Şimdi Ara

2000-2500tl arası laptop önerisi(oyun vs işler için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 tl ile 2500 tl arasında oyun,programlar vs işler için alınabilecek en iyi laptop hangisidir?

Seçimlerde ekran kartı önemlidir.Oyunları orta seviye akıcı çalıştırması yeterli olacaktır . GTA 5 vs gibi agır oyunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytin8899 -- 2 Temmuz 2015; 22:34:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytin8899

Arkadaşlar 2000 tl ile 2500 tl arasında oyun,programlar vs işler için alınabilecek en iyi laptop hangisidir?

Seçimlerde ekran kartı önemlidir.Oyunları orta seviye akıcı çalıştırması yeterli olacaktır . GTA 5 vs gibi agır oyunları.

http://www.teknolojikapinda.com/asus-x550jk-xo012d-12gb-notebook?keyword=012d

tavsiye ederim kardeşim pişman olmazsın oyunları rahatlıkla oynayabilirsin

• emrdzgrn kullanıcısına yanıt
    Dostum içimi okumuşsun resmen tamda bu pc yi alacaktım:D pcdepodan mı alayım yoksa yolladıgın adresten mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytin8899

Dostum içimi okumuşsun resmen tamda bu pc yi alacaktım:D pcdepodan mı alayım yoksa yolladıgın adresten mi ?

ben bu siteden almıştım 1 gün sonra elime ulaşmıştı hiçbir sorunla karşılaşmamıştım ama
    pcdepodan da alabilirsin onlarında iyi olduğunu duydum en azından formun ortak görüşü budur herhalde ;)
  • zeytin8899 Z kullanıcısına yanıt
    https://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-12gb-notebook

Arkadaşın önerdiği ile bunun arasındaki tek fark ekran kartı. bunda GTX 950M takılı. Bayramdan sonra bunun 8GB modelini almayı düşünüyorum.
  • *Lazrail* kullanıcısına yanıt
    valla sen bu linki yollayınca aldıgım pc yi hemen degiştirdim benimkinden gtx850m vardı gtx950m olanıyla degiştirdim.
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    valla bu yolladıgını alacaktım ama paraf karta taksit yapmıyorlar o yüzden almadım.
    Bende raslantı üzerine denk geldim bu cihaza.Konu açmıştım hatta.Sadece Vatan Bilgisayarda var ve internette hakkında fazla yorum yok.Bu beni düşündürüyor açıkcası.Sizce neden böyle bir durum var ?
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    Hocam bende onu az önce gördüm sizde yazmışsınız. Bence alınabilir bir ürün. işlemcisi I7 4720HQ 2.6/3.6 GHz ve window 8 yüklü geliyor.
    Ben açıkcası kararsız kaldım. baryamdan sonra ya ASUS X550JX-XX099D 12gb yada bunu alabilirim. gördüğüm kadarıyla bu ürün vatandan başka biryerde stokta yok.

burada bu ürün için başlık açmıilar faydalı olabilir.http://forum.donanimhaber.com/m_107231888/tm.htm
  • ASUS X550JX-XX099D bence yeterli olacaktır ram ve ekran kartı tatmin edici..fredos gelmesi avantaj işletim sisteminede ayrı para vermiyoruz.Pcdepodan siparişi verdim 1-2 kere aradılar pazartesi kargolanacak dediler.
  • *Lazrail* kullanıcısına yanıt
    Ben Autocad,Sta4Cad,3dmax gibi teknik programlar da kullanacağım.Sizce herhangi bir sorun yaratır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgisayar rahat şekilde çalıştıracagını düşünüyorum o programları.Ben çok daha düşük bir sistemde çalıştırıyorum çünkü.
  • http://www.teknosa.com/urunler/125032409/samsung-ativ-book-5-np550p5c-s05tr-notebook

Size önereceğim laptop. Şuan bunu kullaıyorum herhangi bir sıkıntı yok. Autocad 3dsmax gibi programlarda ve gta 5 bt hardline cod fifa gibi oyunlarda akıcı oynayabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egecano -- 4 Temmuz 2015; 17:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

Bende raslantı üzerine denk geldim bu cihaza.Konu açmıştım hatta.Sadece Vatan Bilgisayarda var ve internette hakkında fazla yorum yok.Bu beni düşündürüyor açıkcası.Sizce neden böyle bir durum var ?

Burayada yazayım. Linkteki cihazda ses sorunu vardi vatan-Bostancı teshirdekinde. Ses cok az çıkıyordu. Hatta ben 2900 lira iken incelemistim. Su an 2500 civari vatanda. Ve bir tek vatan satıyor bu modeli. Internette herhangi bir yorum bulamadim. Umarım burada alan biri vardir ve biraz inceleme yapar bizim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mors

quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

Burayada yazayım. Linkteki cihazda ses sorunu vardi vatan-Bostancı teshirdekinde. Ses cok az çıkıyordu. Hatta ben 2900 lira iken incelemistim. Su an 2500 civari vatanda. Ve bir tek vatan satıyor bu modeli. Internette herhangi bir yorum bulamadim. Umarım burada alan biri vardir ve biraz inceleme yapar bizim icin.

hocam fiyatı sisteme göre uygun geldi sizce almalı mı ? bu fiyatlara başka ne alternatifler olabilir ?

• diklato kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 3 haftadır inceliyorum piyasada ki notebookları. (Monster vs gibi ne olduğu belirsiz cihazlar hariç) Asuslardaki kronik sorunlar ve hatta bazı modellerde kullanılmış parçalar kullanılması (Forumda öyle bir iddia var) beni çok düşündürüyor hala. Birde bahsettiğim ses azlığı mevzuu. Ama conf. düşünülünce bu paraya yine bu cihaz gibi geliyor. Ben 3-4 marka modele yoğunlaştım bir süre. 3600 liraları bile göze aldım. Uzun uzadıya yazmayayım ama hepsinde bir takım kronik sıkıntılar mevcut. Bu paraya bu cihaz yine diyorum şu an. 2499 liraya benzer conf bir makine bile bulmak zorken bu alet birde hala Asus. Ayrıca ileriye dönükte düşünmek gerek. Windows güncellemeleri yada yeni sürümleri yüzünden çoğu makine kısa sürede kasmaya başlıyor. İki notebook um 3 sene de bu şekilde ıskartaya çıktı maalesef. Bu gün bu cihazı alan bir arkadaş inceleme yapacaktı bende onu bekliyorum biraz.

• mors kullanıcısına yanıt
    Benhttps://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-12gb-notebook bu makineyi sipariş verdim o söyledigin makinaya yakın bir sistem.Pazartesi kargolanacak elime geçince buraya yazarım ...
    Bende yarın almayı pilanlıyorum açıkçası. Çünkü gerçek fiyatı 2950 idi 10 gündür vatanda. P.tesi yine döner eski fiyatına.
  • Araştırmalarıma göre şu an alınabilecek en ideal makine..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.