Şimdi Ara

2004 honda accord 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar 120.000 km de gayet temiz durumda hiç lpg takılmamış bir honda accord um var yaklaşık 7 ay önce aldım sizce lpg takmalımıyım nasıl etkiler hangi marka lpg kullanmalıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Kesinlikle taktir.

Obd destekli kitleri ve enjektoru hızlı tıp olan kit tercih etmekte fayda var.

Uygun ekipman monte edildikten sonra sonuç aynı olacaktır.

Atiker gold ihtiyacı karşılar.
  • Benim aracımda accord, lpg taktıracaksan italyan bir kit'ten şaşma hondalar için en uygunu BRC, atiker taktırıpta paranı çöpe atma bende var beş para etmez uzak dur.
  • tall81 T kullanıcısına yanıt
    Benim onerdigim kitte sorun yok.

Sen sorununu çözemeyen bayilerin adını yaz buraya.

Bu arada senin aracın accord ama konu sahibinin sahip olduğu accordla uzaktan yakından alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murataycicek -- 22 Kasım 2016; 22:34:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murataycicek M kullanıcısına yanıt
    Bendede gold var bir halta yaradığı yok, sorunu çözemeyen bayiler: hepsi, onun aracının benimkiyle alakası yok doğru o daha iyi bir araç dolayısıyla daha iyi bir kit hakediyor. Sonuçta sorun çözülsede her zaman dediğim gibi kalite farkı var oda aradaki fiyat farkına kat be kat değer. Ben kullanıcı olarak arkadaşa fikrimi söylüyorum gerisi ona kalmış arabasına acımıyorsa param bol uğraşırım diyorsa atiker taktırır.
  • Tabikide taktırmalısın zaten 2-3 bin.kmde çoktan amorti etmiş bile.olursun :)
    Doğru montaj ile Atiker Gold işini görür... Diyosan yabancı olsun dersen şuan Prins tecnomax 1690 lira nakit fiyatı var yada Brc taktırabilirsin. Tabi şunu asla ve asla unutma kaliteli montaj...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kaç tane lpgli aracın oldu bilemem. Ama ben 25-30 atiker kitli aracın lpg ayarını yaptım.

Atikerin kitlerinde sorun yok, sorun hatalı montajlarda, sorun bayilerinde.

Yol ayarını fln geçtim, doğru nozzle takmaktan aciz servisler.

Küçük nozzle takınca az yakacagina inanan "karbüratör" lpg cileri var hala

Sizin sorununuzda montaj hatası olması ihtimali %99,9.

Atikerin kitinin kalite dusuk olmasının kriteri nedir? Siz daha sorunun kaynağını bulamamissiniz.

• Lpg de sağlam usta bulmaya bakın kitin markası çok önemli değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sorunun kaynağı ayar ama onlada bitmiyo beklenen performansta olması lazım, sonuçta mesele bendeki sorun değil, kalitenin kriteri bekleneni karşılaması performansı düşürmemesi sorun çıkarmaması bunlarda kulllanılan malzemenin kalitesiyle alakalı, burda kalite tanımı yapmaya gerek yok. en basit örnek atikerin kendi bayilerinden işi bilen dürüst vicdan sahibi ustaları bile benim aracıma bu kitin yeterli olmadığını söylüyo başka söze gerek yok. iyi mal iyi para, ucuz etin yahnisi diye boşa dememişler. biraz araştıran herkes neyin ne olduğunu görür anlar. Bana göre iyi arabalara atiker takmak ferrariye lpg takmak gibi bişey.
    Onu diyen ustacik halt etmiş.

Duyanda 8000-9000 devir ceviren 200+hp motor var zannederek

Bende 2.0 ecotec motorlu vectra vardı 95 model, ustune eksantrik mili takmıştım

145 hp idi.

Kimsenin beğenmediği atiker fast kiti vardı

LPG ile 240 a kadar çıkıyordu.

Ya arabanda sorun var yada ayar yaptiramamissin kimseye. Kitin markası ile performans alınmıyor maalesef.

İyi montaj ve ayar ile aliniyor

Kalite sorunu her markaya olduğu gibi atiker de de vardır mutlaka ama senin gömdugun kadar cenaze değil.

Performans istiyorsan ben sana arayipta bulamayacagin ayarı yapabilirim. Begenmezsen gel buraya yaz sonra :)

Her halukarda kitin markasıda önemli sadece usta ve montajla olmuyo, al bugün kalite örneğini tekrar yaşadık regülatöre giren hortum patlamış az daha conta yakacaktık. Benim atikere harcadığım parayla sıfır brc kit taktırırdım bu kadarda uğraşmazdım. Ben kimseye tavsiye etmiyorum heryerdede söylemeye devam ediyorum. Yapsın adam gibi bende takdir edeyim.
    Amacım bagciyi dövmek diyorsun su anda.

Kalite dediğin şey hortum ise, bu montajcinin ayıbıdır, maliyetteki 2-3 liralık avantaj yüzünden piyasadaki en kaliteli hortumu kullanması gerekir bence.

Yok ekipman ise, brc kiti arizalanip (enjektör + beyin) , tamir yerine sıfır atiker fast kit takılan, 93 model e200 Mercedes (2.0 136 hp - senin araban ile aynı gucte ), 2 senedir sorunsuz kullanılıyor, ariza her markada var uyandıralım

2.0 130-140 hp aracı LPG de saglikli çalıştıramayan servisi yaz buraya herkes bilsin :)

üzüm kendi kendine yetişmiyo demi tabi bağcıyı dövecem, bu montajcılar kendi başınamı bayilik alıyo? önüne gelene servis vermişler takibi de yok suç kimin şimdi? ben ötekilerde arıza yok sorun yok demedim zaten istisnalarda kaideyi bozmaz, orana bakalım hangisinde çok sorun çıkmış? bu böyle uzar gider bana atikeri sevdiremessin boşuna uğraşma :)
  • bahsettiginiz aracla ilgili herhangi bi sorun yasamazsınız zaten japon araçları lpg sitemine gayet guzel uyum saglıyo tercıh olarakta atiker veya lovato yerli olarak atikerden sasmayın malum ital urunlerde geriye donuk yedek parça olarak baya tuzlu oluyo fiyatları
    ıyı brc reklamı yapmiş tabi bi takım enjektör 900 tl lpg sistemi parası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.