Şimdi Ara

200$ CIVARI OTOMATIK MEKANIZMA SAAT MARKALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Skeleton modeller ile birlikte resmen otomatik saat dunyasina daldim, ve son birkac gunumu buna ayirmis durumdayim. Su an elimde Fossil ME3054, Seiko SSA313 ve Stührling 133.33151 mevcut. Stührling muhtenelen iade olucak cunku $150 haketmedigini dusunuyorum. Fossil TR ‘den alinma hediye olarak geldi ve dun Amerika resmi sitesinde 50% indirim ile Turkiye fiyatiyla arasinda tam 500TL fark vardi, maalesef o saat icin de $200 fiyat etiketi biraz fazla gibi duruyor. Seiko ise ote yandan $475 fiyat etikeyine sahip ve 50% indirimle satin aldim. Stührling ve Seiko amazondan alinma saatler, incelemelerini paylasacagim. Simdi gelelim

$150-200 civarina alinabilecek, belli bir kaliteye sahip cinli(sea-gull gibi) otomatik mekanizma saat ureticileri kimlerdir? Seiko’nun da o fiyata saatleri var fakat ben onzellikle kaliteli cinli diye tabir edilen ureticileri merak ediyorum, mesela Parnis’i duydum, kullanip onerebilecek var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTall -- 29 Kasım 2017; 13:41:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.