Şimdi Ara

2000 Model Ford Fiesta Hasar Kaydına Bakılır Mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2000 model Ford Fiesta 1.25 flair klimalı makyajlı kasa araç satın alacağım

Araçta 14 parça en büyüğü 5 bin tl olmak üzere hasar kayıtları mevcut.

Aracı piyasa fiyatından alıyorum yani fiyatı uygun değil. Kafama takılan soru bu aracı satarken hasar kaydı sorun olur mu ?

Yani 2000 model Fiesta'da hasar kaydına bakılır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 değil 5 değil toplam 14 kayıt var alacak adam doğal olarak sorun yapar.
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için sorun değil 2000 model 19 bin tl'lik bir araç sonuçta. Aracı uzun süre kullanmak için almıyorum. Satarken sorun yaşamak istemiyorum sadece.

• Sorun yasarsin fiyati ucuz olan arabalarda alip satmak daha zor bir is.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1990 modele bile sorarlar boya degisen hasar kaydi servis kagidi vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden piyasa fiyatından 14 tane kazaya karışmış (ki bunlar kayıtlara geçenleri) bir araç alıyorsun? Bunun yerine, piyasa fiyatından ama daha az kazaya karışmış araç alsanız, olmaz mı?
  • Hocam başka seçenek yok, çok zordasınız veya başka bir neden mi var? Başka araç bakın o zaman. Baş ağrıtmaya gerek yok. 1 değil, 2 değil 3 hiç değil tam 14 tane. Akıl işi değil öyle bir hata yapmayın. Bir de piyasa değerinde diyorsunuz. Bulaşmayın.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Araç bulunduğum şehirde hocam sanayide ustaya gösterme şansım oldu ve sorunsuz olduğunu söyledi. Ayrıca kozmetik olarak da düzgün araç kaportası diri duruyor. Başka şehire araç bakmaya gidip zamanımı harcama durumum yok zaten 2000 model aracın ne çıkacağı belli olmaz diye düşünüyorum.

• excellentwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam araç 2000 model her sene 1 adet kaza yapması normal değil mi sizce de

• quote:

Orijinalden alıntı: xtypeee

Araç bulunduğum şehirde hocam sanayide ustaya gösterme şansım oldu ve sorunsuz olduğunu söyledi. Ayrıca kozmetik olarak da düzgün araç kaportası diri duruyor. Başka şehire araç bakmaya gidip zamanımı harcama durumum yok zaten 2000 model aracın ne çıkacağı belli olmaz diye düşünüyorum.
    Tamamen kişisel görüşüm, yani ben olsam; bu aracı alacağıma, araç almam daha iyi. Yani ne fiyatı düşük ne de araç temiz. Böyle bir durumda, biraz daha araştırma yapıp, daha temizini bulmaya ya da farklı markalara yönelmeye bakarım.

Dediğim gibi, bu tamamen kişisel görüştür.
  • Daha düzgün fiesta bulunur 19 bin liraya.
  • Çarpışan arabaya dönmüş. Son sahibi olacam benden sonrası hurdalık diyosan al

• Aracın sahibiyle görüştüm ve konuyu anlattım. Fiyatta indirim yapmasını istedim. Sizce böyle bir araç ne kadar fiyata alınır. Araç 2000 model Ford Fiesta 1.25 Flair makyajlı kasa klimalı 203 bin kilometrede bel altı boyalı değişen sadece sol ön çamurluk. Piyasası internette 19-22 arası.

Ne kadar fiyat teklif etmeliyim sizce ?

• xtypeee X kullanıcısına yanıt
    Ben başka araçlara yönelirdim.

• valla, siz kafaya koymuşsunuz, bu arabayı alacaksınız. sadece, burda birilerinin kararınızı onaylamasını istiyorsunuz ki, gönlünüz rahat etsin.

yoksa bu kadar "alma" deyip gerekçe bildiren herkese hararetle itiraz edip bahane bulunmaz... hayırlı olsun, güle güle kullanın...
  • 14 parca hasar kaydı ve piyasa fiyatı ise o zaman aynı paraya daha hasarsız araç bulabilirsin demektir. Ayrıca her sene bir kazada normal değil. Benim arabam 8 yaşımda ve hiç kazası yok o zaman bu doğa üstü bir olay gibi.

• O kadar paran varsa alacağın tek araba PALIO. Bak söylemedi deme. Ne araçlara bakmıştim zamanında. Ama birisi kulağıma fisildadi bunu. Neler yapmıştım araca bana misin demiyordu. Temiz palio al kafam rahat. Çünkü bu kadar paran varsa gider en önemli kriter. Gideri az araba en çok mutlu eder seni. BAK DEMEDİ DEME. GİT VE 2000-2005 ARASI 1.2 - 1.4 TEMİZ LPGLİ PALIO AL. BAĞIRA BAĞIRA SOYLUYORUM NOLUR DINLE BENİ...

• olur tabi piyasa fiyatına alıyorum 14 hasar kaydı ne?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.