Şimdi Ara

2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm. Aracıma lpg taktırıp taktırmamakta kararsızım. Focus aracına lpg taktıran arkadaşlar bana marka ve yakıt tüketiminde yardımcı olabilir misiniz? Lpg takılan focuslarda problem yaşayan var mı?

• aracınıza teretdüt etmeden lpg taktırabilirsiniz size bir sorun yaratmaz cogu lpg kitede uyum saglar montaj işçiliği cok önemlidir ve motor garantisi bu konuda önemli bir noktadır seçiminizi bu konulara dikkat ederek yapmanızı tavsiye ederim inkagas(bmd) markası %50 yakıt tasarrufu sağlıyacagınız bir markadır iyi günler

ANKARA KONYA YOLU OPAL PLAZA İÇİNDE OPEL CHEVROLET KİA VE TÜM DİĞER MARKA ARAÇLARA
    2 YIL MOTOR GARANTİLİ LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPMAKTADIR.SIFIR ARAÇLARDA GARANTİ BOZULMAMAKTADIR.3FARKLI MARKA SEÇENEĞİYLE SERVİS ORTAMINDA TEMİZ İŞÇİLİĞİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ ...
    LANDİRENZO, İNKAGAS(BMD), brc 2 YIL SİSTEM VE MOTOR GARANTİLİDİR

ANKARA \ KONYAYOLU OPAL PLAZA:0312 583 05 09
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyunuseemre

Slm. Aracıma lpg taktırıp taktırmamakta kararsızım. Focus aracına lpg taktıran arkadaşlar bana marka ve yakıt tüketiminde yardımcı olabilir misiniz? Lpg takılan focuslarda problem yaşayan var mı?

Selamlar,
    aracınıza hiç tereddüt etmeden lpg montajı yaptırabilirsiniz.
    Tabi ki işin ehli TSE onaylı, yetkili bir bayide montaj yaptırmak şartı ile.

Aracınıza BRC tavsiye ederim. Birçok marka ile 0 km araçlara garanti dahilinde montaj ve servis hizmeti vermekteyiz.
    %40 tasarrufunuz garanti diyebilirim.
    Bu araçlarda LPG ile en ufak sorun yaşanmamıştır. Arıza ışığı yanma, subap deformasyonu gibi durumlar kesinlikle söz konusu değil.
    Saygılar...

2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü

2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü 2005 focus 1.6 collection lpg dönüşümü

• quote:

Orijinalden alıntı: yyunuseemre

Slm. Aracıma lpg taktırıp taktırmamakta kararsızım. Focus aracına lpg taktıran arkadaşlar bana marka ve yakıt tüketiminde yardımcı olabilir misiniz? Lpg takılan focuslarda problem yaşayan var mı?

Arkadaşım ben 05 focus collection kullandım , üzerinde atiker sistem vardı ve hiç bir sorun yaşamadım ,yakıt konusundada cok ekonomikti.Şuan 08 focus kullanıyorum bunda BRC takılı bundanda çok memnunum, Ford lar genel olarak lpg ye uyum sağlıyor tabii bu işlerde usta çok önemli,benim tavsiyem Atiker yada Brc olur fakat taktırmadan önce bu firmaların merkezleriyle irtibata geç ve iyi bir servis önerisi al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.