Şimdi Ara

2004 range rover vogue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
18.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar selam.bilen arkadaslar belki bilir suan aracim Mercedes clk
    Dun bir arac buldum baktım test sürüsünü yaptım bı 15 dk,anlaştık sayılır.
    Bu hafta içerisinde bu aracı alma ihtimalim var.arac 2004 model bir range rover.
    Adam istediğiniz servise sokabilirsiniz diyor almadan önce
    Aracın sol öndeki airmatic i yeni tamir edilmiş serviste yani sadece bilgisayardan bir hata silinmiş 150 Euro tutmuş Buda land rover Servisi'nin bu işlemler ilgili faturasını gösterdi.
    Öte yandan aracın servis defteri ful.yani 2004 yılından beri hangi servis bamiş kac km de tek tek kaşeli.
    Ben dun yine bir cok seyine baktım herseyi çalışır geldi gözüme.
    Ama yinede suanki durum bu.daha bilgili arkadaşların yorumları faydalı olacaktır.cunku ben 2.ci arabamı alacağım ve çaylak görüyorum bu konularda kendimi
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Alacağınız araç biraz riskli bir araç ama bir okadarda güzel..

Bizde Range Sport Supercharged modeli vardı sattık malesef ama şunu söyleyebilirim alma nedeniniz çok önemli bu araç için..

Konfor ve sürüş dinamikleri olarak muadillerinden zayıf bir araçtır fakat bu aracı sürmek, direksiyonunda oturmak büyük zevktir..

Yalnız bana sorarsanız gösterişinden fazla bir şeye sahip değil bu araç.. Alternatif modellere yönelmenizi tavsiye ederim..

Arazide çok başarılı olduğu söylenir fakat biz bir kez dahi arazide kullanmadık ve bu konuda fikrim yok..

Dediğim gibi gösteriş istiyorsanız bu aracı alın, yoksa uzak durun..

Bu arada 4wheel ve airmatic (yükseltme-indirme) sistemi en çok sıkıntı veren sistemleridir bu aracın.. İyi kontrol ettirin diyicem fakat kontrolünü sadece çalışıp çalışmadığına bakarak yapıyorlar, hiç beklemediğiniz anda arıza verebilir..

En son olarak biz km. düşük sattık aracı fakat ne yalan söyleyim, süperşarj'lı motor sıkıntı vermeye çok yakındı bence.. Alacağınız aracın motoru farklı ama yinede aklınızda bulunsun..

Bu araçda kullanılan hiçbir motor muadilleri kadar verimli ve sorunsuz değil.. Dizelini alsanız dahi muadilleri kadar performanslı değil.. Benzer hacimdeki, benzer özellikdeki motora sahip jeep'lere geçilmeniz olasıdır.. Kapışma olarak düşünmeyin, performansları zayıf..

Hakkınızda hayırlısı olsun, dikkate alın lütfen söylediklerimi..

• Bence çok ama çok güzel bir araç. Kullanım maliyetlerinin altından kalkabilirim, bulduğum aracın temiz olduğuna eminim diyorsanız kesinlikle alınabilir.

İçinde 2-3 kere seyahat ettim 2003 model 3,0 Td Vogue'un ve gerçekten çok konforlu geniş, prestijli bir araba.

Birtek hızlanması çok kötü 3.0 td vogue 'un o da aracın ağırlığından kaynaklı. Zaten böyle bir araba baktığınıza göre sanırım performansı çok önemsemiyorsunuz.

Ben de 90 milyar civarı 2. el araba alacak olsaydım, kullanım maliyetlerinin de altından kalkarım deseydim benim de ilk tercihim olurdu.
  • Bence alma git sifir duster al bin
    kolay ulasirsin zor vazgersin mi ne vardi deme sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Alacağınız araç biraz riskli bir araç ama bir okadarda güzel..

Bizde Range Sport Supercharged modeli vardı sattık malesef ama şunu söyleyebilirim alma nedeniniz çok önemli bu araç için..

Konfor ve sürüş dinamikleri olarak muadillerinden zayıf bir araçtır fakat bu aracı sürmek, direksiyonunda oturmak büyük zevktir..

Yalnız bana sorarsanız gösterişinden fazla bir şeye sahip değil bu araç.. Alternatif modellere yönelmenizi tavsiye ederim..

Arazide çok başarılı olduğu söylenir fakat biz bir kez dahi arazide kullanmadık ve bu konuda fikrim yok..

Bu arada 4wheel ve airmatic (yükseltme-indirme) sistemi en çok sıkıntı veren sistemleridir bu aracın.. İyi kontrol ettirin diyicem fakat kontrolünü sadece çalışıp çalışmadığına bakarak yapıyorlar, hiç beklemediğiniz anda arıza verebilir..

En son olarak biz km. düşük sattık aracı fakat ne yalan söyleyim, süperşarj'lı motor sıkıntı vermeye çok yakındı bence.. Alacağınız aracın motoru farklı ama yinede aklınızda bulunsun..

Bu araçda kullanılan hiçbir motor muadilleri kadar verimli ve sorunsuz değil.. Dizelini alsanız dahi muadilleri kadar performanslı değil.. Benzer hacimdeki, benzer özellikdeki motora sahip jeep'lere geçilmeniz olasıdır.. Kapışma olarak düşünmeyin, performansları zayıf..

Ustad mesajin icin teşekkür ederim.konforunu begenmemeni bilmiyorum.muhabbet benim bu arabayı 15 dk sürmem ve hemen almaya karar vermekle oldu yani cok konforlu geldi.
    Sıkıntıları diyorsunuz benide bunlar tedirgin ediyor açıkcası.2 saat sonra almaya gideceğim ve şansıma land rover in servisi bugun e randevu vermedi.buyuk ihtimal göstermeden alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abruzzi

Bence çok ama çok güzel bir araç. Kullanım maliyetlerinin altından kalkabilirim, bulduğum aracın temiz olduğuna eminim diyorsanız kesinlikle alınabilir.

İçinde 2-3 kere seyahat ettim 2003 model 3,0 Td Vogue'un ve gerçekten çok konforlu geniş, prestijli bir araba.

Birtek hızlanması çok kötü 3.0 td vogue 'un o da aracın ağırlığından kaynaklı. Zaten böyle bir araba baktığınıza göre sanırım performansı çok önemsemiyorsunuz.

Ben de 90 milyar civarı 2. el araba alacak olsaydım, kullanım maliyetlerinin de altından kalkarım deseydim benim de ilk tercihim olurdu.

Ustad ilgine teşekkür ederim.altindan kalkarız insallah.tabi bı sanzimani sorunu verse 15 bin tl tutan arkadasım var.umarim basımıza böyle seyler gelmez.insallah aldıktan sonra fikirlerimi belirtirim burada

• İstanbul / avrupa yakasında vizyon servis var. Merter'de.. Kale center'ın az yukarısında.. x5 marka aracım var oraya götürüyorum.
    2012 model, 15 bin kilometredeki range rover dizel araç seyir halindeyken motor kitlemiş.. Yani diyeceğim o ki motor işi kesinlikle şans.

Fakat şunu bilir şunu söylerim, eski araç alınmaz arkadaşım. Zamanla sürekli sıkıntı çıkaracak. İlla land rover markasından bir araç alacaksanız, range rover değilde, 2008-2009 model land rover alın. Prestijiniz bir tık daha aşağı olur fakat kafanız rahat binersiniz.
  • Range'lerin yada land'lerin eski arabalari alinmaz cok sorun cikarir paso ev sanayi yaparsiniz zaten dogru düzgün ustasida yok memlekette.

• quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

İstanbul / avrupa yakasında vizyon servis var. Merter'de.. Kale center'ın az yukarısında.. x5 marka aracım var oraya götürüyorum.
    2012 model, 15 bin kilometredeki range rover dizel araç seyir halindeyken motor kitlemiş.. Yani diyeceğim o ki motor işi kesinlikle şans.

Fakat şunu bilir şunu söylerim, eski araç alınmaz arkadaşım. Zamanla sürekli sıkıntı çıkaracak. İlla land rover markasından bir araç alacaksanız, range rover değilde, 2008-2009 model land rover alın. Prestijiniz bir tık daha aşağı olur fakat kafanız rahat binersiniz.

land rover arabanın markası sizin dediğiniz sanırsan range rover sport
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben bilmem dh bilir

quote:

İstanbul / avrupa yakasında vizyon servis var. Merter'de.. Kale center'ın az yukarısında.. x5 marka aracım var oraya götürüyorum.

2004 land rover vogue yok ki.. ancak range rover var.

land rover ile range rover aynı marka zaten. Markanın esas ismi LAN ROVER ( Türk halkı deyimiyle " landüver " )
    Range rover onun çatısı altında.

• quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Range'lerin yada land'lerin eski arabalari alinmaz cok sorun cikarir paso ev sanayi yaparsiniz zaten dogru düzgün ustasida yok memlekette.

Almanya'da alacağım.tr ye göre biraz daha rahat ettirir sanırım.ama yukarıdaki arkadasın motor ısı şans demesi..bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

land rover ile range rover aynı marka zaten. Markanın esas ismi LAN ROVER ( Türk halkı deyimiyle " landüver " )

nasıl 2004 vouge olmaz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-dizel-vogue-range-113341524/detay

• quote:

quote:

quote:

Hocam "landüver" buna hala gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Annefrank

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Range'lerin yada land'lerin eski arabalari alinmaz cok sorun cikarir paso ev sanayi yaparsiniz zaten dogru düzgün ustasida yok memlekette.

Almanya'da alacağım.tr ye göre biraz daha rahat ettirir sanırım.ama yukarıdaki arkadasın motor ısı şans demesi..bilmiyorum

Range yada Land alip mutlu olan hic görmedim karar sizin tabiki.

• Muhtemelen işçilik hesapları TR'ye göre daha fazladır orada..
    Sadece arıza silmeye 150 euro alan servisin olası bir airmatic arızasında ne kadar alacağını siz tahmin edin
    Hoş,buraya göre baya ucuza alacağınız kesin,yürütülebilecekse neden olmasın tabi.
    Kaça alacağınızı merak ettim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl 2004 vouge olmaz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-dizel-vogue-range-113341524/detay

İşte bahsettiğiniz araç RANGE ROVER.
    Benim bahsettiğim land rover freelander serisi.

Edit :

Ayrıca 911 auto yu hiç tavsiye etmem. Kilometre düşürülmüş araç sattıklarına şahidim. Onlar mı düşürdü kilometreyi, yoksa aracın eski sahibi mi düşürdü bilemem fakat oradan alınan araçlarda böyle bir durum söz konusu olduğunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüplüveÖfkeli -- 1 Şubat 2013; 13:09:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Alacağınız araç biraz riskli bir araç ama bir okadarda güzel..

Ustad mesajin icin teşekkür ederim.konforunu begenmemeni bilmiyorum.muhabbet benim bu arabayı 15 dk sürmem ve hemen almaya karar vermekle oldu yani cok konforlu geldi.
    Sıkıntıları diyorsunuz benide bunlar tedirgin ediyor açıkcası.2 saat sonra almaya gideceğim ve şansıma land rover in servisi bugun e randevu vermedi.buyuk ihtimal göstermeden alacağım.

İnşallah iş işten geçmemişdir.. Sakın göstertmeden almayın.. Kumar olur bu yapacağınız..

İkinci olarak dediğim gibi bizim araç sport'du belki ondan konfor olarak vogue lara göre daha zayıf olabilir..

Fakat size şöyle söyleyeyim, Q7 ve ML bizim araçdan çok daha konforluydu.. X5'lerinde rakiplerine göre bu konuda zayıf kaldığı söyleniyor..

Bu arada araç tabiki konforlu fakat rakiplerine göre konforsuz, yoksa şuan kullandığım Volvo S40'dan daha konforlu tabiki.. Şuan kullandığımız XC90 var oda zayıf konfor olarak..

• Hocam ilginize Teşekkürler. Burada aldiginiz araci 14 gun icinde geri verebiliyorsunuz.14 gun sonra parami geri alabilirim yani.
    Arkadaslar susp.air inactive yaziyor
    P.tesi servisten randevu alacagim ama gecici bir cozumu varmidir format atabilme vs

• Alınmaz hocam o araba Çok zevkli ve prestijli bir araç yürüyen tank ama sorun falan çıkartır allah korusun eski model alınmaz Range Rover...
  • quote:

Hocam ilginize Teşekkürler. Burada aldiginiz araci 14 gun icinde geri verebiliyorsunuz.14 gun sonra parami geri alabilirim yani.
    Arkadaslar susp.air inactive yaziyor
    P.tesi servisten randevu alacagim ama gecici bir cozumu varmidir format atabilme vs

Ne güzel bir sistemmiş bu,14 gün içinde memnun kalmazsan ver,al paranı.

Helal olsun adamlara.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.