Şimdi Ara

2004 audi a6 1.9 tdi kullananlar kalite ve muhtemel arızaları nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model audi a6 ile hyundai i20 aracımı takas etmeyi düşünüyorum.
    2004 model full 1.9 tdi dizel audi a6. ancak bu araçla ilgili çok fazla bilgi bulamıyorum. kullanan arkadaşlar masraf çıkarma ihtimali nedir. araç temiz 210 bin km de otomatik vites. full ün donanım seviyesi nedir onu bile bulamadım internette. sahibinden de bile yazmıyor donanım isimleri.
    iç mekan kalitesi nasıldır. uzun yolda yakıtı kronik sorunları motor ve şanzuman sağlamlığı. kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum. çok acil

• Bir tek motoru hakkinda yorum yapabilecegim,Pd oldugunu dusunuyorum eger iyi kullanilmissa iyi motordur,onun haricinde i20 ile takasa girmek a6 sahibi icin bana tuhaf geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence arıza makinesi iteleyecek size.

• quote:

Orijinalden alıntı: anakin_skyrunner

Bir tek motoru hakkinda yorum yapabilecegim,Pd oldugunu dusunuyorum eger iyi kullanilmissa iyi motordur,onun haricinde i20 ile takasa girmek a6 sahibi icin bana tuhaf geldi.

i20 aracım da temiz. başabaş takas olmicak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Bence arıza makinesi iteleyecek size.

böyle bir cevap beklemiyordum ama nasıl yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: esat_emin

quote:

Orijinalden alıntı: anakin_skyrunner

Bir tek motoru hakkinda yorum yapabilecegim,Pd oldugunu dusunuyorum eger iyi kullanilmissa iyi motordur,onun haricinde i20 ile takasa girmek a6 sahibi icin bana tuhaf geldi.

i20 aracım da temiz. başabaş takas olmicak.

Temiz olabilir ama kullanim alani,karakterleri,hacimleri falan cok degisik arabalar.Bana cok mantikli gelmedi o araba sorunlh olabilir.

• İyi bir ustaya baktırın temizse güzel arabadır üzmez sizi. Temiz değilse audi parça pahalılığı var üzer siz .

• Eski nesil otomatik can sıkabilir , 11 bin tl fiyat çıkarmışlar yakın zamanda bir tanıdığa :) özel servis
  • esat_emin E kullanıcısına yanıt
    Patron iş karsılığı almıstı ,otomatik viteste sıkıntı çıktı 5000 lira fiyat almış,sonra sinirlenip satmıştı.
  • iki gündür araştırıyorum şanzuman sıkıntısından bahseden çok var. otomatik şanzuman kendi kendine vites değiştiriyormuş falan fistan.
  • quote:

iki gündür araştırıyorum şanzuman sıkıntısından bahseden çok var. otomatik şanzuman kendi kendine vites değiştiriyormuş falan fistan.

Otomatik vitesin zaten özelliği kendi kendine vites değiştirmesi değil mi ?
  • Gorod kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

iki gündür araştırıyorum şanzuman sıkıntısından bahseden çok var. otomatik şanzuman kendi kendine vites değiştiriyormuş falan fistan.

Otomatik vitesin zaten özelliği kendi kendine vites değiştirmesi değil mi ?

öylemiydiii.ben unutmuşum ya pardon. anladım ben seni arkadaşım. pardon kusura bakma
  • Böyle bir şey yapman için kafayı yemiş olman lazım kardeş. şaka maka ben olsam yapmam.
  • Bence risk almaya değmez. İstediği fiyata satabilecek olsa zaten satardı niçin takasa girsin?

• 2004 a6 2.5 v6 tdi var bende araba güzel konforlu uzun yolda hiç yormuyor. 1.9 u bilmem ama 2.5tdi iyi yakıtıda 10-11litre civarı 1.9tdi da 10-11 yakar kasa/motor hacmi nedeniyle. Otomatik vites sorunu haricinde korkacak birşey yok.
  • Galerici al-satçı olmayan adam kolay kolay takasa girmez bence.Girer de nasıl girer, kafasında belli marka,model,kasa vardır; karşıdaki de elindekine yakın bir şey istiyordur,olur.Bence de aracı satamadı, size itelemeye çalışıyor.İyi kontrol ettirin.Ben olsam girmezdim.2,4 mü 2,0 lt motora sahip audinin enjeksiyon değişimi için tamirhanede yattığını görmüştüm.Ustalarla epey muhabbetim vardı.4000 tl masrafı var dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general263 -- 2 Ekim 2016; 13:13:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.