Şimdi Ara

200.000 TL ye kadar SIFIR DİZEL OTOMATİK ARAÇ Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    usta gerçekten çok haklısın. zaten bende benzer düşüncelerde olduğum için çok kararsız kaldım.
    200bin tl bandında superbden daha iyi sıfır bi araç maalesef yok.
    alınacak audi a6, bmw5.20d ninde km.leri 70-80bin km bandında, yaşları da; en az 4-5 olabiliyor...

SUPERB için; 2 yaş ve 80bin km.deki aracımı verip sıfırı ile değiştirmek için üste 70-80bin tl para istiyorular buda hiç mantıklı gelmiyor bana.

Passat; nedense hiç ısınamadığım bi araç. açıkcası superb den sonra da hayatta tercih edeceğimi zannetmiyorum.

Acaba SUV mu baksam ???
  • Otomobilgini kullanıcısına yanıt
    superb den sonra 3.18d çok küçük gelir.

yinede tavsiye için tşk ederim.
  • profession P kullanıcısına yanıt
    SUV için bir şey diyemem farklı araçlar ama Superb/Passat kadar çekici değiller. Ben olsam Superb alırdım. İkinci ele sıcak bakmıyorum çünkü temiz araba bulmak bu piyasada inanılmaz zor. Bence piyasadaki en iyi f/p aracı zaten. Bu arada yanlış bilmiyorsam 2018'de yeni kasası geliyor. Onu bekleyin zaten almaya karar verirseniz. Hem aracınızı da bir süre daha kullanmış olursunuz fikriniz değişirse ya da bütçeniz artar azalırsa karar verirsiniz. Bir de VW indirime gitti Passat Highline TDI DSG 193.000 TL şu an bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

SUV için bir şey diyemem farklı araçlar ama Superb/Passat kadar çekici değiller. Ben olsam Superb alırdım. İkinci ele sıcak bakmıyorum çünkü temiz araba bulmak bu piyasada inanılmaz zor. Bence piyasadaki en iyi f/p aracı zaten. Bu arada yanlış bilmiyorsam 2018'de yeni kasası geliyor. Onu bekleyin zaten almaya karar verirseniz. Hem aracınızı da bir süre daha kullanmış olursunuz fikriniz değişirse ya da bütçeniz artar azalırsa karar verirsiniz. Bir de VW indirime gitti Passat Highline TDI DSG 193.000 TL şu an bir bakın isterseniz.

O sudan ucuz.Gardaş bayiden mesaj sayısına göre ne kadar prim alıyon?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duster al.

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Prim almıyorum insanların göçük fanlarının gazına gelip paralarını çöpe atmamaları yeterli

• 1 ay kadar önce hatasız 15 Binde Beyaz bir 2016 Superb L&K gitti
    190 HP 4x4,
    kahve soğutmalı deri döşeme,
    Canton,
    Adaptif Cruise+Line Asist,
    içim gitti...

Sanırım 150-160 Arası bir paraya.
    Şimdiki mantığımla direk bütçemi 20-30 aşar alırdım, onu araç fiyatlarının içine girdikçe araç gözümde büyüdü.
  • Neden boyle bir zamanda arac degistirmeyi dusunuyorsunuzki para harcayip ?

Garanti uzatma satin alin , guzelce bakimini yaptirin 200,300 bin kmlere kadar kullanin guncel aracinizi

ha illa segment arttiracagim veya premiuma gecicem diyorsaniz o ayri

• Elinizdeki aracin tum bakımlarını yaptirip kullanmaya devam edin ya da tiguan falan bakin yuksek arac turkiyede daha iyi olur her yer kasis ,cukur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda CR-V

Subaru Forester

4x4 dizel otomatik olanından:)

• arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
    öncelikle aracım zaten servis bakımlı ve uzatılmış garantisi de devam ediyor. ayrıca hatasız ve boyasız. bu konuda bir sıkıntı yok.

segment değiştirmek istiyorum sadece bu. 2 senedir superb.e biniyorum artık tekrar sıfırını almak yerine değişik bi aracı da denemek istiyorum.
    şu bi gerçek ki; bu paraya en donanımlı en konforlu ve en göz alıcı araç bana göre superb.

a6 ve bmw5.20d düşük yaş ve yüksek km nedeniyle gözümden düşüyor ama aklımdan asla çıkmıyor

a4 ile ilgili bi kafa yormak istiyorum ne dersiniz? 2015model a4 ler 150bin tl bandında. acaba ona mı yönelsem yoksa;
    sedan da superbden sonra bu fiyata başkada bu konfor yok deyip; SUV araçlara mı yönelsem?
    honda crv - çok beğenmiyorum.
    forester - çok beğeniyorum ama tr de 2. eli hiç yok satılmıyor. (2015 üzeri 50 tane ancak vardır tr.de)

Bi tek Nissan Xtrail var kafamda. superb gibi oda çok dolu bi araba ama uzun yolda konforu nasıldır bilemiyorum test edemedim hiç. birde bakımları 10bin km bir olması da düşündürücü. benim gibi ayda 5bin km yol yapan bi sürücü için....

Yani; SUV- Xtrail ile,
    Audi A4
    nasıl bi kıyaslama olur acaba

• https://honda.com.tr/cr-v/fiyat

honda hayat onda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omgomg -- 27 Kasım 2017; 20:39:2 >
  • Hocam tam sıfır superb alma arifesinde iken konuyu okudum. Beni çok gaza getirmekle beraber sizin durumu merak ettim.

Ne yaptınız? Uygunsa konuyu sonlandırır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: profession

temiz boyasız 70-80bin km de bulursan banada link atabilirmisin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmv-520-d-premium-hayalet-gosterge-vakum-kapi-bayii-cikisli-464115850/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2013-model-520d-hatasiz-boyasiz-cizik-yok-garaj-arabas-full-plusfull-474576527/detay

Alıntıları Göster
    ilk ilan şehitkamil’den orayı bilen bilir pertçidir hepsi 😀 Araç makyajsız kasa ama arka tampon makyajlı kasadan benim ilk tespit ettiğim durum bu, büyük ihtimalle toplama araçtır. İkinci link açılmadı. Velhasıl kelam 200 bin e temiz makyajlı kasa 520d bulamaz. 220 bin civarında comfort paket bulabilir diye düşünüyorum

• parezer kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bayi-cikisli-hatasiz-hayalet-vakum-549125764/detay

210 a pazarlıkla alınır premium paket..
  • ben mercedesi satıp superb almayı düşünüyorum siz siz olun superbten vazgecmeyin. xtrail sormussunuz. xtrail donanımlı arac , konforlu da sayılır yalnız cok ses alıyor içeriye ve multimedia sistemi çöp. superb daha şık ve prestijli inanın buna.

• bu araçalrın içerinde ki en mantıklı araç F10'dur
  • arkadaşlar herkese selam. konu hortlamadı, aksine çok sıcak bir şekilde güncel....

maalesef henüz araç değişimi yapamadım, işlerimin yoğunluğundan bu işi bugüne kadar ertelemek zorunda kaldım.

son tahvilde durumum şudur:
    aracımı değiştiricem ve bu ya 2013 audi a6 yada 2013 bmw 5.20d olacak.
    her ikisinin de 100bin km altındaki araçları 200bin hatta 210bin bandında gezmekte, daha uygununu bulamıyorum. 2013 model araçların km leri genelde 100bin den çok çok fazla.

a6 da; elektrikli bagaj, anahtarsız giriş, elektrikli koltuk, 4 bölge dijital klima gibi özellikler çok nadir araçlarda var, geneldeki araçlar dolu diye satmaya çalıştıkları boş arabalar...

bmw 5.20d de; hayalet gösterge, vakum kapı, geniş ekran, navigasyon, gibi özelliklerin olduğu araçlarda çok nadir..

yani eğer bu iki aracın dolu paketlerini istiyorsak 220bin tl bandına kadar çıkmak gerekiyor.

• ??
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.