Şimdi Ara

200 bin altına alınabilecek en f/p dizel-otomatik araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İdarelik kullandığımız 17 senelik aracımızdan yine idarelik olarak geçiş yapacağımız bir araç arıyoruz en ucuz en performanslı araç 1.6 mjet egea gibi gözüküyor diğer yandan da 1.6 crdi elantra var ama idarelik alacağımız için en düşük fiyatlı çokta kötü olmayan bir araç arıyoruz. Fluence falan da alabilirdik ama adam gidip 150 bin fiyat yazıyor komedi..
    Kriterlerimiz kesinlikle otomatik olması ve minimum yakıt tüketmesi, hantal bir araç olmaması, hacim olarak iyi olması hem uzun yolda çok kullanılacak olması hem de iş gereği çok olmasada önemli
    Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kia Cerato 1.6 crdi Concept Plus otomatik. Sunroof koltuk ısıtma gibi donanımları var ve çok konforlu. 136 beygir ve 7 ileri otomatik kombinasyonlu.

• Ykaraca kullanıcısına yanıt
    Sürekli görüp araştırmaya fırsat bulamadığım bir araç baktım da biraz kriterlere tamamen uyuyor listeye ekledim bunu, sağolun

• Seat altea xl dsg bakabilirsiniz hızlanması konforu gayet yerinde bi araç 7 senedir kullanıyorum

• Astra J 136hp 1.6 ctdi bakabilirsiniz bilinen kronik sorunu yok 6 ileri tam otomatik şanzımana sahip.

• Elantra crdi dct elite 136 hp 300 nm tork aradığınız canavar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.