..tıpış tıpış evimize döndük :)

aramaya devam yinede üsttede bahsettiğim araç kafama takılıyor sağ kapı ile sağ arka çamurluğu değişen boyatmk istememiş kaskoda değişmiş...26.5 gibi alınacak, extradan deri döşemesi var...satma sebebine gelince toyota verso almış civic yatıyor kapıda..
    Başka bir araç bulamaz isem bu aracı bir süre bekleyeyim diyorum satamaz ise mebur 26 ya yine verir ....

Hiçde bulamaz isem Kastamonuda kia cerato var 2005 1.6 hb premium sunrooflu olan sınırlı sayıdaki seriden gidip onu alacağım...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.