Şimdi Ara

200-500 tl arası akıllı saat önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Spor yaparken kullanacağım çoğunlukla; sayaç, nabız ölçer vs bir de gelen arama, bildirimleri görebilirsem artı olur benim için, çok kalın olup böyle bileği rahatsız etmesini istemiyorum ve iOS'te kullanacağım. Bu fiyat bantlarında ne önerirsiniz? Bir arkadaşım Haylou LS05 dedi, şu anlık sadece o var aklımda. Tavsiyelerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 22 Nisan 2021; 8:39:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• huawei watch fit alınabilir.fiyatı biraz yüksek.

honor mi band 6 (yurtdışından alınabilir)

iosta kullanacağın için bazı özellikleri kullanamayacaksın. hangisi ihtiyaçlarını karşılıyorsa onu almanı öneririm.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

realme watch s ne dersiniz

• https://www.epey.com/akilli-saat/realme-watch-s.html

En altta yorumlar var.

Watch fit yada honor band 5 veya 6 alabilirsiniz. Aliekspresste geçen indirim vardı honor 6 larda.

hocam çok teşekkür ederim cevabınız için. honor 6 huawei'den daha iyi anladığım kadarıyla, siz ios kullansaydınız hangisini tercih ederdiniz? hiç duymamıştım honor'ı, marka önemli değil bende işlevsel olsun yeter ki. honor için link atabilir misiniz acaba? mayısın ilk haftası alabilirim yine indirim yakalarsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

hocam çok teşekkür ederim cevabınız için. honor 6 huawei'den daha iyi anladığım kadarıyla, siz ios kullansaydınız hangisini tercih ederdiniz? hiç duymamıştım honor'ı, marka önemli değil bende işlevsel olsun yeter ki. honor için link atabilir misiniz acaba? mayısın ilk haftası alabilirim yine indirim yakalarsam.

https://m.tr.aliexpress.com/item/1005001734279155.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.1005001734279155&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=7257amp-5gKtMAUQoHNvNawuDO33iw1619716979441&browser_id=&is_c=

39.90 dolardı sadece saat. Daha tr de satışı yok.

Ios için alınacak tek saat apple in kendi saati, yazilimdan dolayı.

Diğer saatleri iosta kullacaksaniz bazı özellikleri kullanamayabilirsiniz, örneğin müzik değiştirme, saatin temasını değiştirme, saatten foto çekme komutu gibi...

Bunlar sizin için önemli değilse hemen hemen her saat sizin işinizi görür. Honor, huawei nin alt firmasiydi, yolları ayrıldı. Honor band 6, huawei watch fit falan iyi saatlerdir. İhtiyacınıza göre bakabilirsiniz

o bahsettikleriniz öyle çok da önemli değil hocam, tabi müzik değiştirme vs de kullanabilseydim kesinlikle güzel olurdu ama sırf bunlar için de zaten apple watch falan almam o paralara. bu dediğiniz 2 saate bakacağım hocam ama sanki honor 6 daha bi iyi gibi geldi bana. başka yine varsa alternatifleriniz söyleyebilirsiniz hocam. tekrardan teşekkürler
  • tembelterazi kullanıcısına yanıt

Ben gt2 kullanıyorum. Honor band 5 de annem kullanıyor. Xiaomi ye bakabilirsiniz. Mi band 5 yada 6 modeline.

Bileklik saat stili olarak ayni saatler, küçük farklılıklar mevcut. (birinde antrenman sayısı fazla, diğerinde az gibi.. Vs)

miband olmaz hocam. bu arada honor'ın peki ios'ta uygulaması falan var mı?

Dedim ya huaweinin alt markasiydi. Huaweinin sağlık uygulanmasıyla kullanılıyor. Yazılımsiz akıllı saat olmaz :) 49 liralik dandik akilli saatlerin bile yazılımları var.

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

geldikten sonra yorumunuzu bekliyorum hocam

unutmazsam yaparım, ama 1 ay içinde alacam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu fiyat aralığında önerim Vestel akıllı saat olur. hem bilekte çok şık duruyor hem kaliteli. özellikleri de egzersiz olsun bildirimler olsun uyku takibi olsun oldukça bol.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.