Şimdi Ara

2003 5.20 d kullanım klavuzu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün nihayet en sevdiğim kasa (e39) BMW'ye sahip oldum. Temiz bir tane bulmak için aylardır arıyordum. Götürdüğüm servis görünüm ve teknik olarak hatasız deyince hemen aldım.

Yalnız arabanın kullanım klavuzu fransızca ve ben tek kelime Fransızca bilmiyorum. Kendim de yurtdışındayım. Aracın düğmeleri ve fonksiyonları hakkında bir fikrim yok. Yakıt kapağını açabilmek için bile epeyce uğraştım. 2003 model BMW 5.20 d Türkçe ya da İngilizce kullanım klavuzuna nasıl ulaşabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 9 Nisan 2011; 12:45:14 >

• @TechZone çok çok teşekkürler. Bundan böyle idolümsün.

Bu arada siteye hemen üye oldum.
  • eyw :)
  • dostum hazır burada bulmuşken bana da e90'ın türkçe kitapçığını bulabilirmisin? Ben de ingilizcesi var, İngiltereden aldığım için anlamada sorun yok ama ufak detayları Türkçe okumakta fayda var malum anadil.

Çoook teşekkürler..
  • türkçe zor be arasım... vardır illa pdf formatında falan da araştırmak gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

http://www.bmwteam.net/Veribank/BMWBilgiArsivi/ModelBilgiBankasi/Dosya/OwnersManual/E39-5Serisi-OwnersManual.exe

MERHABA BU LİNK TE BİR ŞEY BULAMADIM AÇILMADI SAYFA
  • exe uzantili dosya idi acilmiyorsa icerik yok olmus olabilir.. bmwteam'e hiç takılmıyorum desem yeridir.. ancak kullanma kılavuzunu borusan'dan temin edebilirsiniz.. büyük ihtimalle getittireceklerdir.. cunku bmw'lerin kullanma kilavuzlarinda bu ürünün ömrü 10 yıldır yazar ve 10 yıl boyunca adan zye her şeyi temin etmekle yükümlü bmw..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.