Şimdi Ara

200 TL civarı kulağı ağrıtmayan öneri (gaming)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, iri ve hassas kulaklara sahibim şu ana kadar kullandığım çoğu kulaklık ağrı yaptı (g230 dahil) oyunlarda işimi görecek kulağı ağrıtmayacak rahat bir kulaklık tavsiye eder misiniz? teşekkürler.

• merhaba, benim kulaklarım küçük ancak başıma uyguladığı baskı baş ağrısı yaratıyor. bende bir tavsiye bekliyorum bu konuda.
  • Plantronics Gamecom 388 aldım gayet memnunum, 7.1 tercih edilirse bir üst modeli 788 olanı tavsiye ederim. Logitech g serisinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim, ikisinide kullanmış biri olarak.

İlk aldığımda baskı yapıyordu, zamanla esnedi artık saatlerce çıkarmadan kullanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adoring Fan -- 21 Haziran 2017; 1:22:17 >
  • Bende görmüştüm arastirirken ancak şekli nedeniyle fazla baskı uygular diye düşünmüştüm

Bir ayarı var mı başı sıkmasinin? Keşke bi deneme imkanımız olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x_tol X kullanıcısına yanıt
    Hocam baskı için ayar yok ama dediğim gibi zamanla esneyip kafaya göre şekil alıyor artık sıkma problemi kalmıyor, ilk 1 hafta 1 saat takıp 10 dakka dinlendirirsiniz. Alın deneyin beğenmezseniz iade edin.
  • Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.