Şimdi Ara

2000 bora trend

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün 2000 bora trend aldım 16200 fiyat nasıl iyimimidir.. 118 binde yalnız sol çamurlukta bir oynama var ikinci sahibinden araç çok temiz daha önce focusum vardı... çok memnundum .. inşallah boradanda memnun kalırım araç hakında pek bilgim yok.. artıları eksileri ve triger baskı balata ne zaman degişmesi gerekiyor? acaba degişmidir.. birde motora hangi yag koymam gerekiyo..?yakıt durumu nasıldır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet 1172 -- 19 Kasım 2007; 9:54:15 >

• ayırlı olsun arkadaşım bende 15 gün önce 2000 bora trend aldım. yağ olarak castrol magnatec 10-40 tavsiye ediyolar. ben de değiştirecem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muallim

ayırlı olsun arkadaşım bende 15 gün önce 2000 bora trend aldım. yağ olarak castrol magnatec 10-40 tavsiye ediyolar. ben de değiştirecem.

hocam sanada hayırlı olsun ne kadara aldın?
  • hocam hayırlı olsun. araçlarda 10-40 ince olduğu için çalıştırırken daha çabuk kavrıyor ve sesi azalıyor.Bne bizzat 92 şahinde denedim.Zaten soğuk memleketlerde olanlar özellikle 10-40 kullanmasını tavisye edeiyorum.Soğuk havalarda kalın yağ biraz katılaşıyor ve çalıştırırken zorlanıyor.10-40 ince olduğu için hemen ve sessiz çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet 1172

quote:

Orjinalden alıntı: muallim

ayırlı olsun arkadaşım bende 15 gün önce 2000 bora trend aldım. yağ olarak castrol magnatec 10-40 tavsiye ediyolar. ben de değiştirecem.

hocam sanada hayırlı olsun ne kadara aldın?

sağol... ben arabayı 15 750 ye aldım.gümüş gri sadece tamponda boya var. 142,000 km de ilk sahibinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim -- 21 Kasım 2007; 21:48:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.